Як позбавити пральну машину з фронтальним завантаженням від запаху цвілі

Якщо у вас є пральна машина з фронтальним завантаженням і ваше випрану білизну пахне цвіллю, то прочитайте нашу статтю про те, як позбутися цієї проблеми.

Кроки

 1. 1

  Визначте причину виникнення цвілі. Основною причиною, як правило, буде використання неправильного миючого засобу, який створює занадто багато піни. Ця піна накопичується в затишних куточках, створюючи умови для появи цвілі.

 2. 2

  Використовуйте миючий засіб тільки у вигляді порошку. Не використовуйте рідкий кондиціонер для білизни. Замість цього використовуйте спеціальні серветки з просоченням.

 3. 3

  Тримайте відкритої маленькі дверцята в нижній частині пральної машини. Можливо, вам доведеться вийняти звідти гумову трубку і витягнути з неї пробку. Підставте під трубку каструлю або відро, щоб туди стекла вода.

 4. 4

  Вийміть фільтр. Ви також можете дістати фільтр, який знаходиться поруч з трубкою, і також дати йому стекти у відро.
 5. 5

  Помийте свою пральну машину. Протріть усередині машини, особливо біля ущільнення дверей. Цвіль може рости всередині і навколо складок гумового ущільнення. Щоб видалити її, ви можете використовувати хлорку, Pinesol або Oxyclean. Нанесіть засіб, залиште на 10-15 хвилин, і протріть чистою сухою ганчіркою.

 6. 6

  Використовуйте чверть склянки засобу для миття посуду. Порошок буде краще, але можна використовувати і рідкий засіб. Виберіть «санітарний» режим (найгарячіша температура) і дайте машині закінчити цикл. Це має позбавити її від цвілі.

 7. 7

  Тримайте двері відкритими між пранням. Це дозволить машинці повністю висохнути і зменшить зростання цвілі.

Поради • Спробуйте також витягувати з машини дозатор.
 • Ще одним способом видалення запаху з рушників буде використання харчової соди без миючого засобу в самій гарячій воді. Ви можете додати оцет під час режиму полоскання. Потрібно буде промити машину стільки разів, поки не зникне піна під час полоскання.
 • Після того, як ви відмиєте машину від цвілі, ваші рушники будуть як і раніше пахнути. Але запах пройде через приблизно три прання з відбілювачем. Тому не впадайте у відчай і не викидайте їх.
 • Після кожного завантаження насипте в барабан 1 столову ложку соди. Нехай вона там буде до наступного прання і поглинає запахи.
 • Мийте дозатор мила не рідше одного разу на місяць, включаючи бункер.
 • Використовуйте відбілювач у вигляді порошку для кольорової білизни і рідкий відбілювача для білої білизни. Це допоможе зменшити зростання цвілі.
 • Використовуйте оцет, щоб позбутися запаху і цвілі. Ви можете залити під час прання або полоскання. Половина склянки під час полоскання також замінить кондиціонер.