Як дізнатися, подобаєшся ти дівчині, з якою раніше ніколи не розмовляв

Хлопці, з`являлася у вас думка, що вам дуже подобається дівчина, але у вас навіть не було можливості заговорити з нею? Щось є в її очах? Ви вірите в кохання з першого погляду? Вам здається, що вона на вас дивиться, коли ви дивитеся на неї, або це всього лише ваше бажання? Чи знає вона ваше ім`я, якщо ви не зустрічалися раніше? На щастя, є кілька знаків, які допомагають визначити, чи зацікавлена дівчина.

Кроки

 1. 1

  Зверніть увагу на те, як вона проходить мимо. Якщо ви ще не зустрічалися, але ви їй подобаєтеся, вона може дивитися на вас і посміхатися, щоб привернути вашу увагу. Переконайтеся, що ви посміхнулися у відповідь і подивіться за її реакцією. Сором`язливі дівчата почервоніють, а сміливі посміхнуться у відповідь. Цікавий факт: деякі дівчата не знають, що посміхаються вам, поки ви не посміхнетеся у відповідь. Це тому що вони занадто зайняті вами, щоб зрозуміти це. Не зрозумійте мене неправильно, дівчата теж знають, як привернути вашу увагу і чекають, поки ви посміхнетеся їм у відповідь або вони просто дуже милі.

 2. 2

  Подумайте, чи часто ви її бачите. Вона з`являється несподівано і з нізвідки? Ймовірно, вона запитала у інших про ваших заняттях. Або вона просто побачила, куди ви йдете, і пішла за вами, ви помітите це. Найголовніший подарунок, якщо дівчина йде до вас назустріч і червоніє, коли ви їй посміхаєтеся.

 3. 3

  Поспостерігайте, чи багато вона сміється зі своїми друзями. Дівчата, які знаходяться поруч з хлопцем, який їм подобається, багато сміються в оточенні своїх друзів, навіть якщо вони не сказали нічого смішного. Вони так роблять, бо думають, що ви дивитеся на них і хочуть, щоб ви подумали, що вона весела особистість. Дівчата іноді роблять божевільні речі, тільки для того, щоб ви подумали, що вона весела, неординарна особистість. Вона може бути абсолютно інший в твоєму оточенні.
 4. 4

  Чи не фліртуйте з її подругами тільки для того, щоб перевірити її. Може мені пофліртувати з її подругами, щоб перевірити чи подобаюся я їй? Ніколи так не робіть з дівчиною, яка вам подобається. Вона буде дуже ревнувати. У дівчат дуже ранимі серця, тому приклад з фліртом з її подругою змусить її ревнувати і бентежитися. Наприклад: хлопцю подобається дівчина і дівчині подобається цей хлопець. Вони не зустрічаються, але вважають один одного привабливими. Хлопець хоче дізнатися, чи подобається він цієї дівчини, танцюючи з її подругами. Хлопець танцює з усіма її подругами. Тепер дівчина сумнівається, що вона подобається хлопцеві. Дівчина забуває хлопця. У хлопця більше немає шансів зійтися з цією дівчиною. Дівчата настільки сумніваються, чи подобаються вони хлопцю, що вони почнуть переконувати себе в зворотному, і вирішать рухатися далі. Це важко для дівчини, яка вам подобається, думати, що у вас немає до неї почуттів.

 5. 5

  Слідкуйте за мовою її тіла. Червоніє вона, коли ви поруч? Її зовнішність трохи змінюється? (Наприклад: волосся, одяг і т.д.). Вона довгий час дивиться на вас і посміхається, коли ви повертаєтеся. Або коли ви дивитеся на неї, вона швидко відвертається. Це означає, що вона про вас думає. Ви можете точно сказати, що вона до вас придивляється. Вона виглядає так, як ніби нервує при вигляді вас? Якщо це так, у неї точно метелики в животі з`являються, коли ви поруч.


Поради

 • Якщо, прочитавши цю статтю, ви зрозуміли, що у вас є така дівчина, яка подає всі перераховані знаки, рекомендую прочитати статтю «як заговорити з дівчиною в перший раз». Удачі!
 • Дайте їй знаки у відповідь, якщо думаєте, що подобаєтеся дівчині.


 • Посміхайтеся їй.
 • Приділяйте їй увагу. Дівчата подають хлопцям знаки довгий час, а хлопці часто цього не помічають. Якщо ви помітили, посмішити прийняти дії і заговорити з нею. Але не дійте занадто швидко, це тільки відштовхне її.
 • Постарайтеся зустрітися з нею, щоб зрозуміти, чи подобається вона вам.

Попередження

 • Знак того, що ви не подобаєтеся дівчині, це якщо вона не знає, хто ви, і не подає знаків, перерахованих вище.
 • Це відразу зрозуміло, якщо ви що раніше не зустрічали її.
 • Якщо вона дивиться на вас, як на всіх інших, і поводиться у вашій присутності як зазвичай, значить, ви їй не подобаєтеся.