Як влаштувати ночівлю з одним і не спати всю ніч

Чи не спати вночі - це весело! До того ж, це можливість випробувати себе і своїх друзів! Пильнуйте вночі, ви можете залишити повсякденні справи і зайнятися тим, чим вам хочеться. Не забувайте і те, що у більшості людей ночами творчі здібності набагато вище, ніж вдень.

Кроки

 1. 1

  Перед ночівлею, під час якої ви не будете спати, постарайтеся поспати як можна довше. Якщо на вихідних ви вільні від роботи / школи, краще провести ночівлю в суботу, а не в п`ятницю, бо так ви зможете вранці поспати довше.

 2. 2

  Протягом дня грунтовно підкріпіться корисної здоровою їжею, тому як вночі ви готувати не будете.

 3. 3

  Купіть на ніч багато цукерок, газованої води, печива, чіпсів і піци, яку можна приготувати в мікрохвильовці. Вам буде потрібно їжа, яка швидко зарядить вас енергією, але яку не потрібно готувати. Також переконайтеся, що у вас є достатньо кави, готового до заварки. Якщо ви не п`єте каву, спробуйте пити чай або енергетичні напої.

 4. 4

  Придумайте, чим займатися вночі. Рекомендуємо вам пограти у відеоігри або в комп`ютерні ігри, - це забезпечить вам вироблення адреналіну. Якщо ви хочете подивитися фільм, переконайтеся, що це не щось повільне і нудне. Краще всього вибрати бойовик, трилер, жахи або дотепну комедію. Тримайтеся подалі від романтичних мелодрам.

 5. 5

  Домовтеся, о котрій годині починати веселощі, і у скільки закінчувати. Справжнє нічне неспання не може тривати після 7-9 годин ранку, тому що в цей час сусіди і інші люди починають прокидатися і займатися повсякденними справами.

 6. 6

  Після ночі веселощів зустріньте світанок. Це найкраща частина ночівель з пильнування всю ніч.

 7. 7

  Якщо хтось дійсно заснув, пожартувати над ним трохи. Згодяться всі класичні жарти: пальці в теплу воду, намазати сплячому руки зубною пастою, збитими вершками або кремом для гоління і полоскотати ніс пір`їнкою і т. Д. Це забезпечить всім вам приплив адреналіну, завдяки чому ви протримайтеся на ногах трохи довше. А заснулому це буде наукою: ніколи не засипати першим.

 8. 8

  Якщо вам дійсно нудно, влаштуйте витівку. Ви можете зателефонувати в чиюсь двері і втекти, або зробити телефонний дзвінок-розіграш. Однак пам`ятайте, що єдині, кому це сподобається - ви і ваші друзі.
 9. 9

  Якщо ви за комп`ютером, знизьте яскравість монітора, щоб не напружувати очі - це може посилити ваше бажання поспати.

 10. 10

  Пийте енергетичні напої, такі як Monster, Red Bull, Burn та інші. Якщо ви не любите енергетики, пийте кави або газовану воду.

 11. 11

  Не надягайте одяг, який вас розслабляє. Через одягу, яка вас розслабляє, ви можете абсолютно втратити бадьорість і заснути.

 12. 12

  Кожен раз, коли відчуваєте, що засинаєте, випивайте склянку крижаної води.

 13. 13

  Якщо ви відчуваєте втому, одягніть навушники і послухайте енергійну музику на високій гучності, щоб підбадьоритися.

Поради

 • Що б ви не робили, не лягайте відпочити "на пару хвилин" - ви проспите до самого ранку, особливо, якщо на годиннику 4:30
 • Побризкайте на обличчя холодною водою. Це допоможе вам продовжувати неспання.


 • Спробуйте не вимикати освітлення, навіть якщо це ліхтарики або приглушене світло.
 • Якщо батьки вдома, не включайте музику або фільм на повну гучність, - це може розбудити ваших батьків, а може і зовсім закінчити вашу ночівлю.
 • Якщо хтось почне засинати, покличте його по імені. Якщо він знову почне "клювати носом", зробіть паузу, - прогуляйтеся або випийте свіжої кави. Дайте зрозуміти людині, що ви розраховували на нього і очікуєте, що він витримає все обумовлений час.
 • Якщо це ваше перше нічне неспання, не чекайте, що вам вдасться протриматися всю ніч. Перед цією ночівлею потренируйтесь: лягайте все пізніше і пізніше, щоб ваш організм звик і був готовий.
 • Чи не влаштовуйтеся занадто зручно, - це може розслабити вас, і ви заснете.
 • Не позбавляйте себе сну більш ніж на 48 годин. Це шкідливо для здоров`я.
 • Чим би ви не займалися, не вимикайте світло, особливо під час перегляду фільмів.
 • Не пийте занадто багато напоїв з кофеїном. Кофеїн - відмінний стимулятор, проте після того, як його дія пройде, ви будете абсолютно розбиті і стомлені.

Попередження

 • Якщо після нічного неспання ви будете відсипатися стільки, скільки захочете, то, швидше за все, ви будете спати до полудня або навіть до вечора. А після цього вам буде важко заснути вночі.
 • Після підйому буде і спад. Не пийте занадто багато кофеїну і не їжте багато солодощів. Якщо перестанете їх є посередині ночі, то вся ваша бадьорість моментально зникне. Почавши, ви не зможете зупинитися.
 • Переконайтеся, що на день після ночівлі у вас не заплановано ніяких важливих справ. Швидше за все, у вас не буде можливості нормально виспатися протягом дня.
 • Не сідайте за кермо після безсонної ночі. Водіння неймовірно стомлює (не кажучи вже про струсу після кофеїну) - у стані браку сну водіння не менш небезпечне, ніж в стані алкогольного сп`яніння.
 • Не пийте занадто багато кави або енергетичних напоїв, інакше вам стане погано. Ліміт у кожної людини свій, однак ви не повинні випивати більше 6 чашок (або навіть менше) кави за ніч.
 • Якщо вас застукають батьки, придумайте виправдання. Скажіть, що вам потрібно було в туалет, що вам приснився поганий сон і т. Д.
 • Не позбавляйте себе сну часто або надовго. Раптові зміни режиму сну можуть у довгостроковій перспективі призвести до діабету або раку. Будьте дуже обережні!