Як підготувати шкіру до засмаги

Останнім часом все більше пишуть про небезпеки для шкіри, пов`язаних з ультрафіолетом. Тим, хто все ще хоче засмагнути, не піддаючи себе шкідливому впливу сонячних променів, рекомендують скористатися просунутими і вдосконаленими технологіями засмаги. Розуміння того, як підготувати шкіру до засмаги, забезпечить рівний колір шкіри.

Кроки

 1. 1

  Зробіть пілінг свого тіла.
  • Це, мабуть, один з найважливіших перших кроків, коли мова йде про підготовку вашої шкіри до засмаги. Сухі, грубі ділянки шкіри, як правило, залучають і утримують більше кольору, ніж гладка і м`яка шкіра. Відмова від пілінгу перед нанесенням спрею для засмаги може посприяти прояву плям на ліктях, колінах та інших грубих областях.
  • Використовуйте мочалку або інший засіб для пілінгу, щоб почистити все тіло. Скраб для тіла з морською сіллю або іншими продуктами для пілінгу також забезпечать оптимальні результати.
 2. 2

  Збрийте небажані волосся.
  • Крім того, що надмірна кількість волосся на тілі буде заважати засмазі прилипати до шкіри, гоління незабаром після засмаги може бути шкідливим. Справді, гоління незабаром після цієї процедури часто змушує шкіру лущитися, змінюючи її колір. Так як спрей для засмаги може бути досить дорогим, більшість людей, купуючи засіб, хоче бути впевненим у його довговічності.
  • Уникайте лосьйонів, кремів, дезодорантів або інших предметів особистої гігієни, які могли б перешкодити засмазі прилипати до шкіри.
  • Багато жінок і чоловіки застосовують лосьйон або зволожуючий крем для обличчя і тіла, щоб отримати м`яку, еластичну шкіру. Для забезпечення найкращих результатів засмаги, утримуйтеся від використання лосьйонів для шкіри і зволожуючих засобів до тих пір, поки не завдасте спрей для засмаги, так як ці лосьйони часто блокують прилипання засмаги до шкіри. Те ж саме стосується і продуктів, таких як антиперспіранти, дезодоранти, макіяж, парфуми або порошки, так як вони теж можуть блокувати приєднання засмаги до шкіри, в результаті чого виходить плямисте забарвлення. 3. 3

  Візьміть відповідний одяг.
  • Засіб для засмаги, найімовірніше, буде залишатися вологим на шкірі ще якийсь час після виходу з солярію. У той час як деякі люди вважають за краще залишатися в оголеному вигляді, поки розчин не висохне повністю, це підходить не всім. Щоб запобігти просочування одягу, візьміть футболку і брюки, які не шкода. Крім того, оскільки деякі види засобів для засмаги можуть забруднити одяг, намагайтеся вибирати одяг чорного або іншого темного кольору.


Поради

 • Розчепірюйте пальці ніг і рук, щоб засмагнути і там.
 • Жінки з довгим волоссям, які вирішили зіграти, можуть зв`язати волосся в пучок або хвіст перед початком процедури. Залишивши свої волосся розпущеним, ви закриєте від засмаги задню частину шиї і верхню частину плечей. Деякі салони для засмаги можуть надавати сітку для волосся, щоб убезпечити ваше волосся в ході цієї процедури.
 • Під час пілінгу зверніть увагу на шкіру ваших рук і ніг. Ці зони часто особливо пересихають і можуть послужити причиною надмірно насиченого кольору.

Попередження

 • У деяких пацієнтів з чутливою шкірою може початися алергія на хімічні речовини в спреї для засмаги. Завжди проявляйте наявність будь-яких корисних шишок, набряків або свербежу, які виникають після засмаги. Якщо ці шкірні проблеми триватимуть і далі, вам варто звернутися до лікаря, щоб запобігти серйозні ускладнення.