Як підготуватися до лазерної епіляції

Лазерна епіляція це єдиний спосіб скоротити або зупинити ріст волосся на тривалий час. Надмірний ріст волосся в небажаних зонах може бути обумовлений генетичними або медичними причинами. Лазерна епіляція широко використовується для видалення небажаного волосяного покриву обличчя, шиї, пахв, грудей, спини, геніталій, рук, ніг і пальців. Перед лазерною обробкою слід звернутися за консультацією до дерматолога, щоб дізнатися про даній процедурі, побічні ефекти та допустимості особисто для вас виходячи з кольору волосся і шкіри, а також властивостей волосяного покриву. У статті розглянуті стандартні попередні рекомендації, які допоможуть вам підготуватися до лазерної епіляції.
Метод 1 з 2: До

 1. 1

  Не засмагати і не використовуйте штучний загар не менше ніж за місяць до лазерно епіляції. На момент процедури шкіра повинна бути максимальною світлою. Саме з цієї причини багато хто воліє виконувати лазерну епіляцію взимку.
  • Використовуйте сонцезахисний крем не менш ніж з СЗФ 15, якщо вам потрібно проводити час на вулиці, а ділянка подальшого видалення волосся за допомогою лазерної епіляції буде схильний ультрафіолетового випромінювання.

 2. 2

  Чи не вищипуйте волосся і не виконуйте воскову депіляцію за 2-4 тижні до лазерної епіляції. Голінні допускається, але інші способи видалення волосся можуть знизити ефективність лазерної обробки. Також не слід освітлювати волосся.

 3. 3

  Ділянка передбачуваної обробки слід виголити згідно з вказівками на попередній консультації. Зазвичай це виконується за 1-2 дні до процедури. Волосяні фолікули повинні залишатися видимими, але при значній довжині волосків лазерна епіляція може виявитися більш болючою.

 4. 4

  У разі приписи лікарем приймайте противірусні препарати або антибіотики.

 5. 5

  Очистіть шкіру на ділянці обробки і не наносите на нього косметику, лосьйони і креми. При використанні дезодоранту його слід видалити перед обробкою.

Метод 2 з 2: Під час 1. 1

  Носіть вільний одяг, яка не буде закривати або щільно прилягати до обробленої ділянки. На оброблену ділянку може бути завдано заспокійливий крем, який може забруднити одяг. Щільна або натирає одяг може викликати роздратування на ділянці шкіри з підвищеною чутливістю.

 2. 2

  Перед епіляцією виконує процедуру фахівець повинен нанести місцевий анестезуючий крем або теплий компрес. Також він може виголити ділянку.

 3. 3

  Одягайте захисні окуляри.


Поради

 • Темне волосся на білій шкірі найкраще піддаються лазерної епіляції. Шкіра з темними пігментами не може поглинати світло від лазера. Для темношкірих людей можуть використовуватися особливі лазери, а місцева обробка здатна підвищити ефективність лазерної епіляції для людей зі світлими або попелястим волоссям. Виборювати оброблювані ділянки за чотири тижні до першого сеансу лазерної епіляції.

Попередження

 • Для повного видалення волосся на ділянці тіла може знадобитися кілька сеансів. Волосся росте поетапно, а лазерна епіляція впливає тільки на ті волоски, які в даний момент знаходяться на етапі активного зростання. Зазвичай за сеанс видаляється близько 10-25 відсотків волосся на ділянці шкіри.
 • Для максимальної ефективності процедури і мінімального дискомфорту під час сеансу епіляції необхідно суворо дотримуватися вказівки щодо підготовки до нього.