Як підібрати гарну спідницю

Як підібрати гарну спідницю

Підібрати правильну спідницю під свою фігуру може виявитися більш складним завданням, ніж ви вважаєте. Перед тим, як відправитися за покупками, ви повинні мати чітке уявлення про ваш розмірі та будь-яких потенційних проблем. У той час як деякі спідниці майже завжди утішно сидять, існує багато кроїв і довжин спідниць, які схвально сидять на деяких жінках і не так красиво на інших.
Метод 1 з 9: Вибір правильного розміру

Знаючи, який розмір спідниці ви повинні приміряти заощадить вам багато часу, зусиль і розчарувань.

 1. 1

  Виміряйте розмір вашої талії.
  • Оберніть рулеткою навколо талії, прямо над пупком. Це місце називають природною талією.
  • Туго натягніть рулетку, але не стискайте вашу талію.
  • Запишіть цифру, де сходиться рулетка. Це число є розміром вашої талії.

 2. 2

  Виміряйте розмір ваших стегон.
  • Встаньте прямо, ноги і коліна разом.
  • Оберніть рулеткою навколо найповнішою частини стегон, яка зазвичай знаходиться на 20 см. Нижче природної жіночої талії.
  • Туго натягніть рулетку.
  • Запишіть цифру, де рулетка сходиться. Це число є розміром ваших стегон.

 3. 3

  Зіставте вимірювання з розмірної шкалою, представленої виробником одягу або магазином. Шукайте ті спідниці, які входять у вашу розмірну лінію одягу. Різні виробники можуть по-різному визначати розміри одягу, тому ви повинні перевірити кожну нову розмірну шкалу, з якою ви стикаєтеся, перш ніж міряти спідницю від незнайомого бренду.

Метод 2 з 9: Звернення увагу на проблемні зони

Вибирайте форми і кольору, які відволікають увагу від ваших проблемних ділянок.

 1. 1

  Зменшіть великі стегна.
  • Уникайте спідниць, які обтягують ваші стегна. Замість цього вибирайте крій, який мають більш високу посадку на талії - трохи нижче пупка.
  • Уникайте спідниць з кишенями або прикрасами, розташованими навколо області стегон.
  • Збалансуйте ваші стегна, пошукавши спідниці, які мають складки або кльош, починаючи з середини стегна.
  • Дотримуйтеся темних кольорів, які стройнят.

 2. 2

  Послабте вид важких стегон.
  • Уникайте спідниць, які обтягують ваші стегна, так як вони можуть зробити ваші стегна візуально важче і підкреслити нерівномірність тону шкіри.
  • Подивіться на спідниці з вертикальними лініями або складками, які виробляють стройнящіе ефект.
  • Приміряйте спідницю, яка йде кльошем від коліна. Це може допомогти збалансувати ваші стегна.

 3. 3

  Якщо у вас спортивні ноги, вибирайте спідницю, яка стройнит їх.
  • Уникайте вільних, мішкуватих спідниць і дотримуйтеся структурованих спідниць, які підкреслюють жіночні аспекти вашого силуету.
  • Приміряйте спідниці, які йдуть кльошем від коліна, щоб замаскувати м`язисті ікри.
  • Подивіться спідниці з вертикальними лініями і плісировкою, оскільки ці елементи схильні зменшити громіздкість і роблять ноги візуально стрункішою.

Метод 3 з 9: Вибір правильного подолу

Перед тим, як йти в магазин, уявіть те, який подол краще підходить вашим ногам. Загалом, високі жінки можуть виглядати красиво в довгих спідницях, в той час як більш низькі жінки відмінно виглядають в коротких спідницях.

 1. 1

  Виберіть пару взуття з таким каблуком, який ви зазвичай носите з спідницями. Якщо ви носите різну взуття з різним розміром каблука, від балеток до 8 см. Шпильок, виберіть пару, яка підпадає в середину цього діапазону.

 2. 2

  Встаньте перед дзеркалом, взувши вибрані туфлі.

 3. 3

  Тримайте довгий шматок тканини перед собою. Тканина повинна проходити по всій довжині ваших ніг.

 4. 4

  Підніміть поділ тканини трохи вище щиколоток і подивіться, як виглядають ваші ноги.

 5. 5

  Підніміть поділ трохи вище, на середину ваших литок, і вдивіться у дзеркало.

 6. 6

  Підніміть поділ до коліна і вдивіться у дзеркало. 7. 7

  Підніміть поділ до середини вашого стегна і подивіться, як виглядають ваші ноги.

 8. 8

  Повторюйте цей процес стільки разів, скільки потрібно, поки ви не зможете прийняти тверде рішення про довжину, яка робить ваші ноги візуально краще.

Метод 4 з 9: Універсальні красиво-які сидять спідниці

Якщо ви не хочете ризикувати, підберіть спідницю, яка відмінно підходить вам за формою і розміром.

 1. 1

  Виберіть довжину до колін. Поділ може також бути трохи вище або трохи нижче коліна. Довжина спідниці в цьому діапазоні, як правило, підходить для низьких, високих і середніх жінок.

 2. 2

  Виберіть спідницю сонце. Оскільки спідниці сонце мають чітку талію і кльош трикутної форми, вони, природно, роблять талію візуально менше, підкреслюючи криву стегна. Хоча спідниці сонце також вільні, лінія стегна не перебільшена, що дозволяє носити її жінкам з великими стегнами, а також тим, у кого більш вузькі стегна.

