Як усунути неприємний запах в посудомийній машині

При експлуатації посудомийної машини можуть з`являтися неприємні запахи. Є багато причин появи неприємного запаху і їх необхідно обов`язково виявити, щоб усунути дану проблему. Для цього буде потрібно зробити ряд дій з усунення неполадок і запастися терпінням.

Кроки

 1. 1

  Очистіть зливний фільтр, для цього зніміть нижню стійку, потім дістаньте і очистіть фільтр. Протріть корпус фільтра вологою ганчіркою.

 2. 2

  Огляньте прокладку двері і саму поверхню дверей на наявність залишків їжі. Протріть прокладку і поверхню дверей вологою ганчіркою.

 3. 3

  Переконайтеся, що немає води в нижній частині посудомийної машини, уважно оглянувши її. Як правило, таке може трапитися в результаті відключення посудомийної машини в процесі миття посуду, перш ніж вона закінчила свій цикл. Якщо ви бачите воду в нижній частині посудомийної машини, то необхідно запустити режим "Ополіскування". Також необхідно перевірити зливний шланг на наявність засмічень і перегинів.
 4. 4

  Мийте посуд, не відкладаючи на потім. Ніколи не залишайте брудний посуд в посудомийній машині на тривалий час, якщо ви не збираєтеся мити посуд відразу. Запустіть режим "Полоскання".

 5. 5

  Для видалення накипу в посудомийній машині налийте 30 мл столового оцту в миску, поставте на нижню полицю посудомийної машини і запустіть "звичайну" програму миття. 6. 6

  Ознайомтеся з розділом щодо усунення неполадок в інструкції, що додається до вашої посудомийній машині. Багато керівництва доступні в інтернеті безкоштовно, просто знайдіть і скачайте їх на свій комп`ютер.

 7. 7

  Інтенсивне використання посудомийної машини може призвести до засмічення зливного шланга, так як він найчастіше гофрований. Від`єднайте зливний шланг від машини, щоб перевірити, чи є він основним джерелом неприємного запаху. Якщо це так, оберніть тканиною шматок твердого дроту і очистіть сміття з внутрішньої частини зливного шланга.
  • Кубики льоду помістіть в злив посудомийної машини, не використовуючи при цьому воду, поки лід дробиться. Потім запустіть воду і почекайте, поки пройде слив. Це прибере сміття з внутрішньої сторони шланга. Покладіть шкірку цитрусових, і дозвольте їй вийти з водою під час зливу після очищення.

 8. 8

  Переконайтеся, що шланг посудомийної машини розташований досить високо під раковиною. При не дотриманні цієї вимоги, не буде забезпечено необхідний стік води в каналізацію, отже, будуть з`являтися застої з запахами. Якщо проблема полягає в цьому, підійміть петлю зливного шланга вище і закріпіть її на задній стінці.

 9. 9

  Перевірте надійність електричних з`єднань в розподільній коробці. Погане з`єднання може призвести до появи пожежі. При появі запаху диму, вимкніть посудомийну машину і викличте електрика, щоб вирішити виниклу проблему.