Як очистити пластик в автомобілі

Підтримання автомобіля в хорошому стані всередині і зовні, допоможе зберегти його вартість при продажу і буде предметом гордості для вас. Відсутність плям на сидіннях і забруднень на поверхнях салону - дуже важлива складова зовнішнього вигляду. Також, важливим аспектом догляду за автомобілем є очищення пластикових деталей таким чином, щоб після збирання на них не залишалося розводів і жирних слідів.

Кроки

 1. 1

  Пропилососьте все полички, ніші і кишені в салоні вашого автомобіля, щоб прибрати мертвих комах, листя та інше сміття. Будьте обережні і використовуйте щілинну насадку, щоб не подряпати пластик. Очистіть пил і бруд з приладової панелі та інших пластикових деталей салону, перш ніж переходити до наступного пункту.

 2. 2

  Використовуйте м`яку ганчірку, змочивши її простою водою, спеціальну щітку, яку можна купити в автомагазині, щоб витерти пил і бруд. Маленька пензлик допоможе вам вичистити пил з важкодоступних місць, таких як куліса коробки передач, важіль ручного гальма, радіоприймач і т.д ..
  • Для догляду за текстурованим пластиком можна застосовувати жорстку зубну щітку, щоб вичистити всі забруднення з пір. Не використовуйте занадто жорсткі щітки, так як вони можуть пошкодити або подряпати пластик в таких місцях як підлокітники і деталі на сидіннях.
 3. 3

  Нанесіть спрей-очищувач для пластикових деталей на невелику ділянку поверхні і потім, витріть його м`якою сухою ганчіркою. Продовжуйте очищати салон, працюючи з невеликими ділянками, завжди стежте, щоб ганчірка не була надто брудною, інакше ви просто будете розтирати бруд з місця на місце.
  • Цей крок допоможе не тільки очистити пил і бруд, але також допоможе прибрати шар старого захисного воску, що залишився з минулого прибирання салону. Не слід наносити новий віск на шар старого старого.

 4. 4

  Нанесіть захисну поліроль або віск на пластикові деталі, обробляючи їх такими ж маленькими ділянками і стежачи за чистотою ганчірки. При нанесенні воску або захисної поліролі, можна тиснути сильніше ніж, при збиранні пилу, це допоможе поліролі глибше проникнути в пори пластика і забезпечить кращий вигляд і більш тривалий захист.


  • Не тисніть надто сильно, особливо на м`яких ділянках, так як ви можете пошкодити або подряпати деталь.
  • Якщо ви використовуєте віск, вам може знадобитися щітка, щоб прибрати нарости воску з пор пластику або щілин.

 5. 5

  Періть пил м`якою ганчіркою або щіткою для пилу щотижня, щоб зберігати порядок в салоні між прибираннями.

 6. 6

  Насолодитеся результатом.

Поради

 • Деталі салону і приладову дошку слід очищати не рідше ніж раз на два місяці. Якщо ви живете в місці з вологим і жарким кліматом, це може призвести до швидкого старіння пластика і появі тріщин, в цьому випадку прибирання салону можна проводити раз на місяць або частіше.