Що не спати всю ніч (для дітей)

Не спать цілу ніч - це складно, особливо якщо ви ще дитина. Ви можете відчувати тривалі періоди сонливості і сон може несподівано підкрастися до вас. Тим не менш, ця стаття допоможе вам протриматися цілу ніч без натяку на сон. Вранці ви пошкодуєте, що не спали, але зате вночі буде весело.
Метод 1 з 6: Перш ніж ви почнете

 1. 1

  Ознайомтеся з чотирма фазами ночі. Рання ніч (з 9 вечора до 12 ночі), опівночі (з 12 до 2 ночі), пізня ніч (з 2 ночі до 4 ранку) і світанок (з 4 до 9 ранку). Спокуса заснути міцніє з плином ночі.

 2. 2

  Складіть план. Перш ніж ви почнете свою безсонну ніч, ви повинні запланувати, чим будете займатися. Коли у вас немає списку того, що ви повинні зробити, заснути дуже легко.

Метод 2 з 6: Рання ніч (9-12 годин)

 1. 1

  Користуйтеся електронікою. Спробуйте пограти в ігри-так ваш мозок буде зайнятий. Пограйте на приставках, таких як Xbox, PSP, Wii, 3DS, iPad або будь-який інший.

 2. 2

  Коли користуєтеся інтернетом, уникайте сайтів, які здаються вам нудними. Нові інформаційні сайи або що-небудь освітній або нудне, як Вікіпедія та новини, зазвичай уповільнює роботу вашого мозку і ваше бажання заснути міцніє. Замість цього, вибирайте ігрові сайти, як Miniclip, FOG і CBBC Games (або будь-які, що вам подобаються), які будуть тримати вас у тонусі.

 3. 3

  Якщо ви користуєтеся комп`ютером, грайте в ті ігри, які вимагають взаємодії з іншими справжніми людьми, як Team Fortress, Left 4 Dead, World of Warcraft, Club Penguin і т. д. Є ще цікаві сайти з головоломками, наприклад, Sporcle, Games for the Brain, FunTrivia, BrainBashers і Triviaplaza. Загадки змушують багато думати, тому вони не дадуть вам заснути.

 4. 4

  Зайдіть на Facebook. На Facebook є купа ігор, як Kingdoms of Camelot, Cityville, FarmVille, Restaurant City, You Do not Know Jack і багато інших. Family Feud - непоганий вибір, тому що дає вам їжу для роздумів. Якщо ваші друзі теж онлайн, ви збільшуєте свої шанси не спати. Якщо ви почнете дрімати, хлюпніть трохи холодної води на обличчя. Ваше тіло отримає невелику струс і ви відчуєте, як-ніби тільки прокинулися.

 5. 5

  Увійдіть у соцмережах, які найбільше відповідають вашим інтересам. Наприклад, якщо ви граєте в певну відеогру, заходьте на онлайн-форумі та обговорюйте її з гравцями.

 6. 6

  Якщо у вас немає комп`ютера, грайте на ігрових приставках. Чим більше ви рухаєтеся, тим краще. Nintendo Wii ідеально підійде! Якщо ні, грайте на своєму PSP, DS, Xbox або будь-яких інших приставках.
  • Якщо на вашому комп`ютері батьки встановили обмеження у користуванні браузером, див. Рада вище.

 7. 7

  Якщо у вас є навушники, користуйтеся ними! Але, в такому разі, тримайте одне вухо відкритим, щоб ви могли почути наближення батьків. Як тільки ви досягли півночі, можна не так сильно переживати про навушниках.

 8. 8

  Якщо у вас немає ігрової приставки, увімкніть телевізор. Дивіться цікаві телешоу, які будуть займати вашу свідомість. Подивіться одну зі своїх улюблених телепрограм чи, може, дитячий фільм. Не дивіться документальні фільми або новини, які можуть викликати сонливість.

 9. 9

  Пограйте в настільні або карткові ігри. Грати з собою не так нудно, як здається. Ви можете придумати правила, які б ніколи не пройшли, якби ви грали з іншими.

Метод 3 з 6: Північ (з 12 до 2 годин ночі)

 1. 1

  До цього часу, вам, швидше за все, набридне займатися тим, що ви робили цілих дві години. Це найвеселіша частина ночі. Спробуйте зайняти себе наступним.

 2. 2

  Радіо і читання: Увімкніть настільну лампу. Але, що б ви не робили, не включайте звичайну лампу, а то ваші батьки помітять, що ви не спите, і будуть читати вам лекції. Але ваша книга повинна бути цікавою, інакше ви можете заснути! Почитайте книги типу "Гаррі Поттера" або "Жахливий Генрі".

