Як отримати всю вигоду від лазерної епіляції

Лазерна епіляція стає дуже популярною для тих, хто бажає назавжди позбутися волосся, хоча тривалість дії такої епіляції залежить від людини.

Кроки

 1. 1

  Усвідомити, що лазерна епіляція найкраще діє на темному волоссі і світлій шкірі. Світле волосся потрібно буде штучно затемнити, щоб лазер зміг їх розпізнати.

 2. 2

  Уникати кореневого видалення волосся (вищипування, воскова епіляція і т.д.) як мінімум 6 тижнів перед процедурою. Для контролю росту волосся використовуйте бритву або крем для депіляції (все це видаляє волосся лише на поверхні шкіри).

 3. 3

  Вибрати таке обладнання, яке використовує новітні технології, щоб зменшити хворобливі відчуття. Наприклад, лазер Candela GentleLASE, який обприскує вашу шкіру охолоджувальною рідиною прямо перед випромінюванням. На відміну від інших лазерів, цей апарат використовує Олександритовий лазер, який генерує дуже довгі хвилі і проникає до найглибших коренів волосся.

 4. 4

  Сходити на консультацію! Зустріньтеся з фахівцем і зробіть тестовий імпульс, перш ніж погодьтеся на що-небудь.

 5. 5

  Поголитися незадовго перед процедурою. Це зменшить неприємні відчуття.
 6. 6

  Не вживати кофеїн протягом доби перед процедурою. Це також допоможе подолати біль, як і те, що ви будете набагато спокійніше.

 7. 7

  Під час процедури очікувати хворобливих відчуттів. Це можна описати як ляпас гумкою по шкірі або вищипування декількох волосків одночасно.

 8. 8

  Сказати про свій біль фахівця. Можливо, слід відрегулювати потужність лазера, охолоджуючої рідини або, в деяких випадках, нанести на шкіру знеболюючий крем.

 9. 9

  Поговорити з фахівцем після проходження процедури. Коли ви будете йти, ваша шкіра буде злегка почервонілий, а також можуть бути видні червоні кола на більш чутливих ділянках шкіри. Лазери, що використовують старі технології, можуть залишити опіки на кілька днів, сліди після нових лазерів зникають протягом години.

 10. 10

  Дізнатися, як діє лазерна епіляція. Ви повинні зауважити, що наступні 24 години оброблені волосся не будуть рости. Після цього вони почнуть «рости» набагато повільніше, поки не досягнуть тієї довжини, коли їх можна буде видалити. Ви можете допомогти процесу «випадання» за допомогою звичайної мочалки в душі. Деякі волоски можуть бути легко схоплені пальцями, але також можна використовувати щипчики, щоб дістати їх. Не видаляйте ті волоски, які «чинять опір», потягнувши за вже готовий до видалення волосок, ви не нічого не відчуєте. «Опір» означає, що корінь волоса ще живий і вам слід почекати наступної процедури. Вищіпнув його, ви тільки сповільніть загальний процес.


Поради • Чекайте, що вам доведеться провести багато сеансів епіляції для очищення вашої шкіри від волосся. Якщо у вас багато волосся, можливо, вам потрібно буде проходити цю процедуру кожні 4-6 тижнів протягом року або довше. Якщо це змусило вас зажуритися, пам`ятайте, що кожен «убитий» волосок ніколи не виросте знову, хоча нові волоки можуть почати рости в фолікулах, розташованих поруч. Ваш перший сеанс епіляції буде найпродуктивнішим, з найпомітнішими результатами.
 • Завжди говорите фахівцеві про вашу болю. Всі люди різні і тому йому / їй потрібно буде змінити настойки лазера під ваш індивідуальний колір волосся і больовий поріг.
 • Перед тим як піти на лазерну епіляцію, дізнайтеся про світлову імпульсну епіляцію. Вона схожа на лазерну епіляцію, за винятком того, що світлові імпульси використовуються разом з охолоджуючим гелем, який наноситься прямо на шкіру. Також як і при лазерної епіляції, світлова імпульсна епіляція дорога і вимагає багаторазових відвідувань, які залежать від кількості волосся, які потрібно видалити.
 • Переконайтеся, що відчуваєте себе комфортно поруч з фахівцем. Небажані волосся - це проблема, якої багато хто з нас соромляться, тому дуже важливо відчувати себе зручно в розмові з фахівцем.

Попередження

 • Нестерпний біль - це попереджувальний знак. Забудьте про гордість і повідомте фахівця, якщо дуже боляче!
 • Навчіться бачити різницю між фактами і рекламою. Зазвичай лазерна епіляція не розглядається як 100% гарантія видалення волосся назавжди, але може запропонувати найбільше зниження кількості волосся в залежності від людини. Проведіть своє дослідження і зайдіть на сайт FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів) щоб упевнитися, що заявка на «видалення волосся назавжди» подана кількома лікарями. Запитаєте, гарантують вони те, що заявляють.
 • Не піддавайтеся бажанням намочити шкіру протягом декількох годин після процедури. Ваша шкіра буде реагувати, немов отримала сонячний опік або укус комахи.
 • Остерігайтеся лікарів, що пропонують знижку. Найчастіше ви отримуєте те, за що заплатили, тому переконайтеся, що обраний вами лікар навчений і знає, що робить. Якщо можливо, візьміть напрямок і поспілкуйтеся з ним / нею.

Що вам знадобиться

 • Великий запас коштів, щоб оплатити цей процес. Лазерна епіляція - річ не з дешевих, тому будьте готові оплачувати її протягом декількох місяців.
 • Пара днів, коли вам не треба йти на роботу або навчання. Лазерна епіляція може залишити червоні сліди на шкірі, і ви захочете знати, як ваша шкіра реагує, перед тим як вийти на вулицю.