Як озаглавити резюме

Вільям Шекспір сказав: "Що в імені тобі моєму?" Коли справа доходить до резюме, назва дуже важливо, оскільки це перше, що потенційний новий роботодавець побачить. Ви хочете розповісти потенційному роботодавцю, хто ви і чому саме ви - підходящий людина для цієї роботи. Ця стаття покаже вам, як об`єднати своє ім`я та короткий опис свого професіоналізму, щоб створити ідеальне назву для вашого резюме. Коли ви навчитеся це робити, то зможете почати пошуки роботи і виділитися з натовпу. Просто почніть з першого кроку.
Частина 1 з 3: Вибирайте ефектне назву для резюме, яке привертає увагу

 1. 1

  Увімкніть своє ім`я в назву резюме. Ваше ім`я є унікальним, тому дуже важливо, щоб воно було однією з перших речей, які ви скажете своєму роботодавцю. Переконайтесь, що ваше ім`я знаходиться на початку вашого назви резюме. Коли таке резюме потрапить в руки потенційного роботодавця, ваше ім`я допоможе легше відслідковувати його просування і зробить роботу з резюме більш зручною.
  • При виборі форматування переконайтеся в тому, що ваше ім`я було виділено спеціальним шрифтом і написано окремо, так щоб це було перше, що кидається в очі роботодавцю.
  • Якщо ваш додаток є електронним, не забувайте вказувати ім`я у назві документа, що містить резюме. Тема слід читати як "JaneDoe.doc".

 2. 2

  Увімкніть привабливе підсумовує затвердження в назву. Так ви вже вказали своє ім`я в назві, що буде відрізняти ваше резюме інших претендентів. Однак вам все ж потрібно щось більше. Створення підсумовує затвердження в назві приверне увагу працедавця, показуючи, що ви ретельно прочитали опис завдання і маєте навички або досвід, які вони шукають.
  • Підсумовує твердження - це кілька слів, щоб звести воєдино інформацію у вашому резюме. Наприклад, якщо роботодавець шукає людину з досвідом роботи та успіху у веденні переговорів, і ваше резюме повинно показати, що у вас є ці навички, ви можете назвати ваше резюме `Джейн До - експерт з переговорів "
  • Якщо ви претендуєте на роботу, де успішний кандидат повинен мати високий рівень володіння Microsoft Office, можна озаглавити ваше резюме `Резюме Джейн До - 5 років досвіду роботи в MS Office`

 3. 3

  Уникайте поширених помилок. Уявіть себе на місці роботодавця. Хіба не було б утомливо читати нескінченні паперу з назвами `resume.doc` або щось на зразок цього? На жаль, більшість людей не усвідомлює важливість назви, так що вони, як правило, потрапляють в поширені пастки, які включають в себе:
  • "Безлике назву". Не відправляти резюме рекрутеру або роботодавцю, яке називається "resume.doc". Як ви думаєте, скільки таких документів з такою ж назвою вже отримано роботодавцем? Не буде простіше для них перейти до наступного кандидата?
  • "Резюме_Год.doc:" коли Ваше резюме містить конкретний рік, ви ризикуєте здатися застарілим. Наприклад, якщо ви відправите резюме під назвою "resume2010.doc", це буде виглядати так, як ніби в останній раз ви оновили своє резюме в 2010 році. Навіть якщо в назві резюме згадується поточний рік, це виглядає, як ніби ви щорічно шукаєте роботу, так що роботодавець може подумати, що ви не схильні довго затримуватися на одному місці.
  • "Резюме потенційному работодателю.doc:" цей варіант краще, ніж попередні два, але коли ви зберігаєте ваше резюме, вказавши назву компанії, в яку подаєте заявку, будь ласка, переконайтеся, що ви написали його правильно. В іншому випадку, це навряд чи справить бажане враження на потенційного роботодавця. Крім того, не забудьте змінити назву документа перед відправкою свого резюме іншого роботодавця.