 3. 3

  Подивіться фільм! Але будьте насторожі, деякі люди ще більше відчувають сонливість, коли дивляться фільми. Тому, якщо ви плануєте таким займатися, то краще на цій стадії. Такі фільми, як "Скайфолл", "Сімейка Крудсів", "Сімпсони" "Бетмен", "Дика сімейка Торнберри" і "Карапузи зустрічаються з Торнберри" - досить захоплююче кіно.

 4. 4

  Увімкніть вентилятор. Якщо у вас його немає, відкрийте вікно і встаньте біля нього. Вентилятор має бути повернений прямо на вас. Так у вас побіжать мурашки по шкірі, що розбурхає ваш мозок і розбудить всі частини вашого тіла.

 5. 5

  Подивіться фільм, зробіть гучність сильніше, пограйте в гру, побудуйте картковий будиночок, намалюйте картину або що завгодно!

 6. 6

  Радіо і приставка: Увімкніть радіо тихо і пограйте у відеоігри.

 7. 7

  Радіо і фільм: Увімкніть фільм, який ви вже бачили кілька разів, і увімкніть радіо, але щоб ви могли чути його трохи голосніше, ніж фільм.

 8. 8

  Радіо, приставка і фільм: Увімкніть фільм, який ви кілька разів бачили, увімкніть радіо і грайте на ігровій приставці з ручним керуванням.

 9. 9

  Якщо ви будете займатися тільки чимось одним, то можете заснути! У ці години недостатньо просто дивитися фільм, інакше ви заснете від нестачі мозкової активності.

Метод 4 з 6: Пізня ніч (з 2 до 4 годин ранку)

 1. 1

  Якщо ваші батьки рано встають на роботу, вимкніть радіо, фільм і перестаньте читати. Ви обов`язково повинні знати, коли вони прокидаються, щоб вимкнути все, перш ніж вони можуть щось почути.

 2. 2

  Якщо ваші батьки йдуть по коридору, засуньте приставку або книгу під подушку і прикинетеся, що спите. Але при цьому не усніте! Це дуже поширена помилка. Коли вони підуть, ви можете продовжувати розважатися.

 3. 3

  Якщо ваші батьки не прокидаються рано: стадія раннього ранку практично змусить вас заснути. Відкрийте штори і жалюзі, поїжте в кімнаті і зробіть розминку, слухаючи радіо.

 4. 4

  Може, виконайте кілька рутинних ранкових процедур - вмийтеся, почистіть зуби, прийміть душ.

 5. 5

  Продовжуйте свої опівнічні заняття.

 6. 6

  Щоб спробувати прокинутися, хлюпніть трохи холодної воли на обличчя.

 7. 7

  Можете вислизнути з дому і зустріти світанок. Це чудове видовище!

Метод 5 з 6: Світанок (4: 00-9 ранку)

 1. 1

  Подивіться мультфільми. Якщо ви вже стільки протрималися, вітаємо! Десь у цей час повинні починатися ранні мультики, тому можна знову включити телевізор. Якщо ваші батьки сплять, до 7 годин посидьте в Інтернеті, і нехай батьки думають, що ви проспали всю ніч. (Мультфільми можуть йти до 9 годин). Чудесні мультфільми - "Дивовижний світ Гамбола", "Губка Боб Квадратні Штани", "Пожежний Сем", "Том і Джері", "Що нового, Скубі-ду?", "Шоу Луні Тюнз", "Бен 10", "Маша і ведмідь "та інші. Або, якщо вам не подобаються мультфільми, спробуйте дивитися канали про тварин чи техніку. "Головоломи: насильство над наукою", "Руйнівники міфів" і т. Д.

Метод 6 з 6: Наступного дня

 1. 1

  Будьте зайняті! Щоб протриматися без сну на наступний день, радимо дивитися телевізор, сидіти в Інтернеті, говорити з людьми і триматися подалі від ліжка і диванів. Вийдіть на вулицю і побігайте! Але не перенапружуйтеся. Якщо ви і справді втомилися, йдіть спати, коли захочете.

 2. 2

  Зніміть постіль і ковдри. У такому випадку, якщо ви стрибну в ліжко, заснути буде не так легко.

