Як посміхатися, коли ви вважаєте, що у вас погані зуби

Криві зуби або просто невпевненість у красі своєї посмішки може змусити вас міцно стиснути щелепи в тих ситуаціях, в яких за відсутності цієї проблеми ви від душі розсміялися б. Важко посміхатися розкуто, коли вам здається, що люди витріщаються на ваші зуби. Спробуйте підібрати таку посмішку, з якою ви виглядали б найкраще, потренуйтеся посміхатися - це допоможе. Якщо нічого не дасть результатів, є кілька речей, які ви зможете зробити, щоб поправити зуби і зробити вашу посмішку яскравіше. Переходьте до першого пункту керівництва і дізнайтеся, як навчитися блищати з тією посмішкою, яка у вас є.
Метод 1 з 3: Пошук вашої кращої посмішки

 1. 1

  З`ясуйте, як широко відкривати рот. Є багато видів посмішок: широка посмішка, що показує всі ваші зуби, більш акуратні посмішки, що демонструють верхній ряд зубів, посмішки з майже закритим ротом, які виявляють лише проблиск білизни зубів, і посмішки з повністю закритим ротом, при яких зубів не видно зовсім.
  • Спробуйте різний ступінь відкритості рота і з`ясуйте, яка посмішка підійде вам більше всього. Це ваша усмішка, і немає правил, як вона має виглядати! Разом з тим, постарайтеся звикнути показувати зуби хоча б трохи - важко тримати рот закритим, коли посмішка розтягується від щастя. Домагайтеся такий посмішки, з якою ви будете виглядати краще всього, і разом з тим, намагайтеся, щоб посмішка виглядала природним виразом веселощів і радості.
  • Пам`ятайте про те, що дуже часто посмішка створює перше враження, по якому ми судимо про людину в подальшому. Уявіть, що ви бачите когось вперше - яке враження у вас складеться про людину, яка, як ви бачите, намагається з усіх сил тримати рот закритим, замість того, щоб посміхнутися у всі 32 зуби? Буде краще, якщо ви все ж обнажите невелику частину зубів і продемонструєте посмішку, яка буде виглядати природно, ніж залишите у співрозмовника враження, що ви щось приховуєте. Випромінювати впевненість у собі набагато важливіше, ніж випромінювати досконалість, так що відкривайтеся!

 2. 2

  Подумайте про те, що роблять ваші очі. Мабуть, ви чули про те, що можна "посміхатися очима". Задіявши очі як частина посмішки, ви автоматично додасте їй більше природності і приємності. Для тих, хто боїться вигляду своїх зубів, посмішка очима дозволить привернути увагу від рота до верхньої частини обличчя. Посмішка очима - її також називають "посмішкою Дюшена" - дає вам можливість посміхатися яскравою щасливою посмішкою без необхідності відкривати рот занадто широко.
  • Спробуйте перед дзеркалом. Спочатку посміхніться без використання очей. Чи не нагадує вам така усмішка вирізану до Хеллоуїну гарбуз? Усмішка не виглядає щасливою, вона виглядає трохи лякає і нещирою. Тепер спробуйте посміхнутися усім особою, особливо, очима. Така посмішка дійсно виглядає як щире вираження радості і щастя.
  • Спробуйте під час посмішки трохи сильніше прищулювати очі - так, ви задіюєте верхню частину обличчя. Подивіться, як вона врівноважить рот, - ця посмішка виглядає веселою і щасливою, при цьому дозволяє трохи прикрити рот.
  • Посмішку Дюшена дуже важко підробити. Вона відбувається сама собою, коли для посмішки у вас є причини. Кращий спосіб створити таку посмішку, коли ви поруч з людьми - постаратися щиро радіти, що відбувається!

 3. 3

  Відволічіть очі іншими елементами вашого зовнішнього вигляду. Ще один спосіб відвернути увагу від рота - створити інші точки інтересу на обличчі або тілі. Для того щоб залучити погляд оточуючих до кращих рис вашій зовнішності, ви можете використовувати волосся, аксесуари та одяг.
  • Спробуйте якось змінити волосся, наприклад, завивкою або новою зачіскою.
  • Надіньте красиві сережки, капелюх або інший, що привертає увагу, аксесуар.
  • Носіть помітну одяг, яка відображала б ваш унікальний стиль. Люди не будуть думати про ваших зубах, якщо ви будете блищати неймовірним сукнею або шкіряним пальто.

