Як намалювати брови

Малювання на бровах це простий і швидкий спосіб їх виділити або заповнити неіснуючі брови. Ви потрапили в аварію і втратили брову? Можливо, ви занадто ретельно вискубували брови, і вони стали непомітними? Ось покрокова інструкція, як намалювати або підкреслити виглядають натурально брови.

Кроки

 1. 1

  Виберіть олівець для очей або брів, відповідний під колір вашого волосся.

 2. 2

  Відзначте внутрішній край вашої брови. Тримайте олівець вертикально і проведіть лінію від внутрішнього краю ока до зовнішнього краю носа. Поставте на цьому місці крапку. Тут почнеться ваша брову.
 3. 3

  Відзначте зовнішній край вашої брови. Тримайте олівець під нахилом і проведіть лінію від зовнішнього кута ока вгору на рівень зовнішньої сторони носа. Поставте в цьому місці крапку. Тут ваша брова закінчиться.

 4. 4

  Відзначте вигин. Тримайте олівець на рівні зіниці і проведіть лінію наверх на рівень зовнішньої сторони носа. Поставте крапку. Це буде найвища частина вигину вашої брови.

Створіть малюнок. За допомогою точок накидайте форму майбутньої брови.

 1. 1

  Намалюйте брову. Прорисуйте брову короткими і тонкими штрихами. Так ви зможете надати брови більш природний вигляд, а також просто її виділити і зробити яскравіше. 2. 2

 3. 3

Поради

 • Коли ви закінчите, порівняйте брови, вони повинні бути більш менш симетричні. Не турбуйтеся про невеликі відмінності, так як натуральні брови ніколи не бувають абсолютно однакові.
 • Змішайте олівцеві штрихи пензликом для брів, щоб пом`якшити лінії.