Поради

 • Якщо ваші мама або тато переглядають ваш комп`ютер, видаліть історію своїх відвідувань.
 • Кожен годину або близько того піднімайтеся і робіть щось. Підтримуйте активність тіла.
 • Не гнівайтесь, якщо у вас не вийде. Можна завжди спробувати ще раз який-небудь інший вночі.
 • Принесіть снеки, цукерки та газовану воду в кімнату, адже протягом ночі ви зголодніли. Але обов`язково сховайте все це, якщо вам не дозволяють їсти в кімнаті.
 • Якщо ваші батьки можуть похвалитися хорошим слухом і ви десь поруч з ними, постарайтеся не шуміти, інакше ви можете їх розбудити.
 • Мобільні телефони можуть допомогти вам не спати. Якщо ви відчуваєте, що засинаєте, негайно схопите свій телефон і починайте набирати повідомлення. Спробуйте придумати історію, навіть якщо ви нікому її не пошлете. Так ваш мозок буде зайнятий.
 • Якщо ви почнете дійсно сильно втомлюватися, хлюпніть трохи холодної води на обличчя.
 • Якщо у вас є домашній улюбленець, спробуйте тримати його в кімнаті з вами. Так ви можете не спати, просто щоб поспостерігати, чим він буде займатися! (Краще, щоб улюбленець був досить гучним).
 • Якщо ваші батьки зловили вас бодрствующим, скажіть, що ви прокинулися, а потім придумайте якесь виправдання. Або, якщо у вас не такі суворі батьки, просто скажіть, що не змогли заснути.
 • Дізнайтеся час, коли встає сонце. Коли ви досягли цієї межі, почалося ваше ранок. Більшість людей подумає, що ви просто рано встали, тому ви більш відкрито можете займатися своїми справами.
 • Приготуйте кілька запасних занять на той випадок, якщо ви занудьгуєте або втратите мотивацію пильнувати. Тримайте під рукою книгу, якщо вам стане нудно посеред ночі. Так у вас буде чим зайнятися, що досить тихо, якщо ваші батьки не сплять.
 • Якщо у вас є програми відправки миттєвих повідомлень і багато друзів, хтось із них ще точно не буде спати (навіть з 10 активних друзів 1-2 будуть страждати на безсоння), тому можете поспілкуватися з ними.
 • Влаштуйте змагання з одним в іншому будинку, щоб дізнатися, хто протримається довше. Якщо в вас сильний дух змагань, ви не будете спати тільки щоб виграти суперечку. Підтримування контакту з одним всю ніч допоможе вам визначити переможця!
 • Не дивіться постійно на годинник, так часом буде как-будто рухатися повільніше.


