Як прати поліефірную тканину

Поліефір - це синтетична тканина, яка при правильному догляді, як правило не мнеться, не тьмяніє і не сідає. Незважаючи на те, що вона може облазити і легко бруднитися від масляних забруднень, поліефір - міцна тканина, використовувана для пошиття багатьох видів одягу, яку люди носять щодня. Поліефір також використовується для створення сумішей, які роблять бавовна та інші тканини більш міцними. Щоб легко і ефективно відіпрати поліефір, скористайтеся цими підказками.

Кроки

 1. 1

  Періть в`язаний одяг, яка містить поліефірні волокна, вивернувши її навиворіт. В`язана тканина, яка містить поліефір, може легко зачепитися за застібки, прикраси, гудзики або інші предмети. Перед тим, як кидати одяг з поліефіру в пральну машину, виверніть її навиворіт, щоб уникнути розпускання ниток або пошкодження одягу. Хоча у випадку інших тканин, що містять поліефір, в вивертанні немає необхідності, воно може запобігти вицвітання деяких видів одягу.

 2. 2

  Стираючи одяг з поліефіру, використовуйте теплу воду і звичайний пральний порошок. Холодна вода може не видалити з достатньою ефективністю плями на поліефірі, особливо масляні. Гаряча вода може викликати поступову усадку і патьоки фарби. Тепла вода допоможе видалити плями і зберегти форму і розмір одягу. Влийте трохи умягчителя тканини, щоб прибрати ефект статики.

 3. 3

  Сушіть одяг з поліефіру в сушарці, налаштувавши її на самий холодний режим. Регулярно перевіряйте процес сушіння. Одяг з поліефіру, яка сушиться занадто довго або при сильно гарячих настройках, може стиснутися і викликати незручності при носінні. При правильній сушці поліефір швидко сохне і зберігає свою форму. Лист для сушки може допомогти прибрати ефект статики в сушарці. Поліефірную тканина також можна сушити на повітрі, проте важливо берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів. При сушінні на повітрі, поверніть одязі форму, перш ніж вішати її або розкладати для сушки.
 4. 4

  Замочіть на ніч білий одяг в суміші 1 літра води і 1/2 чашки миючого засобу для посудомийної машини. Миючий засіб для посудомийної машини допоможе зробити білизну одягу більш яскравою. Регулярна обробка відбілювачем може виявитися занадто жорсткою для одягу з поліефіру.

 5. 5

  Щоб очистити одяг з поліефіру, виперіть її вручну. Прополощіть її в теплій воді, а потім прополощіть в чистій воді. Щоб висушити одяг, випраний вручну, складіть її і притисніть до стінки таза, щоб віджати зайву воду. Одяг з масляними плямами або пожовклу від часу слід прати в пральній машині, щоб повернути до первісного стану.

Поради • Перш ніж намагатися прати або чистити одяг, завжди читайте етикетку з рекомендаціями по догляду. Якщо на етикетці зазначено «тільки хімічне чищення», то такий одяг потрібно віддавати в професійну хімчистку, а не намагатися прати вдома. Однак якщо на етикетці написано «хімічна чистка», то найчастіше її без проблем можна прати вручну.

Що вам знадобиться

 • Пральна машина та сушіння
 • Пральний порошок
 • Миючий засіб для миття посуду
 • Звичайний або парова праска