Як написати резюме для няні

Для того, щоб отримати роботу няні, доцільно буде скласти резюме. Є ряд конкретних якостей, які потрібно перерахувати до резюме незалежно від досвіду роботи. У хорошої няні повинні бути певні якості та досвід роботи. Потенційні роботодавці будуть шукати саме ці характеристики при співбесіді. Дотримуйтесь цих порад, щоб написати резюме для няні.
Складаємо своє власне резюме

 1. 1

  Перерахуйте всі пройдені вами курси по догляду за дітьми. Крім того, якщо ви проходили інші специфічні курси, які ви можете перерахувати до резюме, то зробіть це, щоб збільшити шанси отримати роботу. Наприклад, не обов`язково мати сертифікат про вміння надавати першу допомогу, однак, це дуже цінні навички і їх потрібно вказувати в резюме.

 2. 2

  Виділіть навички, які підкреслюють вашу здатність бути гарною нянею. Включіть в список всі попередні місця роботи, життєвий досвід або тренінги, що вказують на вашу здатність керувати людьми, бути командним гравцем, доводити до кінця початі проекти, створювати графіки та / або працювати в багатозадачному режимі. Всі ці навички необхідні, щоб бути хорошою нянею.

 3. 3

  Зосередьтеся на особистісних якостях, які повинна мати няня. Вони включають в себе відповідальність, оперативність, чуйність і креативність. Переконайтеся, що у своєму резюме ви правильно привернули увагу до цих якостей, описавши їх за допомогою таких слів, як радити, підтримувати, керувати і контролювати. Таким чином, ви підкреслите про-активний підхід до опису ваших позитивних характеристик.

 4. 4

  Включіть в резюме інформацію про обмеження у вашому розкладі. Потенційні роботодавці захочуть дізнатися, в які дні та години ви зможете працювати. Крім того, ви повинні викласти в які дні плануєте мати вихідний. Напишіть про те, як будете ставитися до непередбачених викликам або, якщо вас проситимуть посидіти з дитиною кілька годин поза робочого графіка. 5. 5

  Нехай ваше резюме буде складено в оптимістичному ключі. Використовуйте зрозумілу мову і фрази, які підкреслять ваш веселий і безтурботний характер. Наприклад, "працювала нянькою в дитячому садку" можна сформулювати так - "допомагала доглядати і керувала творчим процесом 12 чудових малюків у дитячому садку Саннісайд."

 6. 6

  Заручитеся втішними рекомендаціями, які можна буде перевірити. Вам не потрібно перераховувати їх в самому резюме, але ви повинні чітко написати в кінці, що можете надати рекомендаційні листи. Можете скласти список осіб, які вам дадуть рекомендації і представити їх окремо від резюме. Не забудьте запитати дозвіл у людини, яку ви збираєтеся назвати, для отримання позитивних рекомендацій.

 7. 7

  Складіть резюме у відповідність з позицією, на яку ви претендуєте. Є велика різноманітність пропонованих вакансій в якості няні, і ви можете уявити своє резюме в різні агентства із зайнятості. Можна отримати роботу по догляду за дитиною після школи або ж отримати місце на повний робочий день. Можна працювати нянею за викликом на вихідні і т. Д. Таким чином, ви повинні адаптувати інформацію, зазначену у вашому резюме, щоб вона відповідала тій позиції, на яку ви претендуєте. Наприклад, якщо ви відправляєте резюме в сім`ю, яка живе в будинку з басейном, то було б корисно вказати, що у вас є сертифікат рятувальника.