Як стати ESL учителем

Вчитель англійської мови як другої (ESL) відповідає за навчання студентів (починаючи від дітей до дорослих), для яких англійська - не рідна. Як ESL учитель, ви допомагаєте студентам у вивченні англійської мови - усного мовлення, читанні і письмі. Крім того, ви навчаєте студентів різних культур англомовного населення (напр., США). Однак, перед початком навчання студентів, які не є носіями англійської мови, ви повинні знати, як стати ESL учителем.

Кроки

 1. 1

  Отримайте ступінь бакалавра в галузі освіти, педагогіки або англійської мови. Для отримання ступеня потрібно 4 -5 років, залежно від програми та коледжу, який ви обрали.
  • Проходьте основні курси. Наприклад, якщо ви отримуєте 4-річне педагогічну освіту, то можете займатися на основних курсах, таких як, наприклад, розробка планів уроків. Необхідно також закінчити загальноосвітні курси, такі як математика, політологія та факультативні заняття.

 2. 2

  Пройдіть викладацьку практику. Більшість дисциплін вимагають проходження стажування для здобуття вищої освіту зі ступенем бакалавра. Стажування зазвичай проходить в школі або навчальному центрі. Як правило, стажування пропонуються для 1 або 2 семестрів.

 3. 3

  Увійдіть у коледжі і професійних навчальних і ESL організаціях. Ці організації дозволяють вам зв`язуватися з іншими ESL професіоналами і дізнатися більше про кар`єру.
 4. 4

  Отримайте ступінь магістра.
  • Отримання диплому про вищу освіту займає від 2 до 3-х років. Хоча мінімальна вимога для роботи - 4-річна ступінь, деякі роботодавці воліють наймати ESL вчителя з науковим ступенем.
  • Вибирайте такі курси, як лінгвістика і теорія засвоєння другої мови

 5. 5

  Виконайте додаткові вимоги для ESL викладання.


  • Отримаєте сертифікат TESOL (скор. Від англ. Teaching English to Speakers of Other Languages - викладання англійської мови носіям інших мов). Сертифікат надає вам додаткове ESL навчання-отримати його можна через Інтернет, коледжі та мовні інститути.
  • Здайте державний іспит з педагогіки. Штати вимагають, щоб всі вчителі для отримання ліцензії викладали в державних школах і освітніх програмах для дорослих, здійснюваних урядом. Право складати іспит на отримання ліцензії, як правило, вимагає отримання ступеня бакалавра і завершення навчання за навчальною програмою.
  • Отримайте візу. Можливо, вам потрібна віза для поїздки, проживання та праці в країні вашого роботодавця, якщо ви плануєте викладати за межами Сполучених Штатів.

 6. 6

  Працюйте ESL учителем.
  • Ви можете отримати роботу шляхом створення мереж, через допомогу консультантів коледжу або інтернет-сайти з працевлаштування.


Поради

 • Як правило, стажування не пропонують ніякої компенсації, наприклад щотижневої зарплати. Тим не менш, стажування дійсно пропонують кредит коледжу і можуть надати стипендію.
 • Ви можете зайнятися іноземною мовою в будь-який час, коли намагаєтеся стати ESL учителем. Це може дати вам перевагу при спілкуванні з деякими студентами. Тим не менш, вивчення іноземної мови не є обов`язковою умовою для навчання не-носіями англійської мови.