Як правильно посміхатися на фотографіях

Редагувати користувачем Apermiakova, RU_test, Lchyipesh і ще одним іншим

Правило номер один, коли ви знімаєтеся для фотографії - не говорите «сииир». Це візуально розтягує ваш рот, і посмішка виглядає неприродно. Краще говорити слова, які закінчуються на «а», наприклад, «панда». Якщо ви хочете дізнатися більше секретів успішних знімків, природно посміхатися на них, дивіться наступний пункт.
Метод 1 з 3: Потренируйтесь позувати

 1. 1

  Посміхайтеся очима. Найгірший варіант фотографій, коли ви посміхаєтеся подібно Гелловіну гарбузі - видно всі зуби і немає очей. Щоб виглядати природно, вам потрібно навчитися залучати до процесу очі, це називається посмішкою Дюшена. Справжня усмішка Дюшена буде справжньої, тому що дуже важко так напружити м`язи очей, якщо вам нема чому посміхнутися.
  • Оцініть різницю в дзеркалі. Ви бачите, наскільки менше щасливим виглядає ваше обличчя, коли в усмішці не беруть участь очі?
  • Коли ви посміхаєтеся для фотографії, уявіть, що ви посміхаєтеся кому-то, кого любите. Ваші очі примружив природно, і усмішка вийде щирою і прекрасною.

 2. 2

  Покажіть трохи зубів. Не обов`язково показувати всі зуби на фотографії, але якщо ви трохи відкриє рот, то це зробить ваше обличчя яскравіше. Краще відкрити кілька верхніх зубів, ніж сяяти у всі 32. Якщо ви віддаєте перевагу посміхатися із закритим ротом - добре, але пам`ятайте, що ви можете виглядати серйозніше всіх на знімку.

 3. 3

  Знайдіть свій кращий ракурс. Фотографії анфас зазвичай не йдуть нікому. Риси вашого обличчя стають плоскими і зовнішній вигляд трохи спотворюється. Замість цього краще покажіть структуру свого обличчя, повернувши голову трохи вбік. Якщо у вас є так звана «краща сторона», яка показує вас в кращому світлі, поверніться нею до камери.
  • Поворот голови може зробити ваше обличчя на фотографії цікавіше, але не перестарайтеся. Ви повинні повернути голову так, щоб це виглядало природно.
  • Якщо це можливо встаньте трохи під камеру так, щоб вас знімали зверху, а не знизу.

 4. 4

  Тримайте особа на рівні камери. Якщо ви опустіть підборіддя вниз, ваше обличчя викривитися на зображенні, а якщо ви підніміть його вгору, то буде здаватися, що ви хочете заховати подвійне підборіддя. Кращим варіантом буде тримати голову рівно, як ніби ви збираєтеся почати розмову з камерою.

 5. 5

  Говоріть слова, які закінчуються на букву «а». Фотографи люблять радити говорити слово «сир», але фотографії виходять не найкращі з двох причин. По-перше, рот розтягується, і посмішка виходить неприродною. По-друге, ваша усмішка не буде щирою, якщо тільки ви не по життю радісний чоловік. Слово «сир» дратує всіх людей у віці від 8 років. Рішення? Подумайте про щось, що ви любите і що закінчується на букву «а». Промовляючи цю букву, ви зробите вашу посмішку природною. Якщо ви думаєте про когось, кого любите, це теж допоможе вашій посмішці. А якщо це поєднати, ви отримаєте найкращий результат!
  • Наприклад, якщо людину, яку ви любите, звуть Сергій, подумайте про нього і промовте його ім`я перед знімком. Будь-яке інше ім`я або предмет також підійдуть, якщо це викличе у вас посмішку.

Метод 2 з 3: Освіжите свою посмішку

 1. 1

  Підтримуйте хорошу гігієну порожнини рота. Ваша найкраща усмішка залежить від вашої впевненості у своїй зовнішності. Якщо у вас нечищені зуби, вам, ймовірно, не захочеться їх показувати. Регулярно чистите зуби, користуйтеся зубною ниткою і ходите до стоматолога, щоб зберегти зуби красивими і здоровими.

 2. 2

  Відбілити зуби. Якщо у вас жовті або неприродного кольору зуби, ви можете відчути себе впевненіше, якщо відбілити їх. Вам не обов`язково потрібні дорогі процедури. Ви можете зробити це і в домашніх умовах. Ось що потрібно зробити:
  • Прополощіть рот з розчином перекису водню. Це безпечний спосіб зробити зуби біліші на кілька тонів.
  • Почистіть зуби з харчовою содою. Додайте трохи соди на зубну пасту або зробіть саморобну пасту з соди і води, а потім почистіть зуби. Не робіть цього занадто часто, так як можете пошкодити емаль.