 4. 4

  Знайдіть свій кращий ракурс. Позуючи під час фотозйомки, корисно знати, під яким кутом ваше обличчя виглядає найкраще. Ставлячи обличчя під кутом замість того, щоб прямо дивитися в камеру, ви додаєте глибини свого образу, а контури вашої посмішки виглядають більш привабливо. Подивіться в дзеркало, зробіть кілька автопортретів і подивіться, яка поза виглядає найближче до того, як вам хотілося б виглядати.
  • Коли прийде час позування на камеру, постарайтеся повернутися так, щоб показати фотоапарату кращий ракурс особи. Тим не менш, не спотворюйте себе в спробі зайняти певну пози - це вбиває саму ціль!

 5. 5

  Тренуйтеся посміхатися. Як і все в житті, посмішка вдається легше, коли ви практикуєтеся. Спробуйте посміхатися перед дзеркалом спочатку кожного дня, перш ніж йти у справах. Пробуйте посміхатися з трохи відкритим ротом, не забувайте задіяти очі. Чим частіше ви будете це робити, тим природніше це буде виглядати на людях або перед фотоапаратом.

Метод 2 з 3: Змінюємо зуби

 1. 1

  Підтримуйте хорошу гігієну ротової порожнини. Безумовно, ви відчуєте себе більш комфортно щодо своєї посмішки, якщо ваші зуби будуть чистими і презентабельними. Приділяйте час тому, щоб чистити їх щоранку і щовечора. Раз на день користуйтеся зубною ниткою - ви дійсно побачите різницю. Раз на півроку відвідуйте стоматолога, щоб професіонал усунув наліт і зубний камінь. Турбота про зуби позначиться на вашій посмішці!
  • Якщо ви збираєтеся на першу зустріч з новою людиною або йдете на фотозйомку, почистіть зуби безпосередньо перед цим. Так, вам буде легше час від часу спалахувати усмішками, виражають впевненість.
  • Використовуйте ополіскувач. Ополіскувач для рота - ще один прекрасний спосіб освіжити зуби. Днем носите з собою маленьку пляшечку, щоб мати можливість швиденько сполоснути зуби, якщо раптом буде потрібно заряд впевненості.

 2. 2

  Відбілити зуби на кілька відтінків. Якщо проблема в тому, що ваші зуби трохи жовтуватого або сіруватого відтінку, то чому б не відбілити їх небагато, щоб відчути себе більш впевненим? Є десятки методів відбілювання зубів, від дорогих відбілюючих засобів до дешевих домашніх способів. Щоб швидко відбілити зуби, спробуйте що-небудь з наступного:
  • Відбілюючі смужки. Вони дорогі, але дійсно працюють. Ви можете придбати їх в аптеці.


  • Перекис водню. Це швидкий і дешевий спосіб, який відбілити ваші зуби на кілька відтінків. Просто змішайте перекис водню у воді, а потім просто прополощіть зуби.
  • Почистіть зуби з харчовою содою. Приготуйте пасту з харчової соди і води і почистіть нею зуби. Це вмить усуне всі плями. Хоча, ви не повинні робити це занадто часто - так, ви зруйнуєте зубну емаль.

 3. 3

  Розгляньте можливість встановити брекети. Якщо ви соромитеся посміхатися, і це дійсно почало відбиватися на вашій впевненості в собі і радості від життя, ви можете спробувати випрямити зуби. Відвідайте стоматолога-ортодонта і обговоріть з ним варіанти вирішення проблеми. Брекети або ретейнер може стати саме тим самим засобом, який випрямить ваші зуби.
  • Прості дротяні типи брекетів менш дорогі, але більш помітні, ніж їхні дорогі варіанти.
  • Багато стоматологи-ортодонти пропонують оплату брекетів в розстрочку, щоб допомогти вам, якщо ви не можете собі дозволити відразу всю суму.

