Як побудувати довірчі відносини

Іноді важко побудувати довірчі відносини. Людям здається, що вони знають, як це зробити, але іноді з деякими людьми це не спрацьовує. Довіра - важлива складова відносин, і без нього відносини можуть стати досить напруженими. Хочете дізнатися, як, в такому випадку, збудувати довірчі стосунки? Читайте далі!

Кроки

 1. 1

  Будьте передбачувані. Багато людей думають, що постійні феєрверки допомагає створити чудові стосунки. Іншими словами, завжди потрібно планувати щось, щоб здивувати свого партнера. Насамперед, хоча сюрпризи - відмінна річ час від часу, стабільність і одноманітність упрочняют відносини і набагато більш важливі. Одноманітність звучить нудно, і всім нам подобаються несподіванки в нашому житті, але щоб запустити механізм ваших відносин в довгостроковій перспективі, вам потрібна деяка передбачуваність. З передбачуваності народжується довіра.

 2. 2

  Будьте надійні. Довіра - це просто інший спосіб сказати, що ви можете покластися на когось. Ви довіряєте своєму партнеру виконання певних речей, що б не трапилося і в будь-який час. Ця довіра робить відносини безпечними. Те ж саме, коли ви можете розраховувати на всі інші речі, які відбуваються у відносинах, на їх надійність.

 3. 3

  Слідкуйте, щоб ваше слово не розходиться з ділом. Ваш партнер може читати по вашому обличчю краще кого б то не було. Якщо ви брешете або намагаєтеся приховати свої справжні почуття, або говорите не зовсім те, що у вас на думці - вони зрозуміють. Про вас навіть можуть подумати, що ви змінюєте, що повністю може знищити довіру у ваших стосунках. Коли ваша кохана людина знає, що може без сумнівів вірити всьому, що ви вимовляєте, тоді ви створюєте непорушну зв`язок між вами.
 4. 4

  Вірте в здатності вашого партнера. Іншими словами, якщо ви думаєте, що він / вона може проявити некомпетентність в деяких речах або в усьому, що робить, ваша довіра не може бути міцним. Якщо це ваш випадок, ви повинні щиро і відкрито викласти свої думки в люблячій манері. Це дозволить вам пройти через це і зберегти довіру між вами.

 5. 5

  Будьте чесні один з одним. Не тримайте що-небудь в секреті, нічого не слід приховувати і приховувати. Пам`ятайте, що все таємне рано чи пізно стає явним, і наслідки цієї нечесності вб`ють довіру і зіпсують відносини.

 6. 6

  Охоче діліться бажаннями один з одним. Занадто багато хто так і не дають партнеру знати, що їм потрібно. Не змушуйте свого партнера ламати собі голову або намагатися здогадатися, чого ви хочете. Дуже важливо, щоб цей процес був обопільним. Якщо тільки один партнер задовольняє потреби іншого, є ймовірного того, що одна людина буде задихатися у відносинах, а інший - відчувати себе знедоленим. Обидва випадки не віщують нічого доброго. 7. 7

  Знаходьте в собі сили сказати ні. Ви повинні вислуховувати потреби свого партнера і намагатися втілити їх у життя, але іноді варто просто сказати ні. Ви не можете весь час все робити і якщо іноді ви відмовитеся щось виконувати, то навіть заслужите трохи поваги. Відстоювання власної думки і нав`язування своєї волі, власне, може зміцнити довіру між вами.

 8. 8

  Постійно розширюйте свої стосунки. Завжди будуть причини рости. У хороші часи і погані ви завжди повинні бути готові стійко долати негаразди і зустрічати випробування. Коли ми слухаємо один одного, навіть якщо те, що ми чуємо, може заподіяти нам біль, слід витримати це, щоб поліпшити свої відносини. Якщо ви цього не робите, то ваші стосунки зів`януть і загинуть, як стебло без води.

 9. 9

  Довіряйте своєму партнеру! Як ваш партнер може довіряти вам, якщо не відчуває вашої довіри? Довіра можливо тільки взаємно, і якщо людина не прагне до цього, то це як риба, викинута на берег.
Поради

 • У відносинах завжди будуть випробування і злигодні, але якщо ви зустрічаєте труднощі з відкритим свідомістю і активно працюєте над проблемами, довіра у ваших відносинах стане сильнішим.
 • Якщо ваш партнер з`їжджає, любите його / її так само, як і коли ви жили разом.

Попередження

 • Довіра неможливо, якщо ви будете робити щось таємно від свого партнера (наприклад, зрада). Ваш партнер, зрештою, про це дізнається, і довіра буде розбито. А як тільки довіри пропало, воно ніколи не зможе повністю відновитися, адже на місці повної довіри завжди буде тінь сумніву.