Як підготувати шкіру до воскової епіляції

Воскова епіляція є ефективним способом видалення небажаного волосся. Воскова епіляція варіюється від повної епіляції тіла, до епіляції рук, ніг або області бікіні воском, особи воском або інших невеликих районів. Незалежно від області, підготовка шкіри до воскової епіляції є важливим першим кроком у процесі епіляції.
Метод 1 з 3: Перевірте вашу шкіру.

 1. 1

  Протестуйте вашу шкіру на предмет подразнення (засмага або ранки). Якщо ви знайшли області, які пошкоджені, підлікуєте їх і почекайте, поки вони не загояться для поводження з воском.

 2. 2

  Візьміть до відома родимки і пошкодження. Не використовуйте віск на родимках, папіломах або ураженнях, так як вони можуть зірватися під час процедури воском. Нанесіть невеликий пластир на них, як нагадування, і забудьте про них до початку епіляції воском.

 3. 3

  Перевірте довжину вашого волосся. Краща довжина для епіляції воском, як правило, 1/2 до 3/4 дюйма (від 13 до 19 мм). Для дуже тонкого волосся, таких, як волосся на обличчі жінок, вони можуть бути трохи коротше.

Метод 2 з 3: Підготуйте шкіру.

 1. 1

  Очистіть. Використовуйте ніжне мило для очищення областей, які необхідно обробити воском. Уникайте використання дуже гарячої води, так як це може подразнювати шкіру.

 2. 2

  Відлущування. Використовуйте мочалку, відлущуючий крем або тканину для миття і втирайте круговими рухами. Ви хочете видалити будь омертвілі клітини шкіри, які можуть засмічувати волосяний фолікул і викликати вростання волосся. Уникайте роздратування шкіри занадто інтенсивним втиранням.

 3. 3

  Намочіть. Промакніте область, яка буде піддаватися воском теплою водою протягом 5 - 10 хвилин. Це зволожує шкіру і полегшує видалення волосся.

 4. 4

  Зволожите. Використовуйте зволожуючий крем на водній основі або Безмасляний крем після промаківанія. Безмасляний зволожуючий крем допомагає запобігти шкіру від печіння або стирання воском. Деякі компанії, які роблять воскові продукти, продають спеціальний зволожуючий крем до використання воску для підготовки шкіри. Тільки переконайтеся, що зволожуючий крем, який ви використовуєте, вбирається в шкіру і не залишає слідів. Масло або мастило на шкірі будуть перешкоджати загарбання волосся воском.

Метод 3 з 3: Плануйте заздалегідь. 1. 1

  Уникайте епіляції воском, коли шкіра стає більш чутливою. Цього краще не робити, коли ваша шкіра довго перебувала під впливом сонця, під час менструації або коли ви використовували агресивні продукти для догляду за шкірою (наприклад, AHA або ретіноідной лікування). Дайте вашій шкірі відпочити приблизно тиждень після будь-якої з процедур перед застосуванням воску.

 2. 2

  Подумайте про обезболивающем. Ухвалення знеболюючого засобу приблизно за годину до воскової епіляції дозволить не тільки захистити шкіру від опухання, але також полегшить біль, пов`язаний із застосуванням воску. Це не є обов`язковим, і робіть це на свій розсуд. Деякі салони також продають актуальні знеболюючі, які можна розпорошити або протерти їм шкіру. Мине не менше 15 хвилин до початку впливу. Якщо шкіра жирна, вам необхідно очистити її знову перед вживанням воску.


Поради

 • Чи не відлущує шкіру на ногах на наступний день після застосування воску. Це тільки викличе кровотечу, більшу чутливість і почервоніння.
 • Зволожите шкіру знову після застосування воску і уникайте сонця. Після обробки воском шкіра стає більш сприйнятлива до опіків.
 • Існують різні типи воску, зроблені для різних волосся і типів, проконсультуйтеся з вашим косметологом або продавцем з приводу того, який тип воску більше підійде вам.
 • Щоб видалити зайвий віск після закінчення, використовуйте мінеральне масло і м`яку тканину. Чи не протирайте мінеральним маслом, поки віск не розчиниться.

Попередження

 • Не виконуйте епіляцію воском в перший раз безпосередньо перед особливим випадком, відпусткою або фотографуванням. Шкіра по різному реагує на віск і у деяких людей з`являються почервоніння або синці. Краще всього зробити кілька тестових застосувань завчасно до великої події.