 4. 4

  Розгляньте варіант з винирами. Вініри - порцелянові пластинки у формі зубів, що кріпляться прямо на ваші справжні зуби. Вони незвичайно натурально виглядають, і їх майже неможливо помітити. З зуба знімається незначна кількість емалі, з нього робиться зліпок, і виготовляється вінір, який ідеально сидить і підходить вашому старому зубу. Якщо зуби змінили колір, тріснули, зламалися чи не подобаються вам своєю формою, це може бути для вас хорошим рішенням.

 5. 5

  Оцініть, як далеко ви готові піти. Якщо проблема не з окремими зубами, а скоріше з конструкцією щелепи, є деякі хірургічні опції, за якими ви можете звернутися для вирішення проблеми. Запишіться до хірурга-стоматолога, щоб зрозуміти, що у вашій ситуації матиме найбільше сенсу. Щелепно-лицьова хірургія виправлення зубів може бути дорогою, тривалою і болючою процедурою, але, можливо, всі ці труднощі окупляться, коли ви отримаєте прекрасні зуби, які змусять вас посміхатися від щастя.

Метод 3 з 3: Додайте впевненості в собі

 1. 1

  Ставтеся до своїх зубів як до яскравого модний аксесуар. Чи можливо, щоб ваша усмішка дійсно додавала чогось особливого вашому образу? Всі можуть заплатити грошей і отримати рівні білі зуби, але ж це було б нуднувато. Постарайтеся прийняти вашу посмішку як унікальну частину самих себе, яку ви з гордістю показуєте оточуючим. Щілину між зубами? Криві зуби? Спробуйте прийняти це, а не соромитися. Поставтеся до цього так, як робить Анна Паквін, Джевел Кілчер, Х`ю Грант - знаменитості, які зробили стан на своїх чудово химерних усмішках, прийнявши те, що робить їх унікальними.

 2. 2

  Спробуйте забути про те, як ви виглядаєте. Цього непросто домогтися, але спробуйте не думати про те, як ви виглядаєте, коли посміхаєтеся. Якщо ви турбуєтеся з приводу своїх зубів, це буде помітно у вашій поведінці, посмішка буде виглядати ненатурально і не справить позитивного ефекту. Замість того щоб думати про те, як ви виглядаєте, коли посміхаєтеся, спробуйте зосередитися на тому, через що ви посміхаєтеся.
  • Знайомитеся з новою людиною? Подумайте про те, як вас хвилює можливість познайомитися з кимось, хто може стати вам прекрасним другом або діловим партнером.
  • Хтось розсмішив вас? Дозвольте собі від душі насолодитися жартом замість того, щоб думати, як б не посміхнутися занадто широко.

 3. 3

  Посміхайтеся радісно. Постарайтеся щосили не дозволити вашим негативних переживань щодо посмішки вплинути на те, як ви висловлюєте радість. Коли ви посміхаєтеся від душі радісно, позитивні хвилі, що йдуть від вас, можуть повністю переважити те, як ви виглядаєте. Стримуючи себе в напівусмішці або намагаючись зберігати серйозний вигляд, ви за фактом залучаєте більше уваги до того, що намагаєтеся сховати. Ви можете зробити кроки, щоб відчути себе більш впевнено відносно посмішки (відбілити зуби або знайти кращий ракурс), але в кінцевому підсумку, дозволити собі вільно висловлювати радість - кращий спосіб обзавестися заразливою посмішкою.

Поради

 • Ви можете використовувати відбілюючі смужки.
 • Чистіть зуби двічі на день.
 • Відбілити зуби.
 • Користуйтеся зубною ниткою.

Попередження

 • Не дозволяйте незначним речам руйнувати що б то не було, навіть вашу посмішку. Ви прекрасні, незалежно від того, що думають або говорять інші. Ви - той, хто ви є, і ви повинні посміхатися кожен раз, як вам захочеться, всупереч тому, що подумають оточуючі!
 • Запам`ятайте: зуби людини - лише маленька частина його загального образу- навіть якщо ваші зуби жахливі, ви все одно можете бути симпатичним і сексуальним. Подивіться на Джеймса Бланта!