 • Якщо ваші очі втомляться або втратять концентрацію, це означає, що ви ризикуєте заснути, тому тримайте їх широко відкритими.
 • Якщо ви не на самоті, а з одним або братом / сестрою, пограйте в свої улюблені ігри. Монополія або Діксіт можуть зробити ніч нескінченною.
 • Якщо у вас піжамна вечірка або посиденьки з братом / сестрою, ваше завдання спрощується, адже ви можете поговорити або пограти в настільні ігри, якщо ви їх любите. Ще можна використовувати режим приставки з декількома гравцями.
 • Якщо у вас є навушники до телевізора і ви плануєте щось дивитися, скористайтеся ними. І якщо у вас є кіт або собака, то гри з ними допоможуть вам не заснути.
 • Якщо ви якийсь час не ходите до вбиральні, то можете легко здригатися і боятися будь-якого шуму.
 • Постарайтеся якомога довше не лягати. Це допоможе у вашому бажанні провести безсонну ніч.
 • Добре виспіться за ніч до вашої затії.
 • Якщо у вас з`явилася нова відеогра і ви ще не пробували її, обов`язково пограйте. Так ви довго протримається без сну. Це має допомогти провести ще кілька годин.
 • Може, ви навіть захочете прийняти крижаний або обпалюючий душ в ранні ранкові години, але це підбадьорить вас лише на годину-другу.
 • Випийте щось дуже кисле, як лимонний сік без цукру.
 • Слухайте танцювальну музику і багато танцюйте.
 • Кращий спосіб виконати завдання - увійти в стабільний розпорядок сови. Наприклад, втомлива тиждень у школі не допоможе вам не спати вночі. Тим не менш, якщо у вас тривалі канікули (зимові або літні), увійдіть в цикл пізнього підйому і засіжіванія до ночі, можна навіть подрімати вдень. Так вам буде значно легше.
 • Якщо можете, допоможіть комусь в будинку. Відмінно працює, якщо хтось ще не може заснути. Так ви ще більш відкриті для діяльності.
 • Ще один напій, якщо ви досить хоробрі, - візьміть 5 кавових зерен і сміливі їх в кавомолці. Якщо у вас є ручний кавник, покладіть туди ще 2 пакетики чорного чаю без нитки, залийте окропом, как-будто готуєте каву.
 • Тримайте світло включеним, це створить ілюзію дня.
 • Ще один напій з кофеїном, який можна приготувати, - це чай, зробіть його в мікрохвильовці.
 • Часто перевіряйте (кожні 30 хвилин), щоб навушники не від`єдналися від пристрою.
 • Щоб не спати, спробуйте ще кидати кубики льоду собі за комір. Попередження: ви можете захотіти залізти під теплу ковдру після цього, що легко приспить вас!
 • Якщо ви вип`єте значну кількість води, у вас заболить живіт і ви не зможете заснути. Але не доводьте себе до хвороби! Це може привести до водної інтоксикації, що в складних випадках може навіть вбити вас.
 • Їжте або пийте щось солодке, як шоколад, фрукти або газована вода. Але не вживайте занадто багато цукру-а то потім ви будете відчувати млявість і сонливість. Якщо поблизу немає нічого солодкого, рухайтеся, щоб зберегти активність.
 • Постарайтеся стежити за графіком. Наприклад, не залишайтеся на стадії `рання ніч` до 1:30, а то ви втомитеся і заснете на стадії `пізня ніч`.
 • Якщо у вас на телевізорі є пристрій або програма для запису, можете заздалегідь записати свої улюблені передачі або серіали і використати цей час на перегляд того, що ви пропустили. Щоб не заснути, дивіться щось смішне або привертає увагу. Гумористи розсмішать вас, але якщо у передачі не буде достатньо візуальної стимуляції, заснути буде легко. Можна подивитися щось на кшталт "Південного парку", "Гріффінів", "Сімпсонів" або "Футурами" (якщо вам достатньо років).
 • Якщо з вами ваш друг, можна організувати водні бої - тільки знайдіть щось, куди можна набрати воду і що добре бризкається. Але так можна наробити безладу, тому запасайтеся рушниками або йдіть на вулицю.
 • Якщо у вас є ігрова приставка (Playstation 1, 2 або 3 / XBox 360 / Nintendo Wii), включіть відеогру, візьміть навушники і починайте розмовляти з вашими друзями!
 • Якщо ви досить хоробрі і не любите енергетичні напої, випийте холодної кави. Нагрійте чайник, насипте розчинної кави і цукру в чашку, додайте води і молока, а потім поставте чашку в холодильник. Почекайте хвилин 5, а потім випийте це.
 • Спробуйте умовити брата чи сестру допомогти вам. Ви можете підтримувати один в одному бойовий дух і ви не занудьгуєте занадто швидко.
 • Уникайте лежачого положення будь-якою ціною. Якщо вам потрібно бути в ліжку, нічого не допоможе.
 • Малювання може допомогти вам не заснути.
 • Якщо ви збираєтеся пити енергетичний напій або щось з кофеїном, робіть це близько півночі. Якщо ви вип`єте його раніше, ефект вивітриться! Якщо ви вип`єте занадто багато, можете нашкодити своєму організму.
 • Приготуйте яку-небудь їжу. Якщо мікрохвильова піч працює занадто голосно, просто змішайте інгредієнти. Думка про те, щоб поїсти в будь-який момент, досить непогано утримує від сну в будь-який час.
 • Коли дивитеся телевізор, постійно перевіряйте програму передач. Ваш улюблений фільм або телепередача можуть якраз бути в ефірі!
 • Якщо у ваших батьків хороший слух, поставте беззвучний режим на телевізорі і включіть субтитри.
 • Подивіться відео на YouTube! Це відмінний спосіб провести час.
 • Якщо у вас є акаунт в одній з програм обміну миттєвими повідомленнями, налаштуйте його так, щоб ваша присутність онлайн було непомітним, інакше ваші мама або тато відразу піймають вас, якщо будуть користуватися комп`ютером.
 • Випийте щось холодне і листуйтеся з найкращим другом. Під час цього слухайте пісні на YouTube або своєму MP3-плеєра або iPod.
 • Якщо на пристрої, який ви використовуєте, можна налаштувати яскравість екрану, виставте її на максимальне значення. Чим яскравіше, тим більше бадьоро ви будете себе почувати. Але зробіть так, щоб ваші батьки не побачили яскравість вашого телефону / планшета / гри.
 • Не проводьте безсонні ночі перед навчальним днем. Тим не менш, завжди можна зробити це на вихідних!

Попередження

Не накривати ковдрою, ви можете відчути втому. Замість цього, лежите в піжамі ...

 • Обережно, не розбудіть своїх батьків.
 • Якщо ви плануєте дивитися телевізор, слухати радіо або щось інше, що видає гучні звуки, переконайтеся, що звук не такий сильний, щоб розбудити батьків.
 • Безсонна ніч ЗРОБИТЬ вас втомленим на наступний день. Якщо ви плануєте займатися чимось таким, що вимагає бадьорості і присутності духу, НЕ робіть цього.
 • Шоколад може допомогти вам зарядитися енергією, але не їжте дуже багато і не залишайте обгортки на дивані або ліжку, інакше вас можуть зловити на цьому.
 • Занадто довгий неспання може стати причиною головних болів.
 • Ви, швидше за все, проголодаетесь. Не їжте занадто багато, або ви не будете голодні під час сніданку та обіду, що буде виглядати підозріло.
 • Це не дуже гарна ідея для ночі перед школою.
 • Не кажіть по телефону занадто довго.