Як посміхатися

Хочете бути людиною, яка входить в кімнату і висвітлює її своєю посмішкою? У деяких людей це виходить природніше, ніж у інших, але, як і будь-яка звичка, з практикою виходить набагато легше. Посмішка підвищує ваш настрій і робить інших щасливими, це дуже сильне вираз. Читайте далі, щоб дізнатися, як посміхатися.
Метод 1 з 3: Покращення виду вашої посмішки

 1. 1

  Багато тренуйтеся посміхатися. Ви коли-небудь чули про «легкої посмішці»? Люди з легкою посмішкою починають посміхатися без зусиль, і це зазвичай дозволяє оточуючим відчути себе щасливими. Якщо ви будете багато тренуватися, посміхатися стане легше, і при цьому ви будете виглядати менш напруженими. Посміхайтеся тією посмішкою, яку ви вважаєте найбільш привабливою. Скоро ваша впевненість у вашій посмішці збільшиться, і ви почнете робити це не думаючи.
  • Подивіться на ваші фотографії, де ви посміхаєтеся по-різному. Ваша посмішка подобається вам більше із закритим ротом? Може з відкритим? Перевірте під різними кутами. Які посмішки і пози роблять ваше обличчя більш світлим? Яка усмішка підкреслює інші риси обличчя з їх кращого боку. Яка посмішка виходить у вас найбільш природною, самої «вашій»? З`ясуйте яка усмішка вам подобається найбільше, потім потренуйтеся перед дзеркалом, поки у вас не вийде правильно. Зверніть увагу як чудово себе почуваєте з цією посмішкою, щоб повторити її без дзеркала.
  • Тренуйтеся посміхатися на випадкових незнайомців. Просто встановіть короткий зоровий контакт з людиною і посміхайтеся. При цьому думайте про хороше. Не всі будуть посміхатися у відповідь, але зауважте як ви будете себе почувати при повторній усмішці!

 2. 2

  Посміхайтеся очима. Посмішка від усього серця буде відображатися в ваших очах. Ця природна посмішка називається посмішкою Дюшена. Ви не можете її підробити, коли ви вимушено посміхаєтеся для фотографії, ваші очі не посміхаються. Тільки коли ви дійсно хочете посміхатися у вас поблискує посмішка Дюшена. Очі необхідні для непідробною, теплою посмішки.
  • Щоб відчути, як змусити ваші очі посміхатися, встаньте перед дзеркалом і практикуйте посмішку, але зосередьтеся на ваших очах. Буде корисним, якщо ви прикриєте нижню частину обличчя папером. Пограйте цим трошки, і ви помітите, що ви можете посміхатися ротом тим часом як ваші очі не посміхаються, і що ви також можете посміхатися тільки очима.
  • Коли ваші очі посміхаються, запам`ятайте ці почуття, які м`язи працюють і як. З практикою ви зрозумієте, як посміхатися очима, коли ви захочете, покладаючись на ваші почуття і м`язову пам`ять.

 3. 3

  Зберігайте гігієну порожнини рота. Одна з причин, чому ви можете побоятися посміхнутися, це хвилювання про те, що щось застрягло в зубах, або що у вас запах з рота. Усуньте ці джерела тривоги, роблячи активні дії, щоб зберегти ваш рот чистим і свіжим.
  • Регулярно чистите ваші зуби і язик, завжди майте під рукою зубну нитку, куди б ви не пішли, щоб мати можливість почистити зуби після прийому їжі, і завжди майте при собі освіжувач дихання (натуральний або виготовлений в промислових умовах)
  • Регулярно відвідуйте вашого дантиста для перевірки і чищення зубів, також щоб обговорити випрямлення зубів, якщо це вас турбує. Коли ви посміхнетеся, люди швидше за все будуть дивитися на ваш рот, так що, слідуючи цим радам, ви можете залишити краще враження, і, найважливіше, чистий рот зробить вас більш впевненими у своїй усмішці.
  • Якщо ваші зуби потемніли, розгляньте ваш спосіб життя і звички, які можуть призвести до цього і спробуйте зменшити вплив таких звичок, як куріння або зловживання червоного вина, кави, безалкогольних напоїв і т.д .. Ви також можете їх відбілити, якщо це підвищить вашу впевненість.
  • Зберігайте свої губи в хорошій формі, щоб вони не потріскалися.
  • Змиріться з поганим диханням. Якщо це поверхневе явище, чищення та освіження має бути достатньо. Якщо це не працює, це може бути ознакою проблеми зі здоров`ям, так що порадьтеся зі своїм лікарем.