 3. 3

  Фарбуйте губи помадою, яка зробить ваші зуби перлинними. Певні тони помади приховують жовтизну зубів і допомагають їм виглядати яскравіше і біліше. Ви можете допомогти своїй посмішці бути краще, завдаючи ці кольори помади перед знімком:
  • Насичені ягідні відтінки. Вони контрастують з кольором зубів і роблять їх білішими.


  • Кольору з блакитними відтінками. Вони приховують жовтизну зубів.
  • Тримайтеся подалі від жовтих і оранжевих відтінків, вони лише підкреслять колір ваших зубів і зроблять посмішку тьмяною.

 4. 4

  Переконайтеся, що ваші губи зволожені. Посмішка з губами, шкіра яких лущиться і тріскається, може змусити вас почувати себе соромливо, і в результаті у вас вийде поганий знімок. Нанесіть на губи скраб для обличчя, щоб отшелушить шкіру, потім нанесіть бальзам для губ, який зволожить їх і буде підтримувати в хорошому стані. Коли прийде час посміхатися, ви не будете соромитися.

 5. 5

  Наносите макіяж, який підкреслить вашу посмішку. Тональний крем, рум`яна і бронзатор можуть забезпечити контраст з вашою посмішкою і зробити її ще більш виділяється. Виберіть відтінки, які добре підходять до тону вашої шкіри. Ваші зуби будуть виглядати білішими, якщо ви виберете більш темний макіяж, який допоможе вам виглядати так, ніби вас є загар.

 6. 6

  Будьте впевнені в собі. Посмішка полягає не в тому, щоб виглядати ідеально, а в тому, що ви повинні бути щасливими й упевненими. Ваша усмішка буде прекрасніше, якщо ваше обличчя буде випромінювати впевненість і розслабленість. Просто пам`ятайте, що ви повинні розслабитися і мислити позитивно, і тоді ви будете винагороджені прекрасним знімком.

Метод 3 з 3: справлятися з делікатними ситуаціями

 1. 1

  Тренуйтеся перед дзеркалом. Якщо гряде важлива подія, на якому будуть робити фотографії, і ви хвилюєтеся з цього приводу, потренуйтеся трохи перед дзеркалом. Встаньте перед дзеркалом і виберіть свій кращий ракурс і посмішку. Не забудьте посміхатися очима. Коли ви знайдете посмішку, яка вам подобається, запам`ятайте вираз вашого обличчя в цей момент, щоб потім ви змогли відтворити його.

 2. 2

  Відчуйте справжню посмішку. Якщо ви турбуєтеся, що вираз на вашому обличчі на фотографії виглядає нещирим, зверніть увагу, як ви відчуваєте себе в наступний раз, коли ваше обличчя зміниться в справжньої усмішці - наприклад, коли хтось змусить вас сміятися, чи вас розвеселить улюблена комедія. Задайте собі наступні питання, які допоможуть вам "запам`ятовувати" свою щиру посмішку:
  • Які почуття огортають вас, коли ви посміхаєтеся? Подумайте, чи зможете ви відтворити їх для знімка.
  • Що природно для вашого обличчя? Якщо це можливо, погляньте в дзеркало перед тим, як ваша посмішка зникне. Зробіть уявну позначку про те, як виглядає ваше обличчя при щирій усмішці. Коли прийде час фотографуватися, постарайтеся відтворити вираз обличчя, яке супроводжує вашу найкращу посмішку.

 3. 3

  Моргніть, перед тим як посміхнутися. Якщо у вас часто напівзакриті очі на фотографіях, спробуйте невеликий трюк, щоб цього уникнути. Прямо перед тим як фотограф натисне на кнопку затвора, моргніть на 1 або 2 секунди, повністю закриваючи очі, а потім відкрийте їх і посміхніться. У вас буде набагато менше шансів моргнути від спалаху.

 4. 4

  Змочіть зуби перед посмішкою. Якщо у вас тьмяні зуби, спробуйте провести по них мовою і змочити їх перед тим, як посміхатися. Змочені зуби виглядають яскравіше, ніж сухі. Блиск зробить вашу посмішку яскравою. Деякі візажисти радять наносити трохи вазеліну на передні зуби, щоб вони виглядали блискучими і рівними під час фотосесії.

 5. 5

  Не думайте занадто багато про те, як ви виглядаєте. Якщо ви занадто багато думаєте про свою зовнішність, ваші негативні емоції буде видно на знімку. Ви будете виглядати напруженими і натягнутими замість того, щоб сяяти від щастя. Наступного разу, коли ви будете фотографуватися, ігноруйте прохання фотографа сказати «сир» і вирушайте в своє «щасливе місце». Замість того щоб думати про те, як виглядає ваше обличчя, подумайте про те, що змушує вас посміхатися. Ваші позитивні думки передадуться через вашу посмішку на знімку.

Поради

 • Постарайтеся подумати про що-небудь смішне, що змушує вас посміхатися.
 • Розслабтеся. Камера не зможе вловити вашу посмішку, якщо ви будете натягнуті як струна.

Що вам знадобиться

 • Ви самі
 • Фотограф, який вас знімає