Як відрегулювати велосипедний кермо

Коректне положення велосипедного керма забезпечує їзду з максимальним комфортом- до того ж, тільки в такому випадку велосипедист може досягти найкращої віддачі при педалюванні. Для постійно зростаючих дітей просто необхідно щороку заново регулювати посадку на велосипеді. Якщо ви бажаєте дізнатися, як правильно регулюється кермо, то читайте далі.

Кроки

 1. 1

  Визначтеся зі стилем їзди. Правильне положення керма у великій мірі залежить від типу велосипеда, на якому ви будете їздити.
  • Дорожній велосипед. Кермо гоночного велосипеда повинен розташовуватися трохи нижче сидіння для забезпечення оптимальної аеродинаміки і кращого контролю управління на великих швидкостях.
  • Гірський велосипед. Кермо гірського велосипеда повинен розташовуватися трохи нижче сидіння. Так можна домогтися більш низького центру ваги і кращого балансу при їзді по купинах.
  • Круізер. Кермо звичайного прогулянкового велосипеда повинен розташовуватися трохи вище сидіння для зниження напруги в попереку і отримання максимального комфорту.

 2. 2

  Визначте тип рульової колонки. Існує два широко поширених типу рульових труб: різьбовій і безрезьбової. Різьбова рульова труба вставляється всередину рульової колонки і кріпиться до рульового механізму гайками. Безрізьбова конфігурація увазі установку виносу на рульову трубу.

 3. 3

  Ключем відпустіть стопорну гайку. Якщо на верхівці рульової труби є кріпильна гайка, то ослабте її, щоб можна було відрегулювати кермо. Беріться за кріпильну гайку після ослаблення стопорной
 4. 4

  При необхідності також ослабте ущільнюючу гайку рульової труби.

 5. 5

  Встановіть рульову трубу на необхідну висоту.

 6. 6

  Затягніть стопорну гайку. Якщо на верхівці рульової труби є кріпильна гайка, то спочатку затягніть її, а потім - стопорну гайку.

Метод 1 з 2: Регулювання керма на безрезьбової колонці

 1. 1

  Викриття ключем-шестигранником болт якоря.

 2. 2

  Відкрутіть стяжні болти виносу. 3. 3

  Зніміть з рульової труби кермо в зборі з виносом.

 4. 4

  Встановіть на трубу стільки проставочное кілець, скільки необхідно для отримання необхідної висоти руля- встановіть кермо в зборі з виносом назад на трубу.

 5. 5

  Вкрутіть на місце болт якоря і злегка його затягніть, але не до упору, а так, щоб кермо в зборі з виносом міг злегка крутитися щодо труби.

 6. 6

  Вирівняйте винос керма щодо переднього колеса. Тепер затягніть болт якоря.

 7. 7

  Вкрутіть і як слід затягніть стяжні болти виносу.

Метод 2 з 2: Регулювання кута нахилу керма

 1. 1

  Послабте ключем-шестигранником болти на передній частині виносу. Тепер кермо можна обертати вперед-назад.

 2. 2

  Досягніть того, щоб вигин керма дивився назад і знаходився на одній лінії з вашими кистями. Можливо, під час їзди ви захочете трохи зігнути лікті.

 3. 3

  Врахуйте особливості рулів різних конструкцій, включаючи, але не виключаючи «прямий» і «баранячі роги» - зверніть увагу на різницю їх вигинів.

Поради

 • Під час регулювання керма постарайтеся не заплутати троси гальм і передач.
 • Після зміни положення керма переконайтеся, що ви можете дотягнутися до гальмівних важелів і манеток перемикання передач.
 • Якщо після зміни висоти керма посадка стала незручною, то спробуйте змінити висоту сидіння.