Метод 2 з 3: Посміхайтеся по правильним причин

 1. 1

  Зробіть вашу посмішку справжньою. Хоча цілком імовірно, що коли ви будете почувати себе жахливо, злим, роздратованим, або захочете зробити щось мерзенне, ви не зможете посміхнутися, посміхаючись в цих обставинах ви змусите людей побоюватися вас. Справжню посмішку набагато складніше підробити. Справжня посмішка помічається іншими, бо вона супроводжується загальним світінням, усміхненими очима, зовнішні куточки яких згинаються і нижню повіку стискається, і обнадійливим поведінкою, що допомагає глядачеві відчувати себе більш невимушено у вашій присутності. Ось як треба посміхатися невимушено:
  • Чи не посміхайтеся, якщо ви це не відчуваєте. У інших з`явиться враження, що вам не можна довіряти. Це нормально, не посміхатися весь день.
  • Пам`ятаєте, як ви себе відчуваєте, коли ви видаєте невимушену усмішку. Спробуйте повернути це почуття кожен раз, коли ви посміхаєтеся.

 2. 2

  Посміхайтеся, коли вам добре. Невимушена посмішка з`являється, коли ви щасливі, позитивні, і ваші почуття виходять від серця. Радійте, коли у вашого співрозмовника справи йдуть добре, що чийсь жарт смішна, що сонце зійшло або що ви скоро з`їсте ваше улюблене блюдо. Існує безліч причин для посмішки і сміху!
  • Навіть якщо вам не весело, ви все одно зможете знайти причину для посмішки. Зосередьтеся на позитивних речах які відбуваються у вашому житті. Ваш настрій підвищиться і вам буде легше посміхатися.
  • Коли ви стикаєтеся з людиною або ситуацією, який викликає у вас суперечливі почуття і ви вагаєтеся між серйозністю і посмішкою, залишайтеся на боці посмішки, знайдіть в своєму серці щось позитивне щодо цієї людини або ситуації, і використовуйте це, щоб посміхнутися.

 3. 3

  Посміхайтеся з любов`ю. Думайте про людину, про який ви дбаєте (можливо, це людина, яка стоїть перед вами, коли ви посміхаєтеся) або про те, що ви любите робити невимушено. Набагато легше дружелюбно, легко і невимушено посміхатися, коли ви любите те, чим займаєтеся, коли ви любите людей навколо вас, і коли ви любите людство в цілому. Будьте вдячні за все, що у вас є, і посмішки стануть більш природними.

 4. 4

  Посміхайтеся, коли у вас грайливий настрій. Напруженість може зробити нас занадто серйозними. Дивіться на життя, як на пригоду, будьте ніжні по відношенню до себе і дозвольте вашому внутрішньому дитині пограти. Грайливість принесе посмішку набагато легше.

Метод 3 з 3: Посмішка - частина щоденного життя

 1. 1

  Посміхайтеся, коли ви зазвичай не посміхаєтеся. Ви не посміхалися, бо думали, що це змусить людей цікавитися вами? Посмішки привертають увагу, але це правильне увагу. Протягом усього дня розглядайте способи, за допомогою яких посмішка може поліпшити ваше життя.
  • Якщо ви будете посміхатися під час роботи або іншої професійної діяльності, це не зробить вас непрофесійним. Навпаки, посмішка зробить вас більш людяним і більш притягальним. Людям сподобається ваше визнання їх цінності і схвалення добре виконаної роботи, коли ви посміхнетеся.
  • Посмішка робить вас «реальним». Якщо ви боїтеся здатися вразливим, коли посміхаєтеся, прийміть, що будь-яка форма уразливості, що походить від посмішки, саме те, що робить її такою потужною. Ви відкриваєте себе іншим, і люди дадуть відповідь вам краще, ніж при серйозному, безпристрасному поведінці. Більше того, посмішка, в поєднанні з рішучою особистістю, подбає про те, щоб люди не використовували вашу посмішку, щоб обвести вас навколо пальця! 2. 2

  У деяких ситуаціях посміхатися важко. Посміхатися на вимогу важко, неважливо, для фотографії або для того, щоб мама залишалася веселою, коли родичі, яких ви не виносите, приїжджають. Це тому, що ви сором`язливі або вам не вистачає справжньої причини для посмішки. У таких випадках, посмішка повинна виходить від ваших спогадів про хороших усмішках і жартів в голові.
  • Для фото, посміхайтеся на 20% більше, ніж вам здається, що потрібно.
  • Посміхайтеся широко і показуйте верхній ряд зубів. Не забувайте використовувати очі!

