Як стати вчителем музики

Якщо ви любите все, що пов`язано з музикою, то кар`єра викладача музики буде для вас ідеальною. Це також підходить для тих, хто може навчати, будучи музикантом, особливо якщо вам необхідно збільшити ваш дохід, допомагаючи іншим розвивати свої навички і таланти. Щоб стати вчителем музики, необхідно як мінімум отримати ступінь бакалавра. У вас повинна бути основа: вокал, гра на інструментах або все відразу. Більшість шкіл також вимагають музичні сертифікати.
Метод 1 з 2: Отримуємо відповідне шкільну освіту і профнавчання

 1. 1

  Закінчите 4 курсу коледжу або університету з музичною профілюючою дисципліною. Візьміть курси музичного освіти і навчання, історії музики, теорії музики та музичної продукції.
  • Більшість коледжів та університетів вимагають, щоб у вас були музичні основи при подачі заяви про прийом, тому для вас буде плюсом, якщо ви вмієте грати на музичному інструменті або співати.
  • Деякі школи можуть також вимагати від студентів піти на прослуховування музичної програми в рамках процесу подачі заявки.

 2. 2

  Визначте свою спеціальність. Більшість шкіл пропонують відповідні факультети, наприклад, якщо ви граєте на піаніно або гітарі.
  • Інші відомі курси включають в себе вокал для співаків або композиторів. Ваша спеціальність може допомогти вам застосувати ваші знання в класі залежно від студентського проекту.

 3. 3

  Скористайтеся практичними можливостями навчання. Залежно від шкільної програми, вам може знадобитися працювати або як студентський учитель, або спостерігати за досвідченим учителем музики в класі.
  • Дізнайтеся, як вчителі розподіляють діяльність, таку як читання музики, репетиція пісень чи організація оркестру або джазового ансамблю.

Метод 2 з 2: Отримайте сертифікати музичного вчителя

 1. 1

  Якщо ви плануєте викладати в школі, то отримаєте сертифікати. Дотримуйтесь інструкцій, залежно від держави, в якому ви живете, щоб подати заяву на отримання сертифікованої ліцензії.


  • Державні сертифікують організації і такі національні організації, як Національна Асоціація викладачів музики, пропонують навчальні програми та іспити, які необхідно здати для сертифікації.
  • Загальні вимоги подачі заяви на сертифікацію включають наявність ступеня бакалавра в галузі музики. Організація ліцензування зможе оцінити ваші знання музики, а також вашу здатність працювати зі студентами.

 2. 2

  Пошукайте вакансії в школах. Більшість центрів кар`єри після коледжів, онлайн-сайти з вакансіями та асоціації музичної освіти розміщують вільні вакансії.
  • Ви можете знайти роботу, зазначену під різними назвами. Існують деякі можливості для вчителів, які хочуть зосередитися на загальному музичній освіті або вокальному та хоровому навчанні. Ви можете знайти роботу в музичній групі або як лідер оркестру.

Поради

 • Щоб стати вчителем музики у старшій школі, необхідно мати ступінь магістра або докторську ступінь у галузі музики.
 • Зарплата вчителя музики часто залежить від ступеня освіти. Початківець учитель зі ступенем магістра отримує, як правило, більше, ніж початківець вчитель зі ступенем бакалавра.
 • Переконайтеся, що зараз ви вмієте грати на кількох інструментах, а також знаєте, як співати і що таке ноти.