Як вкласти дитину спати на всю ніч

Перші кілька місяців життя вашого малюка можуть бути виснажливими як для батьків, так і для самої дитини. На щастя, у більшості дітей встановлюється регулярний режим сну до 3 - 6 місяців життя. Тим не менш, пропонуємо вашій увазі кілька порад, спрямованих на врегулювання нічного сну вашого малюка.
Метод 1 з 3: Негайне заспокоєння

 1. 1

  Вам потрібно зрозуміти, що дитина мучиться від кольок, і позбавити його від них. Гучний, надривної плач протягом більше трьох годин за день ознака того, що ваш малюк відчуває коліки. Фахівці вважають, що освіта кольок може бути пов`язано з питаннями розвитку кишечника, печією або харчовою алергією.
  • Спробуйте різні заспокійливі позиції. Одним з положень, які можуть заспокоїти дитину, мучающегося від кольок, є те, при якому дитина лежить животом вниз на вашому передпліччя, при цьому голова його покоїться на вашій долоні.
  • Помасажуйте дитині спину, щоб допомогти позбавитися від газів, що є причиною кольок.
  • Одноманітне погойдування може сподобатися малюкові. Поїздка на машині або прогулянка в колясці допоможуть йому заснути.
  • Зазвичай коліки починаються у дітей у віці 2 тижнів і припиняються до 12 - 14 тижні життя.

 2. 2

  Позбавте дитину від болю в яснах в період прорізування зубів.
  • Холодний компрес, прикладений до ясен, може допомогти. Замочіть рушник у воді і покладіть його в морозильну камеру: воно має стати досить холодним, щоб заспокоїти біль, але не занадто морозяться для дитини. Зазвичай такого результату можна добитися за годину. Також можна замочити марлю в заспокійливому напої, наприклад, м`ятному або ромашкове чаї. Для ще більш простого методу покладіть пустушку малюка в холодильник.
  • Нанесіть на ясна малюка місцевий анестетик. Уникайте засобів з бензокаїном в складі, він шкідливий для дітей, у яких прорізаються зубки.
  • Дайте дитині знеболююче або гомеопатичні препарати. Поговоріть зі своїм педіатром щодо допустимих болезаспокійливих засобів. Ацетоминофен призначають дітям старше 3 місяців, в той час, як ібупрофен не можна давати дітям, молодше 6 місяців.

 3. 3

  Переконайтеся, що дитина не перегрівся. Не треба вкривати його кількома ковдрами.
  • Встановіть у кімнаті температуру від 20 до 22 градусів, щоб дитині було комфортно спати.

 4. 4

  Спробуйте погодувати дитину. Можливо, малюк прокидається вночі через голод. Дайте йому посмоктати груди або розігрійте пляшечку, можливо, причина плачу в голоді.

Метод 2 з 3: Перехід на сон тривалістю у всю ніч

 1. 1

  Сповивайте дитини з метою відтворення утробною середовища. Дітям це подобається, оскільки, таким чином, вони знаходять відчуття захищеності. Можна запеленать дитини, щільно укривши його ковдрою, щоб він не зміг будується, і зняти його з себе.
  • Сповивання - спірна практика, особливо якщо почати це робити через кілька місяців після народження дитини. За деякими дослідженнями, сповивання стало причиною значного зростання СРДС, або синдрому раптової дитячої смертності. Але в багатьох суспільствах сповивання - звичайна практика. Для безпеки укладайте дитину на спину (а не на живіт) і постійно намагайтеся давати йому груди протягом ночі.

 2. 2

  Дозвольте дитині виплакатися. Такий підхід спирається в теорію, що сон - це навичка, якій дитина може навчитися самостійно.
  • Замість того, щоб підбігати до дитини, як тільки він почне плакати, дайте йому виплакатися і навчитися засинати самому.
  • У короткостроковій перспективі цей метод може здатися складним, і, ймовірно, ви захочете допомогти своєму чаду заснути, але в довгостроковій перспективі наслідки такого підходу можуть бути дуже корисними, дозволивши вам і вашій дитині спати всю ніч безпробудно.

 3. 3

  Переконайтеся, що дитина спить на спині. Положення на животі або на боці допомагають від позбавлення від кольок, але небезпечні під час сну.