 3. 3

  Насолоджуйтесь безліччю переваг посмішки. Щоб захотіти посміхатися, треба знати які переваги посмішка принесе вашому дню. Наступні переваги зроблять вас схильним марнувати усмішки більшу частину дня:
  • Посмішка покращує ваш зовнішній вигляд. Чарльз Горді одного разу дотепно зауважив: «Усмішка - це дешевий спосіб змінити свою зовнішність». Все, що вам потрібно зробити, це подумати над тим, які почуття ви будете відчувати по відношенню до людини, яка хмуриться, і до людини, яка посміхається, і хто ж буде виглядати краще?
  • Посмішка допомагає виправити ситуацію, і вона набагато красномовніше за слова. Якщо ви обдурені, сказали щось не те, перебуваєте в розгубленості, відчуваєте себе самотнім, або якщо вам від чогось сумно, посмішка допоможе вам відновити баланс. Вона дасть знати іншим людям, що ви готові відкритися їм, або що ви хотіли б вибачитися, коли це необхідно.
  • Посмішки створюють довіру і взаєморозуміння. Це відмінний спосіб встановити взаємне почуття, що ви на одному рівні з іншими, будь це спілкування один на один, або виступ перед групою. Вони повідомляють: У мене все гаразд, у вас все гаразд, і ми будемо отримувати задоволення від компанії один одного.
  • Посмішки покращують самопочуття. Навіть якщо вам трохи сумно, вставте веселі думки в ваш мозок і просто додайте цю посмішку. Це змусить ваш мозок відчути себе краще, так як ендорфіни зменшують фізичний і емоційний стрес.
  • Посмішки піднімають настрій і іншим людям. Посмішка з відкритим ротом видно здалеку, на відміну від похмурого обличчя, переконуючи людей, що ви доброзичливі. І, бачачи посмішку здалеку або в безпосередній близькості, люди відчувають себе краще.
  • Зморшки краще, коли вони з`являються через усмішки, а не через похмурого обличчя. Марк Твен казав: «Зморшки повинні показувати, де були усмішки» - з цієї точки зору, посмішка показують на ваш загальний характер, який проявляється на вашому обличчі з роками!
  • Посмішка - запорука веселих життєвих випадків. Це пов`язано зі здоров`ям, щастям, друзями, успіхом і довгим життям.

Поради

 • Вам не потрібні чудові зуби, щоб мати чудову посмішку. Не у всіх чудові зуби, і це нормально. Прямі зуби гарні, але чудова усмішка не залежить від стандартних модельних зубів. Якщо ви соромитеся своїх зубів, ви будете посміхатися неохоче, а це погано. Якщо проблема в цьому, або навчитеся приймати себе таким, яким ви є, або зверніться до косметологічних зубним процедурам. Або краще просто посміхнутися із закритим ротом.
 • Наукові дослідження показали, що наш мозок не в змозі відрізнити фальшиву усмішку від справжньої. Так що не забувайте посміхатися навіть у найважчих ситуаціях.
 • При фотографуванні, ви можете посміятися або трохи посміятися, це додасть вашій посмішці природний вигляд.
 • Ви коли-небудь сміялися до істерики над тим, що тільки побачили? Згадайте це, але тільки смійтеся спокійніше, і ось вже у вас природна мила усмішка.
 • Якщо при посмішці ви прикушують нижню губу, це часом виглядає досить мило з метою флірту або щоб посміятися.
 • Улибка- великий захисний механізм. Якщо хтось намагається зіпсувати вам настрій, посміхніться і відштовхніть погану енергію.
 • Спробуйте легку посмішку: чи не показуйте стільки зубів, скільки б ви показали при сміху. До речі, це найкраща посмішка для флірту - легка і спокуслива.
 • Навколо вас багато приводів для посмішки. Використовуйте їх наскільки можливо.
 • Посмішка, хороший спосіб показати всім, що ви доброзичливий, позитивний і відкритий в розмові людина. Завжди посміхайтеся від серця, а не від розуму.
 • Репетируйте посмішку перед дзеркалом. Робіть це частіше і ви впораєтеся!

Попередження

 • Уникайте фальшивих посмішок, навіть якщо ви вивчили чудову посмішку.
 • Переконайтеся, що у вас не застряг в зубах шпинат або щось ще, тому що ви залишите погане враження. Прослизну після трапези у ванну і швидко освіжіться: це навіть більш важливо коли ви знаєте, що ваші зуби схильні утримувати залишки їжі або якщо у вас брекети.