Як правильно нафарбувати брови

Брови, ймовірно, одна з найбільш важливих рис вашого особи- вони неймовірно виразні, звертають увагу на ваші очі, і додають виразності вашому обличчю. Якщо ви страждаєте від дуже світлих або рідкісних брів, ви можете легко виправити ситуацію, пофарбувавши їх! Використовуйте кілька основних технік макіяжу і в найкоротші терміни ви отримаєте ідеальні брови.
Метод 1 з 2: Малюємо форму

 1. 1

  Вимірюємо довжину брови. Перш ніж починати фарбувати брову, ви повинні знайти відправну точку, з якої ви почнете. Для цього тримайте олівець для брів або кисть так, щоб один кінець був на одній лінії з носом, а інший на одній лінії з внутрішнім краєм ока. Ваша брова повинна починатися з точки, де продовження кисті з нею перетинається.
  • Якщо на продовженні брови далі цієї лінії будуть рости волосся, то їх потрібно буде видалити.
  • Якщо брову починається після цієї точки, то злегка накрасьте її, щоб створити більш гарну форму.

 2. 2

  Визначте кінець брови. Тримайте олівець так, щоб один кінець був на одній лінії з носом, а інший на одній лінії із зовнішнім куточком ока. Ваша брова повинна буде починатися там, де проходить продовження кисті.

 3. 3

  Створіть дугу з брови. Використовуйте олівець або пензлик щоб знайти найкраще місце для натурального вигину. Ведіть олівець від носа та центру вашого ока. Частина брови, по якій проходить кінчик олівця (або проходив би, якби був досить довгим) - це місце, де повинна бути дуга.

 4. 4

  Надайте бровам форму. З`єднайте три, відмічені вами, точки. Так ви створите ідеальну форму для ваших брів. Видаліть зайві волоски, які не входять в цю форму шляхом вищипування, або епіляції.

Метод 2 з 2: Заповнення брів

 1. 1

  Виберіть свою фарбу. Є безліч різних варіантів, таких як: олівець для брів, пудра для брів, крем гель для брів. Кожен з них застосовується однаково, виключаючи два останніх, які повинні наноситься за допомогою пензля. Пудра створює природний вигляд, в той час як олівець робить його більш окресленим. Порівняйте колір вашого «заповнювач» з натуральним кольором волосся або з трохи більш темним відтінком, так брови будуть виглядати яскравіше.

 2. 2

  Позначте низ. Використовуйте «заповнювач» щоб намалювати м`яку лінію уздовж всієї нижньої частини брови. Залишайтеся всередині лінії росту вашої брови, не виходьте за її межі. Лінія малюється з`єднуючи ті три точки намальовані раніше-внутрішня брову, дуга, кінцева точка. 3. 3

  Завершіть форму. Продовжуйте малювати дуже легкий контур навколо вашої брови. Поки не заповнюйте центр, просто створіть ідеальну форму. Поки що ви можете домалювати кінець брови (найвужча частина).

 4. 4

  Заповніть брови. Малюйте брову короткими штрихами олівця або пензля в напрямку росту волосків. Почніть з внутрішнього краю кожної брови і рухайтеся до кінця. Ваші брови можуть виглядати трохи темніше, коли ви закінчите. Але ви зможете це виправити.

 5. 5

  Розчешіть брови. Для цього скористайтеся Spoolie Brush або прозорий гель для брів. Так ви зможете зібрати надлишок кольору і розподіліть його рівномірно, розподіліть волоски по лінії.

 6. 6

  Кінець.

Поради

 • Проблеми зі створенням форми ваших брів? Обміркуйте витратити зайві 150-500 рублів щоб створити професійну форму на кілька тижнів. Це безвідмовний метод, щоб створити ідеальну дугу і товщину.
 • Якщо ваші брови і волосся занадто світлі для вашого обличчя, подумайте про тонуванні брів перед їх фарбуванням. Це додасть бровам більш природний зовнішній вигляд і вам буде простіше фарбувати їх.
 • Чим вище дуга, тим старше ви виглядаєте.


Cite error - $ 2