Як посміхатися зі скобами

Фуф! Більшості володарів скоб на зубах часто буває не до усмішки, Був би тільки спосіб не показувати ці страшні металеві вироби! Читайте далі, щоб дізнатися, як посміхатися зі скобами і все одно добре виглядати.

Кроки

 1. 1

  Проводьте невелику і симпатичну посмішку. Якщо ви хочете приховати свої скоби, то переконаєтеся, що це не зовсім широка посмішка. Якщо ви носили скоби вже довгий час і вони знаходяться досить далеко позаду, то просто посміхайтеся із закритим ротом. У вас все вийде, тільки сильно не зациклюйтеся з цього приводу. Будьте самим собою.
  • Якщо ви посміхаєтеся із закритим ротом, щось не стискайте губи занадто сильно, так як скоби знаходяться під вашою губою, і ви ризикуєте поранитися таким чином.  • Підберіть гарний колір для своїх скоб так, що ви будете пишатися своєю посмішкою.

 2. 2

  Будьте собою. Якщо ви за вдачею веселий і життєрадісний чоловік, то не бійтеся показати ваші скоби. З вами нічого поганого не станеться, а після того, як скоби знімуть, ви зможете порадувати всіх просто чудовою посмішкою. Тому смійтеся від усієї душі і нічого не соромтеся.

 3. 3

  По можливості уникайте посмішок. Якщо настрій дня не зовсім веселе, то і посміхатися сенсу особливого немає. Не смійтеся без причини, як говориться. Просто поводьтеся спокійно. 4. 4

  Якщо ваші друзі засуджують вашу посмішку і насміхаються над вашими скобами, то прийшов час знайти нових друзів. Ніхто не має права ображати ваш зовнішній вигляд. Але ні в якому разі не опускайте ніс, гордо відверніться від цієї людини і продовжуйте посміхатися.

Поради

 • Намагайтеся про це не думати і зовсім. Через деякий час ваші друзі звикнуть до ваших скобам, тому ні про що не варто переживати. Не витрачайте час на думки про те, як посміхатися зі скобами, думайте краще про те, наскільки красивою ваша усмішка буде після того, як скоби знімуть.
 • Будьте собою. Якщо переживаєте з приводу тільки що встановлених скоб, то просто забудьте про свій страх і гордо крокуйте вперед.

Попередження

 • Якщо вам важко виробляти навіть невелику посмішку, то припиніть намагатися надто сильно. В іншому випадку ви будете виглядати досить безглуздо.