Частина 2 з 3: Правильний формат назви резюме

 1. 1

  Переконайтеся, що назва резюме має оптимальну довжину. Переконайтеся, що назва файлу має оптимальну довжину, так що його можна розглядатися правильно у всіх операційних системах. Наприклад, деякі системи показують тільки перші 24 символи (включаючи пробіли) - інші можуть бути перенесені на наступний рядок. Так що краще всього зберегти файл з коротким ім`ям, тоді він правильно відображається у всіх системах. 2. 2

  Пам`ятайте, що потрібно писати кожне окреме слово з великої літери. Використовуйте великі літери, щоб розділити окремі слова в назві резюме. Крім того, якщо ви напишете всі слова з маленької букви, рекрутер може подумати, що ви трохи недбалі або ліниві і навіть не вважали за необхідне натиснути кнопку "Shift".

 3. 3

  Використовуйте пробіли, дефіси та підкреслення між словами. Це дозволить вам розрізняти різні слова в імені файлу. Наприклад, "Джо-Сміт-менеджер з продажу-резюме" або "Джо_Сміт_менеджер по продажам_резюме."

 4. 4

  Включайте найбільш важливу інформацію, в потрібному порядку. Важливо використовувати важливі шматки інформації в назві файлу, такі як тип файлу (резюме), ваше ім`я, ключову роль. Ви повинні використовувати їх навіть в правильному порядку, для встановлення пріоритетності найбільш важливих для рекрутера слів.

 5. 5

  Зверніть увагу на формат файлу. Поряд з назвою, розширення файлу теж має значення. Використання найбільш популярних файлів PDF є набагато кращою ідеєю, ніж .docx або навіть doc-файл. Це зводить до мінімуму ризик втрати форматування тексту або спотворення на комп`ютері менеджера з персоналу.

 6. 6

  Не варто забувати і про правильне оформлення резюме, яке ви завантажуєте на сайтах для пошуку роботи. Ви завжди оформляєте резюме належним чином, коли відправляєте його у вигляді прикріпленого файлу по електронній пошті, так не забувайте робити те ж саме, коли прикріплюєте резюме безпосередньо на сайті з пошуку роботи. Всі сайти для пошуку роботи використовують інший метод зберігання і відправлення резюме, переконайтеся, що ім`я вашого файлу відповідає правильному формату, щоб максимально використати цю можливість.

Частина 3 з 3: Зрозумійте, що назва резюме дуже важливо

 1. 1

  Зрозумійте, що заголовок резюме - це перше, що потенційний роботодавець бачить. Сьогодні не так-то просто знайти роботу. Ви повинні показати потенційному роботодавцю, що розумієте, яка людина потрібна для цієї посади, і що саме ви є ідеальним кандидатом для цієї роботи. Назва резюме - це перше, що розповість роботодавцю про вас, тому дуже важливо зробити його максимально ефективним.

 2. 2

  Знайте, що інформативне назва не дозволить вашому резюме загубитися. Ваше ім`я у назві спростить адміністрування для роботодавця, і це буде гарантувати, що ваше резюме залишиться поміченим під час кожної стадії процесу прийому на роботу. Якщо ви включите в назву резюме слова, узагальнюючі ваш досвід, роботодавець зрозуміє, що ви володієте потрібними йому навичками.

 3. 3

  Зрозумійте, що хороша назва резюме може стати потужним маркетинговим інструментом. Гарне назва файлу для вашого резюме - це відмінний маркетинговий інструмент, який ви можете використовувати, щоб справити враження на менеджера з персоналу. Назвіть своє резюме "Джо Сміт-менеджер з продажу-резюме" - і роботодавець буде звертати увагу на ваше ім`я та навички кожного разу, коли відкриває базу даних з резюме потенційних кандидатів.
  • Коли ви робите це, шанси, що ваше резюме буде пропущено, зводяться до нуля. Воно також говорить їм, що ви налаштовані серйозно, і вам зрозуміла мета кар`єри.
  • Крім того, якщо ви подаєте резюме на позицію для роботи в сфері продажів або маркетингу, маркетингові стратегії, використані при складанні вашого резюме, можуть дати вам додаткову перевагу перед іншими кандидатами на цю посаду. Якщо ви не вмієте ефективно просувати своє резюме, роботодавець може подумати, що ви навряд чи зможете ефективно продавати продукцію і послуги компанії. Просуваючи себе добре, ви показуєте хороші навички в області маркетингу.