Як бути ввічливим і добрим

Багато людей задаються питанням, як змінити світ на краще. Все, що для цього потрібно, це робити добрі справи. Якщо ви хочете, щоб вас поважали або просто хочете бути добрим, дотримуйтесь поетапним інструкціям даної статті!

Кроки

 1. Як бути ввічливим і добрим

  1

  Відкривайте двері перед людьми. Це здається незначним, але це не займає багато часу і не вимагає зусиль. Ви можете відкрити для кого-то двері з посмішкою на обличчі, щоб зробити комусь приємне. Якщо ви будете допомагати іншим або просто бути ввічливим, ви будете почувати себе більш повноцінною людиною.

 2. Як бути ввічливим і добрим

  2

  Під час пробки на дорозі повторюйте про себе, що у тих, хто перекрив вам дорогу, скоріше всього, був поганий день. Нехай люди проїдуть попереду вас. Злегка здайте назад, щоб люди, які поспішають більше вас, могли проїхати вперед.

 3. Як бути ввічливим і добрим

  3

  Будьте ласкаві до літніх людей. Поступайтеся місце в поїзді чи автобусі. Звичайно, якщо ви на восьмому місяці вагітності, то не слід цього робити. Але якщо на ваш погляд комусь потрібно присісти більше, ніж вам, звільніть для нього місце. Ви відчуєте себе краще.

 4. Як бути ввічливим і добрим

  4

  Будьте щедрі. Якщо у когось не вистачає кількох монет для покупки в магазині, дайте їх йому.
 5. Як бути ввічливим і добрим

  5

  Давайте гроші бездомним людям, але не особисто, так як це може призвести до серйозних наслідків. Щедро жертвуйте на благодійність для допомоги бездомним.

 6. Як бути ввічливим і добрим

  6

  Пропонуйте дружбу, навіть якщо ви знайомі з людиною не так давно, якщо людина відчуває труднощі. Йому потрібна ваша турбота (особливо якщо тільки ви можете йому допомогти).

 7. Як бути ввічливим і добрим

  7

  Доброта починається вдома. Будьте слухняні батькам, якщо ви дитина, і виконуйте роботу по дому, а також домашнє завдання. Якщо ви дорослий, частіше телефонуйте батькам.

 8. Як бути ввічливим і добрим

  8

  Пам`ятайте, що ви також несете відповідальність перед суспільством. Крім власних потреб і їх задоволення, необхідно пропонувати допомогу суспільству. Допомога може бути незначною. Запропонуйте сусідові допомогу в підключенні гірлянд або нагодуйте вихованця в його відсутність. Це прояв доброти.

 9. Як бути ввічливим і добрим

  9

  Проявляйте доброту і несіть відповідальність за навколишнє середовище. Спробуйте захистити планету, підтримуючи чистоту в громадських парках або саду поруч з вашою власністю. Ви також можете допомогти літнім або хворим людям доглядати за садом і навіть виростити дерево, що буде проявом доброї волі.

Поради • Світ змінюється поступово. Якщо люди стикаються з ввічливістю незнайомців, вони самі стають добрішими. Зрештою, ввічливість поширюється повсюдно.
 • Завжди будьте ласкаві, навіть якщо хтось не добрий до вас. Це дуже допомагає. Намагайтеся допомагати іншим у вирішенні їхніх проблем.
 • Частіше посміхайтеся. Це прикрашає людину і змушує відчувати себе краще.
 • Даруйте невеликі подарунки тим, кого ви любіте- подарунки не обов`язково повинні бути дорогими.
 • У шлюбі віддавайтеся на 70 відсотків. Якщо ваш чоловік або дружина буде робити те ж саме, у вас не буде проблем.
 • Миріться з вадами інших і не ображайте інших людей. Ви ж не хочете, щоб з вами так чинили?

Попередження

 • Для чоловіків: будьте обережні, так як жінки можуть прийняти вашу доброту неправильно і подумати, що ви хочете їх спокусити, тому не робіть нічого подібного.
 • Бути добрим означає бути ганчіркою. Не давайте іншим людям приводу скористатися вашою добротою.