Як дізнатися, що відносини добігають кінця

Давайте зізнаємося: ваші відносини вже не ті, що були раніше. Ви перейшли від метеликів в животі при кожній зустрічі до страху, що він ось-ось зайде в кімнату. Складно визнати, що ваші відносини підійшли до кінця, але як тільки ви це усвідомили, немає сенсу продовжувати муки. Якщо ви не знаєте, переживають чи ваші стосунки складний період, або ж пора попрощатися, перевірте, чи відносяться наступні пункти до вас.
Метод 1 з 3: Подумайте про те, що ви говорите

 1. 1

  Ви постійно сваритеся. Хоча сварки можуть бути здоровим і продуктивним способом спілкуватися і вирішувати конфлікти, якщо ви відчуваєте, що половину часу проводите в сварках, які ні до чого не приводять, то це може бути ознакою того, що ваші стосунки закінчилися. Якщо ви сваритеся тільки заради сварки, або сварка для вас - єдиний спосіб спілкування, то у ваших відносин вийшов термін придатності. Ось кілька ознак того, що ваші сварки вийшли з-під контролю:
  • Якщо постійно шукайте привід для сварки. Якщо ви помітили, що ви або ваш партнер можете почати сваритися через дрібниці тільки для того, щоб позбутися негативної енергії, то це ознака того, що ви хочете зробити один одному боляче.
  • Якщо ви завжди сваритеся. Зверніть увагу на те, скільки часу ви витрачаєте на сварки. Невелика сварка раз чи два на тиждень - це нормально, якщо ви проводите більше часу, сварячись, а не займаючись чимось цікавим, ділячись ідеями або просто спілкуючись, то у вас проблеми.
  • Якщо ваші сварки ні до чого не приводять. Якщо ви завжди сваритеся за однією і тією ж причини, але ніхто з вас не хоче поступатися, і ви знаєте, що нічого не зміниться, тому що ніхто з вас не хоче йти на компроміс, то можливо, що за ці відносини вже не варто триматися .
  • Якщо ваші друзі більше не хочуть проводити час з вами і вашим партнером, тому що ви перетворилися на пару, яка "завжди свариться".

 2. 2

  У вас не виходить спілкуватися. Суть в відносин в тому, щоб проговорити свої потреби і розуміти потреби і почуття людини, з яким ви зустрічаєтеся. Якщо ви відчуваєте, що ваш партнер не розуміє ваші почуття, і ви не розумієте, що він або вона відчуває, то ваші відносини на грані. Ось кілька ознак того, що у вас виникли проблеми із спілкуванням:
  • Якщо ви навіть не говорите своєму партнеру про ваші почуття або бажаннях, тому що знаєте, що йому все одно.
  • Якщо ваш партнер не говорить вам про свої почуття, а ви не хочете про них знати.
  • Якщо один з вас або ви обидва чините опір. Ви відмовляєтеся визнати, що ви засмучені і закриті емоційно, замість того, щоб розповісти про ваші почуття і рухатися у відносинах далі. Якщо кожен раз коли ви знаєте, що ваш партнер засмучений, він тільки знизує плечима і відмовляється говорити про це, то у вас проблеми.
  • Якщо ви навіть не спілкуєтеся на такі прості теми, як про те, як пройшов день, що ви плануєте на вихідні, або що ви захворіли.
  • Якщо ви не включаєте партнера в свої плани. Якщо ви не говорите про те, куди збираєтеся піти в п`ятницю ввечері, або що ви збираєтеся випити з друзями, то ви припинили бачити вашого партнера як частина вашого життя.

 3. 3

  Ви ніколи не говорите про майбутнє. Це серйозно. Якщо ви і ваш партнер ніколи не говорите про те, що трапиться більше, ніж через місяць, то ви уникаєте цих тем тому, що ви не думаєте, що будете разом. Це може також означати, що ви не можете уявити майбутнє з вашим партнером, а це означає, що варто його відпустити. Ось кілька ознак того, що ви боїтеся майбутнього з вашим партнером:
  • Якщо ви давно разом, але ніколи не кажіть про майбутнє. Якщо ви хочете одного разу вийти заміж (за когось), але ніколи-ніколи не говоріть про це.
  • Якщо у ваших друзів є діти, і ви хочете мати дітей - з кимось, але не кажіть про це, тому що не можете уявити собі, як будете виховувати дітей з вашим нинішнім партнером.
  • Якщо ви відкладаєте відповідь на запрошення на весілля друга, тому що ви не знаєте, чи варто брати з собою вашого партнера, або будете ви разом до цієї дати.
  • Якщо ви не знаєте, чи будете ви проводити наступний відпустку разом.
  • Якщо канікули, відпустка або свята всього через кілька місяців, але ви не говорите про них, бо не знаєте, як будете їх проводити.

