Як посміхатися, коли думаєте, що не можете посміхатися

Як посміхатися, коли думаєте, що не можете посміхатися

Як ви можете посміхатися, коли ви відчуваєте, що не можете цього зробити? Якщо ви відчуваєте себе дуже сумним, щоб виглядати щасливим, або дійсно ви не можете посміхатися у зв`язку з фізичними проблемами, ви все ж можете показати іншим вашу яскраву індивідуальність. Спілкуйтеся відмінним від посмішки способом, щоб незалежно від того, з ким ви спілкуєтеся, людина могла зрозуміти наскільки ви щасливі.

Кроки

 1. 1

  Насильно зобразите посмішку на своєму обличчі, і неважливо в якому поганому настрої ви перебуваєте. Навіть якщо ви ненавидите людини, на яку дивіться, постарайтеся здаватися веселим. Вам не обов`язково показувати зуби посмішкою Чеширського кота. Проста посмішка підійде!

 2. 2

  Навіть якщо ви фізично не можете посміхатися через травму, вродженого дефекту або капи, ви можете продемонструвати вашу посмішку за допомогою мови тіла: встаньте прямо, підніміть голову, не хмурьтесь і посміхайтеся очима.

 3. 3

  Носіть одяг, який посміхається. Додайте вашому позитивному мові тіла кольору щастя: жовтий - колір надійності. Світло-жовтий не є загрозливим і дуже дружелюбний.Теплие кольори є що вітають квітами, якщо відбуваються з сімейства жовтого. Золоті, коричневі, золотисто-апельсинові - всі вони надійні кольору дружби. Блакитні є пасивними і спокійними кольорами. На візуальному мовою світло-блакитний демонструє спокій і тиху умиротворення. Уникайте червоних квітів - вони занадто агресивні та загрозливі.
 4. 4

  Навчіться спілкуватися за допомогою інших жестів. Кожен колір, розмір і форма мають свій психологічний сенс, який доступний всім і кожному на підсвідомому рівні. Вивчіть значення підсвідомого спілкування, і ви можете посміхатися, навіть не рухаючи губами.

Поради

 • Коли ви посміхаєтеся, люди посміхаються вам у відповідь. Чим більше люди будуть посміхатися вам у відповідь, тим більше вам захочеться посміхатися. Незабаром ви зрозумієте, що це не удавання, і ви дійсно посміхаєтеся.
 • Приведіть себе в порядок, розчешіть волосся, надіньте що-небудь гарне без дірок і плям. Гарний зовнішній вигляд може бути стрибком, що починається зі свіжого зовнішнього вигляду. І, звичайно ж, посмішка не забариться з`явиться на обличчі.
 • Ви повинні посміхатися сміятися над тими, хто задирає вас або висміює, тому що вони можуть подумати, що ви не та людина, до того ж ви можете обзавестися новим другом.


 • Подумайте про що-небудь хороше. Зосередьтеся на цьому, поки те, що вас турбує не відійде на другий план. Це допоможе вам зберегти вашу посмішку, поки усмішка не стане істинним виразом емоцій.
 • Іноді потрібно зробити крок, щоб змінити поганий настрій на хороше. Проста посмішка може змінити багато чого!

Попередження

 • Уникайте спілкування з людьми, які проводять час, порочить і критикуючи всіх. Іноді зміна оточення допомагає зняти стрес, який дозволяє посміхатися. Легше посміхатися, якщо хтось посміхається вам у відповідь.
 • Намагайтеся не зациклюватися на проблемі, яка не дозволяє вам посміхатися.
 • Якщо ви емоційно не врівноважена, змусити себе посміхнутися буде недоцільним. Відмова від негативних емоцій може наростати з часом і збентежити людей, які можуть вам допомогти.
 • Слідкуйте за вашим невербальному спілкуванням, щоб не відправляти негативні сигнали іншим людям. Пам`ятайте: посміхайтеся всім своїм єством, і тоді легше буде показати посмішку на вашому обличчі.