Як надати форму кущистим брів

Неохайні і великі брови не підкреслюють достоїнств особи і роблять загальний вигляд неохайним. Наведіть їх в порядок і ваше обличчя перетвориться, відкривши на загальний огляд ваші прекрасні очі!

Кроки

 1. 1

  Подивіться в дзеркало і вивчіть зовнішній вигляд брів. Зробіть фотографію і порівняйте з картинками зірок і моделей, які вам подобаються. Подумайте, чи підійде вам такий же стиль. Можливо, у вас не все так погано з бровами, просто потрібно їх трохи привести в порядок.

 2. 2

  Якщо ви ніколи не зверталися до професіоналів і хочете надати стиль брів самостійно - зупиніться! Відкладіть пінцет і тримайтеся від нього подалі. Навіщо ризикувати бровами, якщо можна піти в місцевий салон краси і отримати послуги фахівця? Ці люди заробляють на життя, приводячи чужі брови в порядок. Якщо ви в перший раз вирішили зайнятися бровами, зверніться до професіонала.

 3. 3

  Завжди консультуйтеся з батьками. Якщо ви вважаєте, що ваші брови потребують зміни, заручившись підтримкою батьків. Спокійно все їм поясніть і скажіть, як вам важливо їх розуміння. Не буде зайвим нагадати, що життя підросту важка на тлі низької самооцінки і відсутності впевненості в собі.

 4. 4

  Проведіть дослідження. Ви хочете вищипнути брови? Депілірованную? Підстригти? Де ви будете це робити? Якщо у вас алергія на віск? Які ціни? Це важливі питання, на які потрібно знати відповідь. Отримайте консультацію у салоні краси.
 5. 5

  Купуйте гребінець для брів, яка допоможе вам окреслити форму. Розчешіть волосся вгору і обріжте занадто довгі волоски. Повторіть те ж саме, зачесати волосся вниз. Так ваші брови будуть виглядати акуратніше.

 6. 6

  Якщо ви вирішили робити все самостійно, вищипуйте тільки монобровою і окремо лежать волоски. Ніколи не вищипуйте брову самостійно. Є високі шанси вискубати занадто багато, і у вас займе 3 місяці, щоб знову відростити волосся.

Поради

 • Використовуйте пінцет, щоб прорідити брови. Проте ніколи не намагайтеся змінювати форму брови, якщо у вас немає в цьому досвіду.
 • Відростіть брови і зверніться до професіонала, який додасть їм форму. Після вам потрібно буде тільки підтримувати її.


 • Якщо ви фарбуєте брови, що не виділяйте їх занадто сильно. Це виглядає безглуздо.
 • Пошукайте інформацію в інтернеті або запитайте у оточуючих, до якого майстру краще звернеться.
 • Пам`ятайте, мода на великі брови повертається.
 • Перш ніж депілірованную брови, проконсультуйтеся з фахівцями з салону краси.

Попередження

 • Не дозволяйте подрузі вискубувати або депілірованную ваші брови, якщо тільки вона не професіонал.
 • Чи не депіліруйте брови, якщо не знаєте, як це робиться.
 • Не намагайтеся змінити форму брів, якщо не знаєте, як це робиться.
 • Якщо ви використовуєте пінцет, чи не вищипуйте верхню частину брів.