 4. 4

  Створіть білий шум, заспокоївши дитини знайомими звуками. Ви можете знайти в інтернеті записи білого шуму, купити спеціальний апарат або використовувати який - небудь побутовий прилад, що видає стійкий звук.
  • Спробуйте з`ясувати, можливо, вашій дитині подобається певна музика. Якщо малюк позитивно реагує на музику конкретного жанру, включайте йому неголосно таку музику в процесі засипання.

 5. 5

  Покачайте дитини, привчивши його засинати під ритмічні рухи. Прогулянка на машині або в колясці допоможуть, але заколисування на руках може бути таким же ефективним.

 6. 6

  Дайте малюкові пустушку. У процесі засинання пустушка може випасти з рота малюка і допомогти йому заснути.

Метод 3 з 3: Встановлення результативного режиму 1. 1

  Підтримуйте строгий режим годування малюка. Допоможіть дитині звикнути до часу годування, замість того щоб гадати, коли ж він зголодніє.
  • Годуєте дитину строго по режиму. Перше годування почніть в 7 - 8 годин ранку, продовжуючи годувати дитину кожні 2 - 3 години для новонароджених і кожні 3 - 4 години для дітей старшого віку.
  • Якщо у дитини регулярні коліки, спробуйте змінити раціон його харчування. Давайте йому різні гіпоалергенні молочні суміші, щоб з`ясувати, чи не засмучується чи шлунок малюка від певної їжі. Якщо ви все ще годуєте грудьми, спробуйте змінити свій раціон харчування, намагаючись уникати високоаллергенних продуктів, таких як горіхи і пшениця.

 2. 2

  Укладайте дитину на денний сон кілька разів за день. Це допоможе встановити регулярний графік сну і навчить малюка спати безпробудно вночі.
  • Кількість і тривалість денного сну розрізняються у кожного малюка, але зазвичай новонароджені сплять по 16 годин за день, розділяючи ці години на 3 - 4 сну.
  • Для малюків трохи старший, від 4 до 7 місяців, режим сну включає в себе два денних сну і 8 годин сну на ніч.
  • У період від 8 до 12 місяців ваш малюк почне спати трохи менше. У середньому діти в такому віці сплять по 13 - 14 годин за день, все ще засинаючи два рази вдень, але денний сон стає коротшим - від 20 хвилин до 1 години.

 3. 3

  Допоможіть дитині розслабитися. Середовище, в якому засинає дитина, дуже важлива, включаючи температуру кімнати і рівень шуму в будинку.
  • Знову ж таки, переконайтеся, що температура в кімнаті не вище 22 градусів, і що дитина не перегрівається через занадто теплої ковдри.
  • Якщо ви включаєте нічник, переконайтеся, що світло тихий і спокійний. Дитина повинна відчувати різницю між денним і нічним світлом. Лампа, що віддає м`який жовте світло, має заспокійливий ефект.
  • Новонароджені діти звикли до шуму під час сну внаслідок знаходження в утробі. Спробуйте включати білий шум для відтворення атмосфери утроби.
  • Правильно провітрюйте кімнату, щоб дитина отримувала достатню кількість свіжого повітря під час сну. Певні запахи можуть дратувати дитину, тому намагайтеся брати гіпоалергенні миючі засоби і серветки для прання простирадлом і одягу, а також беріть не ароматизовані серветки для чищення ліжечка малюка.

 4. 4

  І нарешті, ви повинні розуміти момент, коли дитина втомилася. До загальних ознак відносяться тертя очей, позіхання і суєта, малюк навчиться подавати вам сигнал про те, що він вже хоче спати.

Поради

 • Звертайте увагу на перепади настрою малюка і спостерігайте за ним, щоб розпізнати сигнали дитини про втому, такі як позіхання.
 • Дитині незручно? Переконайтеся, що у нього достатньо простору в колисці, якщо ж ні, перекладіть малюка в ліжечко.
 • Ваше чадо захоче бачити вас сплячим. Спробуйте присунути його ліжечко до себе, щоб він вас бачив.
 • Вслухуйтеся в плач дитини. Гучність і тип плачу можуть означати різні речі, і з часом ви навчитеся розуміти, що ж хоче малюк вам сказати своїм плачем.

Джерела

 1. ^ https://rodale.com/swaddling-baby
 2. ^ https://huffingtonpost.com/harvey-karp/safe-swaddling_b_1068023.html

 • https://helpguide.org/mental/crying_baby_colic_comfort.htm
 • https://babycenter.com/0_baby-sleep-training-cry-it-out-*methods_1497112.bc
 • https://kidshealth.org/parent/growth/#cat167