Як видалити віск з дошки для серфінгу

Через кілька місяців серфінгу, старий віск на дошці для серфінгу стане брудним і менш липким. Щоб повернути відчуття нової дошки для серфінгу, можна видалити старий віск з дошки.

Кроки

 1. 1

  Розм`якшите віск, щоб його було легше видалити. Це можна зробити, скориставшись одним із способів:
  • Покладіть дошку під прямі сонячні промені на кілька хвилин. Якщо день теплий, віск стане блискучим і злегка липким протягом декількох хвилин, що дозволить його легко зішкребти.
  • Якщо ж дня буде похмурим, налийте трохи гарячої води на дошку.  • Направте струмінь гарячого повітря фена для волосся якомога ближче до того місця, яке ви збираєтеся зішкребти.
  • Нічого не робіть. Якщо у вас немає ні часу, ні інструментів, щоб розм`якшити віск, все одно можна позбутися старого воску. Тільки скріблення буде більш складним і менш ефективним.

 2. 2

  Почніть скріблення дошки не зубчастої стороною воскового гребеня, старої кредитною карткою або будь-яким іншим схожим предметом. 3. 3

  Продовжуйте соскабливание, поки не видалите весь віск з дошки.
  • Доступні деякі продукти (наприклад, "Розсіл для зняття воску" (англ. Pickle Wax Remover), вироблений Team Chow, який потрібно наносити на дошку після очищення більшої частини воску. Це допоможе видалити останні частинки воску. Такого ж ефекту можна домогтися просто розплавленим кокосовим маслом. Якщо зскрібати вовняною ковдрою, то можна соскобленную потім компостувати.

 4. 4

  Розкачайте воскової м`яч над дошкою, щоб зібрати залишилися шматочки воску, які залишилися в декількох місцях. Позбавтеся відповідально від воскового м`яча.


Поради

 • Дуже важливо очистити дошку від старого воску, якщо ви збираєтеся займатися серфінгом в більш теплій воді, а на дошку завдано віск для холодний води. Віск для холодної води розтане або в сумці для дошки, або у воді. У кожному разі, потрібно, щоб на дошку було завдано віск для теплий води.

Попередження

 • Робіть це на вулиці. Частинки воску виявляться всюди, і потім килими і меблі важко від них очистити.

Що вам знадобиться

 • Восковий гребінь, стара кредитна карта або схожий предмет.