Як жінкам позбутися волосся на обличчі

Якщо ви раптом виявили раптове додаток рослинності на вашому обличчі, швидше за все, ви захочете позбутися її. Але серед великої кількості інформації, пов`язаної з видаленням зайвого волосся, дуже просто заплутатися. Читайте далі про найголовніші методи видалення небажаного волосся.
Метод 1 з 3: Швидкі методи

 1. 1

  Пінцет. Пінцет є одним з дешевих і доступних методів епіляції будь-якої частини обличчя. Єдиним мінусом є те, що це займе досить багато часу і буде болісно, особливо в чутливих областях.

 2. 2

  Спробуйте епілятор. Це прилад, вартість якого звичайно варіюється від $ 30 до $ 100. На відміну від пінцета, епілятор захоплює і видаляє відразу багато волосків, що прискорює процес видалення рослинності в кілька разів. Але при своїй високій ефективності і відносно невеликій ціні, даний метод може бути дуже болючим в перші кілька разів використання. Але, так само, як і при воскової епіляції, у міру використання ви звикнете до цих відчуттів, і біль буде притуплятися.

 3. 3

  Спробуйте освітлення волосся. Даний метод полягає в тому, щоб максимально наблизити відтінок небажаного волосся до тону вашої шкіри. Це зробить їх менш помітними. Існують спеціальні комплекти для освітлення волосся на обличчі.

 4. 4

  Спробуйте хімічну депіляцію. Існує величезна кількість кремів, лосьйонів і інших аналогічних продуктів, що призводять до хімічного процесу «розплавлення» волоса. Це дешевий, легкодоступний і безболісний метод. Однак при неправильному використанні коштів можна отримати хімічний опік. Ефект же буде триматися не довше за тижні.

 5. 5

  Воскова епіляція. Віск є одним з найпоширеніших методів видалення небажаного волосся на обличчі. Ціна процедури дуже доступна і буде залежати від того, на якій саме частині обличчя вона буде проведена. Ефект буде триматися кілька тижнів. Але існують і свої мінуси. Процедура досить болюча і може привести до вростання волосся.

 6. 6

  Спробуйте видаляти волосся ниткою. Біль від видалення воском і епілятором не для вас? Видалення волосся ниткою -це простий спосіб видалення волосся на бровах, над губами або особі в цілому. Цей метод простий в освоєнні, їм легко користуватися, він відносно безболісний і не вимагає яких-небудь інструментів. Все, що вам потрібно - це нитки! Ви можете також піти в професійний салон епіляції, але тільки якщо ви дійсно хочете.

 7. 7

  Спробуйте підстригати волоски. Якщо вас більше хвилюють брови, спробуйте підстригти їх, а не видалити. Підстригання брів зробить їх більш акуратними. Цей спосіб дуже простий і доступний в домашніх умовах.

 8. 8

  Не зловживайте бритвою. Звичайно ви можете використовувати бритву для видалення волосся на обличчі. Хоча це не правда, що збрите волосся виростуть товщі і темніше, але це може призвести до їх вростання.

Метод 2 з 3: Тривалий ефект

 1. 1

  Розгляньте лазерне видалення волосся. У даному методі використовуються світлові спалахи для знищення коренів волосся. Волосся не пропадуть в той же момент, а будуть поступово випадати. Цей метод найбільше підходить власникам темного волосся і світлої шкіри. Мінус в тому, що процедура відніме у вас кілька сотень доларів, але ефект буде довгостроковим. А також ефект потрібно буде підтримувати, проходячи коригувальну процедуру раз на рік. Лазерна епіляція значно зменшить кількість небажаного волосся.

 2. 2

  Електроліз. Це єдиний метод видалення волосся, визнаний довготривалим. Маленьку голку вставляють в шкіру і знищують цибулину волоса. Однак даний спосіб може стати причиною утворення рубців і не рекомендується власникам шкіри темних тонів.

 3. 3

  Спробуйте крему за призначенням. Існують спеціальні креми, які відпускаються тільки за рецептом лікаря. Вони володіють таким же ефектом, як і зазначені вище депілятори, але іноді можна досягти і довготривалого ефекту.

 4. 4

  Спробуйте гормони або протизаплідні таблетки. Якщо причиною небажаної рослинності на обличчі став гормональний збій (тільки лікар може це визначити), то відновити баланс допоможуть гормони або протизаплідні таблетки. Обов`язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Метод 3 з 3: Консультація з лікарем

 1. 1

  Запитайте свого лікаря про рекомендованих засобах. Коли ви зважитеся видалити або зменшити кількість волосся на обличчі, не забудьте про консультації з фахівцем. Він допоможе вам обміркувати різні варіанти і розповість про можливі ризики.

 2. 2

  Дізнайтеся про можливі ризики. Кожна з вищевказаних процедур має свої ризики. Перш ніж піддавати себе будь-який з них, обов`язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Можливо, для вас будуть матися протипоказання. Наприклад, електроліз неприпустимий, якщо у вас стоїть кардіостимулятор.

 3. 3

  Не забувайте про основні показники здоров`я. Деякі показники можуть бути дуже важливими, і якщо знехтувати ними, ефект може стати протилежним. Наприклад, волосся може почати рости в несподіваних місцях.


  • Гормональний сплеск може викликати подібні зміни. (Дівчата-підлітки і дорослі жінки найбільш часто схильні до появи цієї проблеми).
  • Причинами небажаної рослинності можуть так само стати пухлини на гландах, вагітність або вживання певних ліків.
  • Уважно стежте і за іншими симптомами гормональних збоїв (порушення циклу, акне, збільшення ваги або випадання волосся).

Поради

 • Багато хворобливі методи з часом стануть набагато менш неприємними.
 • Пам`ятайте, що макіяж не замаскує небажане волосся, а лише підкреслить їх. Наносите макіяж тільки на вільні від волосся частині обличчя, щоб відвернути увагу. Наприклад, щоб приховати волосся над верхньою губою, використовуйте помаду натурального відтінку і тіні Смоукі-айз.
 • Якщо ви знаходитесь в підлітковому віці, потерпіть. Коли ваші гормони прийдуть в норму, волосся, швидше за все, самі зникнуть або стануть зовсім непомітними.

Попередження

 • Будь-який з представлених методів несе в собі потенційний ризик врослого волосся. Це може спричинити за собою занесення інфекції, поява шрамів і багато інших проблем. Робіть все можливе для запобігання вростання волосся до того, як це стане для вас проблемою.

Що вам знадобиться

 • Нитка, косметичний віск або пінцет
 • Засіб для освітлення волосся на обличчі
 • Крем для видалення волосся на осіб
 • Зволожуючий засіб
 • Кондиціонер
 • Набір для макіяжу
 • Гормональний засіб