 4. 4

  Ви перестали говорити про любов. Хоча всі відносини різні, будь-якій парі потрібно трохи прихильності, щоб відносини залишалися міцними. Якщо ви і ваш партнер раніше постійно робили один одному компліменти, висловлювали свою любов або навіть писали один одному милі записки, а зараз рідко говорите щось позитивне один про одного, то ваші відносини підійшли до кінця.
  • Якщо ви і ваш партнер ніколи не кажіть один одному компліменти. Якщо ви перестали говорити вашому партнерові, що він добре виглядає, що він правильно щось зробив, або що ви пишаєтеся його останнім досягненням, то, можливо, ви перестали цінувати один одного.
  • Якщо раніше ви постійно говорили "Я тебе люблю", а тепер - ніколи.
  • Якщо ви посилали милі смс або дзвонили своєму партнерові тільки для того, щоб сказати, як ви любите або як скучили за ним, а тепер телефонуйте тільки у справі.
  • Якщо ви припинили поводитися мило. Якщо ви говорите з вашим партнером так, ніби він один з ваших друзів.

 5. 5

  Якщо ви обговорюєте вашого партнера, як тільки у вас з`являється така можливість. Є різниця між тим, щоб обговорювати з близьким другом проблеми у ваших стосунках і говорити одному, як вам набрид ваш партнер, або ж навіть показувати людям, з якими ви ледве знайомі, що ви нещасні в стосунках. У здорових відносинах люди розуміють, що не можна розповідати про все, що відбувається між вами кожному, хто готовий слухати, а якщо ви так робите, то ви показуєте неповагу до партнера і те, що ви вже не боретеся за свої стосунки.
  • Якщо кожен раз, коли ви говорите з вашими друзями про партнера, ви тільки скаржитеся, то це ознака того, що ви не можете сказати нічого позитивного про ваші стосунки.
  • Якби ви засмутилися, дізнавшись, що ваш партнер говорить своїм друзям те ж саме про ваші стосунки, що ви говорите своїм, то ви повинні знати, що не варто так відкрито говорити про те, що ви нещасні.
  • Найбільший ознака - ви навіть не говорите новим знайомим, що у вас є пара. Ви не повинні оголошувати, що ви зустрічаєтеся з кимось кожен раз, коли знайомитеся з кимось, але якщо ви говорите з новим людиною, яка може бути навіть фліртує з вами і думає, що ви вільні, а ви свідомо не говорите про тому, що ви з кимось зустрічаєтеся або навіть живете, то це все ж брехня.

Метод 2 з 3: Подумайте про те, що ви думаєте або відчуваєте

 1. 1

  Ви просто не радієте своєму милому. Більшість відносин не завжди в радість, але якщо вам постійно нудно з вашим партнером або вам стає нудно від однієї лише думки про зустріч з вашою другою половинкою, то ваше серце вже не належить йому. Ось кілька ознак того, що ви не раді вашим відносинам:
  • Якщо ви не радієте майбутнього побачення або зустрічі з вашим улюбленим після роботи. Якщо ви не відчуваєте нічого, ніякої радості, при думці про час наодинці з вашим улюбленим, то ця людина перестав бути для вас особливим.
  • Якщо вам не подобається проводити час наодинці. Якщо ви проводите велику частину часу, намагаючись знайти тему для розмови або якесь заняття, то у вас проблеми.
  • Якщо вам веселіше у компанії друзів, ніж наодинці з вашим улюбленим. Якщо обидва любите запрошувати гостей, то ви не можете налагодити відносини без сторонньої допомоги.
  • Якщо у вас не паморочиться голова, ви не відчуваєте себе дивно і нерозумно, коли ви бачитеся, думаєте або говорите з вашим партнером. Почуття може бути і не таким сильним, як коли ви тільки познайомилися, але воно має бути.
  • Якщо ви чекаєте майбутнього з вашим партнером з нетерпінням. Ви повинні хотіти рости разом з вашим партнером і будувати своє життя навколо нього або неї. Якщо думка про майбутнє з цією людиною вселяє у вас тільки страх і жах, та вам варто завершити ці відносини. 2. 2