Метод 5 з 9: Спідниці для фігури «Пісочний годинник»

Фігури «Пісочний годинник» мають вузькі талії і пишні стегна. Виберіть форми спідниці, які привертають увагу до ваших вигинів, що не змушуючи їх виглядати занадто перебільшеними або квадратними.

 1. 1

  Дотримуйтеся тканин з драпіровкою і уникайте тканини, які занадто щільно облягають.

 2. 2

  Вибирайте спідниці з рівною передній і бічний частиною і вільні від прикрас. В іншому випадку, ваші стегна можуть виглядати громіздкими, замість того, щоб бути пишними.

 3. 3

  Підкреслюйте ваші вигини спідницею олівець, яка обтягує ваші стегна до коліна.

 4. 4

  Вибирайте спідниці тюльпан, щоб виділити і збалансувати ваші вигини стегон. Спідниці тюльпан тримають форму протягом більшої поверхні верхньої частини стегна і вирівнюються до коліна.

Метод 6 з 9: Спідниці для фігури «Груша»

У дівчат з фігурою «Груша» великі стегна. Спідниці, які стройнят гомілки і стегна, допомагають виглядати фігурі більш збалансованою.

 1. 1

  Уникайте жорстких матеріалів. Замість цього вибирайте тканини, які менше обтягують стегна і більше спадають.

 2. 2

  Також уникайте громіздких тканин, які можуть додати стегнах товщини.

 3. 3

  Шукайте спідниці з вертикальними деталями, такими як виточки, складки і смужки. Вони роблять ваші ноги візуально довшими і стрункішими.

 4. 4

  Уникайте деталей на ваших стегнах. Кишені і інші декоративні елементи прекрасні, якщо вони знаходяться нижче на спідниці, а не на стегнах.

 5. 5

  Вибирайте спідницю, яка йде кльошем у подолу. Спідниці полусолнце і сонце особливо гарні.

Метод 7 з 9: Спідниці для фігури «Перевернутий трикутник»

У дівчат з фігурою «Перевернутий трикутник» вузькі стегна і широкі плечі. Додавання обсягу в області стегон може допомогти збалансувати образ.

 1. 1

  Уникайте конічних спідниць, так як вони можуть зробити ваші стегна візуально ще більш вузькими.

 2. 2

  Шукайте спідниці, які йдуть кльошем трохи нижче верхньої частини стегна, стегна або коліна.

 3. 3

  Приміряйте спідниці з великою кількістю деталей. Кишені, блискавки або інші прикраси додають обсяг в області гомілки і стегнах, допомагаючи фігурі «Перевернутий трикутник» знайти збалансований вигляд.

 4. 4

  Шукайте спідниці з косим кроєм, щоб додати більше обсягу стегон. Спідниці з косим кроєм можуть також підкреслити ноги, які часто добре виглядають у фігурах «Перевернутий трикутник».

Метод 8 з 9: Спідниці для фігури «Яблучко»

Жінки з фігурою «Яблучко» мають більш широкий животик, але більш вузькі стегна і ноги. Привертайте увагу до ніг, щоб відвернути його від середньої частини фігури.

 1. 1

  Приміряйте спідниці з деталями. Кишені, блискавки, візуальні стібки та інші декоративні елементи привертають увагу до ноги і відводять від живота. Ці деталі часто краще діють, коли розміщені навколо області гомілки і стегна.

 2. 2

  Шукайте спідницю з асиметричним подолом. Це притягує погляд до ноги і веде його від середньої частини.

 3. 3

  Носіть спідницю, яка йде кльошем від талії, такі як спідниці сонце.

 4. 4

  Віддавайте перевагу спідниці без особливого обсягу на талії. Шукайте спідниці, які використовують тонку, стройнящіе тканину навколо талії і додають обсягу тільки після нижній частині стегна.

Метод 9 з 9: Спідниці для фігури «Прямокутник»

Дівчата з фігурою «Прямокутник» мають в квадратні стегна і ноги. Спідниці, які додають об`єм, можуть допомогти створити видимість вигинів стегон.

 1. 1

  Спробуйте спідницю з ярусами. Більшості дівчат з іншими формами важко носити багатоярусні спідниці, так як вони підкреслюють стегна і сідниці. Однак, дівчата з фігурою «Прямокутник» виграють від цього, так як рівні допомагають створити видимість вигинів.

 2. 2

  Шукайте короткі спідниці або спідниці-міхур до колін. Спідниці-міхур додають значну кількість обсягу уздовж Подолу. Якщо додати його до нижньої частини стегна або області коліна, це додасть значний обсяг і вигин стегна.

 3. 3

  Уникайте спідниці з прямим вирізом, які або трохи додають обсягу, або взагалі не додають і привертають увагу до відсутності вигинів на ваших стегнах.

 4. 4

  Віддавайте перевагу спідницям з акцентами і деталями, а не простим спідницям. Кишені, блискавки, кнопки та інші декоративні елементи привертають увагу до ваших ніг і додають гладеньке кількість деталей.

Поради

 • Перед покупкою завжди приміряйте спідницю. Дивіться на себе в дзеркалі примірочної кімнати поки ви не отримаєте точне уявлення про те, як конкретна спідниця виглядає на вас.

Що вам знадобиться

 • Дзеркало
 • Класичне взуття
 • Спідниця