Як природно посміхатися

Посмішка це універсально зрозумілу мову. Посмішка може сказати спасибі. Посмішка може сказати вибач. Показати, що ти щасливий, в хорошому настрої і не збираєшся зламати чиюсь голову. Це дуже цінна здатність. Не має значення, куди ви прямуєте і якою мовою говорять люди в цьому місці-кожна людина в будь-якій країні і в культурі світу розуміє і відповідає на посмішку.

Кроки

 1. 1

  Подумай про момент, яким ви дорожите, який робить вас дійсно щасливим і дає відчуття тепла. Згадуючи про це, ви почнете світитися і невимушена посмішка розтягнеться по всьому вашому обличчю і очі ваші засяють.

 2. 2

  Перестаньте соромитися своїх зубів. Багато людей які соромляться своїх зубів перестають сміятися чи сміються, натягуючи губи, що виглядає штучно. Якщо ви навчитеся симпатизувати вашим зубам (або як мінімум не думати про них), ваша усмішка стане більш природною.
 3. 3

  Знайдіть роботу, де посмішка буде частиною вашої роботи. Багато компаній з роздрібної торгівлі набирають співробітників, які повинні посміхатися. Просто частіше посміхайтеся, це допоможе вам навчитися посміхатися природно.

 4. 4

  Навчіться посміхатися очима. Часто коли ви смієтеся тільки губами, це виглядає фальшиво. Природна посмішка видна в ваших очах так само, як і на обличчі. 5. 5

  Практикуйтеся перед дзеркалом. Це звучить безглуздо, але часто ви починаєте сміятися, коли практикуєтеся перед дзеркалом і це допомагає вам побачити вашу природну посмішку.
  • Вимовте звук "eee" і ваш рот самостійно розтягнеться в усмішці.


Поради

 • Крім того що ви придбаєте свою оригінальну посмішки, ця техніка допоможе також підняти ваш настрій і підбадьорити вас.