  Ви часто мрієте... Багато. Приємно трохи помріяти під час нудної лекції або вільного часу на роботі, але якщо ви мрієте про те, чим ви зможете зайнятися, коли закінчаться ваші стосунки, то ви занадто боїтеся втілити ваші мрії в реальність. Ось кілька прикладів думок, які показують, що ви сумніваєтеся у ваших стосунках:
  • Якщо ви часто мрієте про те, чим ви б могли зайнятися, якби у вас не було відносин, наприклад, переїхати в інше місце, подорожувати, пробувати нове або проводити більше часу з подружками.
  • Якщо ви мрієте про те, як той милий хлопець запросить вас на побачення. Якщо ви мрієте про когось так часто, що розумієте, що ви закохалися в когось іншого. Не просте симпатія, а людина, яку ви б хотіли бачити на місці вашого хлопця.
  • Якщо ви мрієте про те, як ви будете говорити всім, що ви вільні. Якщо ви думаєте, що вам буде дуже приємно.

 3. 3

  Ви відчуваєте, що ви і ваш партнер перетворилися на двох абсолютно різних людей. У вас було багато спільного, коли ви зустрілися, але зараз ви бачите, що у вас різні цілі, інтереси і переконання. Якщо ви відчуваєте, що ви і ваш партнер - абсолютно різні, і ви не можете знайти нічого спільного, то у вас проблеми. Якщо ви не зростаєте разом, то ви переростає один одного. Ось кілька ознак того, що ви занадто різні:
  • Якщо ви не можете підтримати розмову, тому що у вас немає спільних інтересів. Якщо у вас різні інтереси, і ви хочете поділитися ними один з одним, це одне, але якщо ви навіть не намагаєтеся поділитися вашими інтересами, бо думаєте, що в цьому немає ніякого сенсу, то у вас проблеми.
  • Якщо у вас абсолютно різні цілі, і вони суперечать один одному. Якщо ви хочете подорожувати по світу, а він хоче працювати ближче до своєї сім`ї, то вам буде складно рухатися вперед.
  • Якщо ваші переконання настільки різні, що ви не можете говорити про них, що не сварячись. Якщо ваші політичні, релігійні та інші переконання так сильно відрізняються, що ви не можете говорити про них, то у вас проблеми.
  • Пам`ятайте, що протилежності дійсно притягуються - до певної міри. Можна мати різні переконання, інтереси і цілі, але неправильно тримати їх все при собі і не хотіти ділитися більшою частиною себе з вашим партнером.

Метод 3 з 3: Подумайте про те, що ви робите

 1. 1

  Ваша сексуальне життя не надихає вас. Пристрасть з часом згасає у всіх відносинах, але якщо ваше стриманість триває вічно, а ви навіть не хочете займатися сексом, то це може бути ознакою більш серйозних проблем у ваших стосунках. Ось кілька ознак того, що ваша сексуальна життя під загрозою:
  • Якщо ви не можете згадати, коли ви востаннє займалися сексом. Що, правда? Як давно це було?
  • Якщо ви відчуваєте, що секс - це частина списку завдань. Якщо це здається вам обов`язком, і ви просто повинні це робити, то ви не отримуєте задоволення від сексу.
  • Якщо вас не задовольняє секс з вашим партнером. Буквально.
  • Якщо ви зрозуміли, що ви не займаєтеся сексом тому, що ваш партнер вас більше не приваблює. Це дуже важко визнати.

 2. 2

  Ви або ваш партнер невірні. Багато відносини пережили невірність, але якщо це стало звичкою для когось одного або вас обох, або ж один з вас не може пробачити зраду, то варто закінчити відносини. Якщо обидва партнери не хочуть бути моногамними, то такі відносини не зможуть існувати.
  • Якщо ваш партнер змінив вам, а ви не можете забути це, як сильно би ви не старалися, то вам варто закінчити ці відносини. Іноді довіру було загублено і його неможливо повернути. Рухайтеся далі, щоб вам не заподіяли ще більше болю.
  • Окремий випадок невірності можна пробачити в певних обставинах, але якщо один з вас або ви обоє часто змінюєте, і це стає нормою, то ваші відносини варто закінчити, якщо тільки ви не у відкритих відносинах.
  • Якщо ви не зраджуєте, але вам подобається фліртувати при будь-якій можливості і закохуватися в когось, то ви не отримуєте достатньої стимуляції в ваших нинішніх відносинах. Тимчасова закоханість або флірт корисні, оскільки ви не повинні бути настільки прив`язані до вашого партнера, що ви не бачите оточуючих вас представників протилежної статі, але якщо ви фліртуєте часто, то вам варто рухатися далі.

