Як відчистити розплавлений пластик і віск

Якщо у вас є праска і коричневі паперові мішки, ви можете видалити практично будь розплавлений пластик або віск з твердих поверхонь, килимів і тканин.


Кроки

 1. 1

  Увімкніть праску в розетку в місці, де ви зможете розплавити пластик або віск при самій високій температурі.
 2. 2

  Покладіть один шар обгорткового паперу (наприклад, паперовий пакет для продуктів) або паперового рушника (вбираючого рушники і так далі) на розплавлений пластик або віск. При видаленні пластику або воску з одягу або тканини, рекомендується покласти виріб на прасувальну дошку.

 3. 3

  Проведіть праскою взад і вперед по коричневої папері, якій ви покрили пляма з пластику або воску. Пластик або віск слід розтопити, щоб він прилип до обгорткового паперу. Ніколи не використовуйте папір для письма. Від того пляма лише збільшиться в розмірах.

Поради • Якщо папір вбере пластик або віск, слід замінити її на новий лист, поки всі забруднення не вбереться в папір повністю і поверхня не стане повністю чистою.

Попередження

 • Папір і пластик або віск будуть дуже гарячими! Коли ви закінчите, обов`язково дайте охолонути, прибравши в безпечне місце, перш ніж видаляти плями. Також, обов`язково для початку протестуйте невеликої або не дуже помітний ділянку тканини або килима. Ви ж не хочете розплавити поверхню!