Як почистити пірсинг септума

Пірсинг септума, як і будь-який інший пірсинг, потрібно періодично чистити, в іншому випадку може початися запалення, чревате великими проблемами для вашого здоров`я.

Кроки

 1. 1

  Чистити септума потрібно двічі на день. Для цього візьміть ватяну паличку, мокніть її в солону воду або фізіологічний розчин і обробіть рану. Сережку при цьому необхідно трохи підняти - тільки тоді ви будете впевнені в тому, що розчин потрапив усередину рани. Якщо сережка сидить щільно, все одно її розворушити, так як під образовавшей скоринкою активно почнуть розмножуватися бактерії, а це призведе до інфекції.
  • Під час обробки рани відтягніть перегородку вниз.

  • Чи не віддирати корочку нігтями, так як ви можете внести в рану інфекцію і спровокувати рубцювання.  • Перші тижні не крутите кільце, не грайтеся ім. Під час чищення беріться за сережку акуратно, особливо не намагайтеся її рухати.

 2. 2

  Коли промиєте рану, гарненько її просушіть. Це можна зробити за допомогою м`якої паперової серветки (не тріть, а лише злегка торкайтеся). Рушник не використовуйте - на ньому можуть бути бактерії. 3. 3

  Для прискорення загоєння рани використовуйте ефірне масло лаванди. Щоразу, як ви почистите отвір, капніть в нього - 1-2 краплі олії. Надлишки витріть серветкою. Особливо багато масла брати не варто, так як воно може викликати подразнення шкіри.

 4. 4

  Чи не знімайте сережку перші 8-10 тижнів. Також відмовтеся від носіння пов`язки на очі для сну.

Поради

 • Чи не обробляйте пірсинг спиртом.
 • Будьте дуже обережні, коли будете діставати сережку в перший раз. Якщо боїтеся - сходіть в салон, нехай вони вам покажуть, як це правильно робити.
 • Чи не вдягають срібну сережку хоча б перші кілька місяців. Срібло може викликати алергічну реакцію і залишити чорну позначку на шкірі (через окислення).