 3. 3

  Відносини не роблять ваше життя краще. Над стосунками потрібно працювати, але вони повинні бути веселими та корисними більшу частину часу. Відносини повинні робити ваше життя цікавою, а також робити краще за вас, а якщо ви не відчуваєте, що відносини покращують ваше життя, то навіщо вони вам потрібні? Ось кілька ознак того, що ви не отримуєте від відносин того, що вам потрібно:
  • Якщо ви не відчуваєте, що стаєте кращою людиною з вашою другою половинкою, то він не робить для вас того, що необхідно.
  • Якщо вам не стало веселіше від того, що ви зустрічаєтеся з кимось, то навіщо це робити?
  • Якщо ви відчуваєте, що ваші стосунки - вантаж, а не благословення, то у вас проблеми. Якщо ви відчуваєте, що ваші стосунки з цією людиною приносять вам незручність, а не щось, за що ви повинні бути вдячні, то ваші відносини наближаються до кінця.
  • Якщо ви ніколи не смієтеся з вашим партнером. Якщо він не змушує вас посміхатися, хихикати і сміятися, то ви тільки будете висмоктувати залишки веселощів з вашого життя, продовжуючи ці відносини.

 4. 4

  Ви живете окремим життям. Хоча важливо підтримувати незалежність навіть у найсерйозніших відносинах, якщо ви і ваш партнер настільки незалежні, що ваші життя не перетинаються, то у вас проблеми. Корисно мати своїх власних друзів та інтереси, але погано відмовлятися від того, щоб ділитися хоч якоюсь частиною життя з вашим партнером. Ось кілька ознак того, що ваші шляхи розійшлися:
  • Ви проводите час з вашими власними друзями ... постійно. Відмінно, якщо ви проводите час з друзями, але якщо ви частіше бачите друзів, ніж вашого партнера, і якщо вам більше подобається проводити час з ними, ніж з тим, з ким ви зустрічаєтеся, то у вас проблеми.
  • Якщо ви не знаєте, чим ваш партнер займається кожен день. Якщо ви вже давно зустрічаєтеся, але не знаєте, чим він займається на роботі, з ким він обідає або чому він посварився з мамою, то ви випали з його графіка. Хоча ви і не повинні обговорювати ваше життя в найдрібніших подробицях з вашим партнером, він повинен знати, як ви проводите свій день або тиждень.
  • Якщо ви можете провести день в одній квартирі, не сказавши один одному і слова. Якщо ви живете зі своїм партнером, але можете провести весь день, не сказавши один одному нічого, крім «доброго ранку», то вам більше нічим ділитися.
  • Якщо ви плануєте провести ваші вихідні окремо. Непогано час від часу зайнятися чимось своїм на вихідних, але якщо ви ніколи Не буває разом по вихідних, то навіщо взагалі бути разом?
  • Якщо у вас немає часу один на одного. Якщо ви не намагаєтеся влаштувати побачення, повечеряти разом або подивитися новий фільм, то ви звикли до того, що вам не подобається проводити час разом.

Поради

 • Якщо ви дійсно хочете працювати над вашими відносинами, хоча у вас і є деякі з цих проблем, не впадайте у відчай. Якщо один з вас або ви обидва переживаєте важкий період у житті, ви можете віддалитися і на якийсь час забути про стосунки. Але якщо ви хочете обговорити ваші проблеми і працювати над тим, щоб знову стати щасливою парою, то ще не пізно все виправити.

Попередження

 • Якщо ви знаєте, що мають завершити стосунки, але не можете змусити себе зробити це, тому що шкодуєте вашого партнера або не думаєте, що він зможе знайти когось ще, ви тільки продовжуєте муки.
 • Як тільки ви зрозуміли, що ваші стосунки підійшли до кінця, вам варто відразу ж завершити їх. Не чекайте, поки пройде День святого Валентина, весілля друга або день народження вашого партнера, щоб зробити це. Не чекайте, поки закінчиться термін оренди. Хоча це буде боляче, чим швидше ви це зробите, тим краще вам буде, а ви не робите нікому ласку, просто продовжуючи бути поруч.