Як надати форму брів перед видаленням воском

Щоб домогтися ідеальної форми брів, необхідно піти в салон, адже там про це знають найкраще. Але якщо ви хочете зробити це самостійно, це насправді просто!


Кроки

 1. 1

  Пригладьте брови пальцями, щоб вони лежали плоско. Таким чином, коли будете наносити на них віск, ви не завдасте його на зайві ділянки брів.

 2. 2

  Візьміть щось маленьке, наприклад ватяну паличку, і проведіть нею від лінії носа. Це ділянка, звідки вам слід починати. Ви можете використовувати підводку для очей, щоб відзначити це місце.

 3. 3

  Тримайте один кінець ватної палички з боку носа і проведіть нею поверх очі. Зробіть це, як якщо б ви малювали лінію від кінчика носа, поверх середини ока і до брови. Це верхня частина вашої брови. Візьміть підводку для очей і зробіть ще одну позначку.
 4. 4

  Тримайте один кінець ватної палички з боку носа, проведіть нею ще далі, як ніби ви проводите лінію від кінчика носа, до кінця ока (найбільш віддалений від носа ділянку ока), а потім до брови. Тут ваша брова повинна закінчуватися. Використовуйте підводку для очей, щоб зробити відмітку.

 5. 5

  Після цього ви будете готові починати видалення волосся воском!

Поради

 • Густота або товщина брови залежить від людини. Намагайтеся зробити брову трохи тонше. Пам`ятайте, що ви завжди можете видалити більше волосся, якщо захочете зробити брови тонше, але вам знадобиться кілька тижнів, щоб відростити їх назад.


 • Використовуйте підводку для ока, щоб надати бровам потрібну форму. Це буде вашим керівництвом протягом процесу видалення волосся воском.

Попередження

 • Будьте обережні при видаленні волосся воском, оскільки є небезпека, що ви видалите не те, що потрібно.
 • При використанні воску, НЕ наносите його на всі брови. Ви будете виглядати непривабливо, якщо видаліть брови і будете малювати їх олівцем.
 • Будьте обережні з гарячим воском- їм легко обпектися.
 • Тонкі брови підходять не всім. Будьте уважні при виборі товщини брів.