Як запустити посудомийну машину, якщо вона заглохла

Ви приїхали з відпустки і виявили, що посудомийна машина не включається. Ви включаєте її, намагаєтеся запустити програму, але нічого не виходить. Що ж робити ?! Викликати майстра по ремонту? Ні ж! Перш ніж набирати номер ремонтної служби, спробуйте дещо самі.

Кроки

 1. 1

  Перш за все, перевірте, чи є електрику в квартирі, чи підключена посудомийна машина до розетки, а також пошкоджено запобіжник-автомат.

 2. 2

  Якщо машинка підключена до мережі, але все ще не запускається, залийте велику каструлю водопровідної води у внутрішню нижню частину посудомийної машини.
 3. 3

  Закрийте двері і включіть її. У більшості випадків, посудомийна машина повинна запуститися і працювати в звичайному режимі.


Поради

 • Для запуску не потрібно прокачувати насоси. Завдяки силі тяжіння вода сама заповнить завантажувальну камеру. Швидше за все просто пересохла гумова прокладка і прилипла до металевого валу насоса, тому вода, діючи як мастило, зможе її вивільнити. Щоб цього не сталося, перед від`їздом додайте до води в нижньому відсіку машини трохи оцту.


 • Цей спосіб майже завжди ефективний, оскільки якщо якийсь час не користуватися посудомийній машинкою, то зникає "змащення". Тобто вода в насосі посудомийної машини висихає і достатньо заповнити його водою, щоб все знову запрацювало. Якщо ви додасте воду в нижній відсік машини, то відновите "мастило" і посудомийна машина знову запрацює.

Попередження

 • Оскільки ця рада допомагає майже завжди, то викликати майстра по ремонту вже не буде необхідності, що, звичайно, не дуже добре для економіки країни, зате дуже добре для бюджету родини.
 • У більшості посудомийних машин висувається нижня передня кришка під дверима і, коли машина відключена від мережі, можна спробувати прокрутити відкритий мотор вручну за допомогою викрутки, а не пальцями.

Що вам знадобиться

 • Велика каструля водопровідної води