Як використовувати олівець для брів

Якщо ваші брови доглянуті, то весь макіяж виглядає закінченим. Популярний спосіб догляду за бровами - це олівець для брів. Ця стаття пояснить, як використовувати його правильно.

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що ви скорегували брови. Це означає, що у вас немає небажаного волосся над і під бровами. Так кінцевий результат буде набагато краще. Ви можете добитися цього за допомогою епіляції воском або вищипування.

 2. 2

  Виберіть правильний відтінок. Необхідно вибрати правильний колір для вашого природного відтінку брів. Найгірше, що можна побачити, - це блондинка з темно-коричневими бровами! Виберіть олівець, який на один тон світліше, ніж колір вашого волосся (але не більше, ніж на два тони). Може здатися, що нерозумно вибирати відтінок, який відрізняється від природного кольору волосся, але завдання олівця для брів - заповнити проміжки. Вам не потрібно використовувати дуже темний колір, щоб добитися цього. Колір, який підійде для всіх відтінків брів, - це світло-коричневий.
 3. 3

  Заточите ваш олівець. Ви можете купити дешеву точилку для олівців в будь-якому магазині. Не робіть його таким гострим, щоб він зламався, але і досить гострим, щоб слід був чітким.

 4. 4

  Обережно заповніть ваші брови, рухаючись від внутрішнього куточка до зовнішнього. Використовуйте легкі, короткі штрихи. Не тисніть так сильно, щоб побачити лінії, за якими ви наносили олівець. Обробіть всю брову до зовнішнього куточка.

 5. 5

  Переконайтеся, що ви не залишили похибки. Якщо вони є, ви можете видалити їх за допомогою ватної палички, змоченої в засобі для зняття макіяжу-акуратно протріть їй огріхи. 6. 6

  Якщо хочете, ви можете використовувати пензлик для брів, щоб розчесати брови і ще сильніше розтушувати олівець. Це не необхідно, але може допомогти вам з кінцевим результатом. За допомогою пензлика для брів опрацювати брову від внутрішнього до зовнішнього краю, як при роботі з олівцем. Використовуйте короткі, легкі штрихи.

 7. 7

  Закінчили.


Поради

 • Ви завжди можете стерти будь-які огріхи, якщо змочіть ватяну паличку в засобі для зняття макіяжу і зітрете нею зайві штрихи.

Попередження

 • Переконайтеся, що ви не вибрали занадто темний відтінок. Інакше ви будете виглядати нерозумно!