Як переконати батьків дозволити вам носити кільце в губі

До того, як починати вмовляти батьків дозволити вам зробити пірсинг губи, важливо довести, що ви відповідальна людина. Також дуже важливо, щоб ви не використали це як способу бунту проти цих же самих батьків.

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що ваші справи в школі в повному порядку. Підтягніть оцінки.

 2. 2

  Слідкуйте за порядком і чистотою в своїй кімнаті.

 3. 3

  Обов`язково повертайтеся додому до свого комендантської години.

 4. 4

  Зробіть так, щоб ваші батьки захотіли вас заохотити. Змусьте їх думати, що заслужили це.
 5. 5

  Запропонуйте заплатити за пірсинг самі.

 6. 6

  Найважливіше поважати думку ваших батьків: ви їх дитина, і вони не хочуть, щоб ви ставали ізгоєм або щоб на вас косо дивилися просто тому, що у вас з губи стирчить шматок нержавіючої сталі. Вони просто-напросто думають, що ви можете запропонувати світові дуже багато, і якщо хтось якимсь чином не захоче це побачити через вашого зміненого особи, тоді все це даремно.

 7. 7

  Поясніть батькам, що кільце в губу, на відміну від татуювання, не назавжди: ви можете зняти його, і все, що залишиться, - це маленька дірочка. 8. 8

  Скажіть їм, що ви намагаєтеся висловити своє справжнє «я», а якщо вони продовжують вам відмовляти, можете сказати: «Шкода, що ви дивитеся на це не так, як я». (Не говорите це занадто емоційно. Ви повинні виглядати просто сумно через те, що не маєте можливості самовиражатися).

Поради

 • Якщо ви творча тип особистості, то можете це використовувати: просто скажіть своїм батькам, що ви бачите себе як витвір мистецтва і просите їх вирішити вам прикрасити себе. Ви повинні сказати це якомога більш зріло і просто.
 • Якщо нічого не виходить, може бути, ваших батьків нервує той факт, що це саме обличчя. Спробуйте попросити зробити пірсинг там, де його легше сховати, наприклад, в пупку або десь ще. Намагайтеся знайти компроміс.
 • Спочатку спробуйте прикріпити до губи кліпсу. Коли вони запитають вас, як ви це зробили, а ви скажете, що прикріпили її самі, вони зрозуміють, що ви хотіли цього достатньо сильно, щоб витерпіти біль, і не будуть так засмучені. Потім ви можете або зробити пірсинг по-справжньому, або сказати їм, що він фальшивий, і запитати, чи можете ви звернутися до професіонала. (Скажіть це ввічливо. Батьки не люблять відчувати себе так, ніби власні діти їх перевіряють.)

Попередження

 • Не будьте скиглієм! Якщо будете себе так вести - все пропало. Ваші батьки перемогли. Вони думають, що ви хочете зробити пірсинг, щоб показати їм, що ви бунтуєте проти них, а це, по суті, дуже незрілий вчинок. Таким чином, якщо ви ведете себе, як дитина, вони відмовлять вам у можливості зробити те, що ви хочете, тому що ви вже довели їм їх власну точку зору.
 • Якщо вам відмовляють, не робіть пірсинг самовільно, тому що ваші батьки вийдуть з себе і, скоріше всього, змусять вас повернутися назад у салон, щоб дістати кільце, а це буде принизливо.
 • Кільце в губу, як і будь-який інший пірсинг, може залишити шрам на все життя. І це, можливо, одна з причин, чому вони не дозволяють вам його вставити.