Як приховати пірсинг у носі від батьків

Отже, ви хочете проколоти ніс, але вам не дозволяють? Якщо ви не хочете чекати доти, поки ви станете досить дорослим, щоб приймати такі рішення самостійно, існують способи приховати пірсинг від ваших батьків або наставників. Малоймовірно, що ви зможете обманювати їх завжди, але будемо сподіватися, що ви дасте їм час змінити своє рішення.

Кроки

 1. 1

  Збрешу вашим батькам і придумайте гарне прикриття, яке дозволить вам вийти на вулицю. Відправляйтеся в обраний вами салон / магазин і проколіть ніс.

 2. 2

  Постарайтеся зробити найменший пірсинг. Пам`ятайте, що чим менше пірсинг, тим вище ймовірність, що ви випадково вирвіть його, а чим більше розмір, тим міцніше тримається пірсинг. Подумайте про нитці для розрізання сиру- маленькі прикраси, по суті, - те ж саме.

 3. 3

  Вставте маленьку прозору сережку- вона найбільш непомітна, і батьки можуть довго не помічати її. Червона сережка теж підійде, тому що, ймовірно, вона буде виглядати як прищ або подряпина. Якщо ви можете знайти плоску, маленьку сережку в тон вашій шкірі, вони можуть навіть і не помітити. Ви не зможете витягнути прикраса 6-8 тижнів.

 4. 4

  Відправляйтеся додому і ведіть себе так, ніби нічого не сталося.

 5. 5

  Поясніть їм, чому ви хотіли зробити пірсинг. Якщо ви не можете підібрати інші аргументи крім "це виглядає круто" або "а батьки" [вставте ім`я тут] дозволили це ", то вони навряд чи захочуть сказати" так ". Тим не менше, якщо ви вже давно обдумуєте це, дайте їм знать.  • Якщо для них це глибоко особиста проблема, наприклад, релігійного характеру, вам не варто продовжувати цю розмову.

 6. 6

  Уникайте ваших батьків. Постарайтеся уникати їх, але так, щоб це не було занадто очевидно.

 7. 7

  Сидіть, повернувшись до них стороною без пірсингу, коли ви поруч.

 8. 8

  Брешіть ім. Скажіть, що "це просто подряпина / прищ" або те, у що вони можуть повірити.

 9. 9

  Знайдіть сережку, яка вам подобається. Як тільки ви витягнете її, ви виберіть прикраса, яке ви дійсно хочете. 10. 10

  Змініть "прищ" обраним вами прикрасою і носіть його, коли ви виходите з дому.

 11. 11

  Купуйте маленьку сережку з відтінком, схожим на колір вашої шкіри. Як тільки вона заживе, вони нічого не зможу зробити з цим.

 12. 12

  Зробіть фальшивий, але схожий на справжній пірсинг. Покажbте вашим батькам, якщо вони запитають, і покажіть, що він несправжній. Носіть його кілька місяців, а потім, коли ви зробите справжній, вони будуть думати, що це все ще фальшивка.

Поради

 • Хоча це спокусливо, що не маскуйте пірсинг за допомогою тонального засобу або іншої косметики. Так ваш прокол не зможе дихати і зростуть шанси зараження.
 • Ви завжди можете зробити підроблений пірсинг, на магніті або приклеїти його, щоб приміряти його на себе-може бути, коли батьки помітять, що у пірсінгу немає нічого поганого, вони дозволять вам зробити справжній.
 • Доглядайте за вашим проколом, щоб в нього не потрапила інфекція, інакше ваші батьки точно помітять це.
 • Найкраще розповісти батькам після того, як ви зробите його. У вас буде більше проблем, якщо ви обдурите.
 • Ведіть себе як завжди, або ваші батьки помітять. Тим не менш, вони, ймовірно, помітять, як би ви себе не вели.
 • Або ж ви можете наклеїти чисту пов`язку на пірсинг і прикинутися, що ви подряпали ніс. Переконайтеся, що ви знімаєте її, коли лягаєте спати, щоб пірсинг провітрювався і у вас не було зараження.
 • Ви завжди можете сказати вашим батькам, що це на магніті або приклеєне. Скажіть їм, що це відпаде через тиждень / місяць / коли-небудь. Якщо ви відчуваєте, що можете доглядати за ним самостійно, зробіть пірсинг перед тим, як їхати в літній табір.