Як робити воскову епіляцію

Епіляція воском - ефективний метод видалення небажаного волосся на великих і маленьких ділянках. Видалення волосся воском - один з методів епіляції, що означає, що стрижень волосини видаляється повністю. Це один з найефективніших методів тимчасового видалення волосся. Існує безліч типів технік видалення волосся воском, але епіляція теплим воском - найефективніша з технік, і її зазвичай роблять в салоні. Нескладно навчитися робити її і вдома - просто будьте обережні і не перегрів віск.

Кроки

 1. 1

  Нагрівайте віск до тих пір, поки він не розтане.

 2. 2

  Нанесіть теплий віск на шкіру маленьким дерев`яним шпателем.

 3. 3

  Помістіть бавовняну стрічку на віск, щоб він охолов.

 4. 4

  Як тільки віск охолов і трохи затвердів, швидко відірвіть воскову смужку в напрямку, протилежному росту волосся.

 5. 5

  Як тільки ви зірвали смужку, натиснете рукою на цю область, щоб звести дискомфорт до мінімуму. Область буде червоною і чутливої кілька годин.


Поради
 • Біль від процедури залежить від больового порогу кожної окремої людини.
 • Злегка припудріть область перед епіляцією. Це допоможе воску приклеїтися.
 • Видаліть залишки воску з шкіри за допомогою легкого лосьйону для тіла. Якщо ви передумаєте після того, як нанесли віск, лосьйон допоможе вам видалити віск з шкіри.
 • Використовуйте пінцет, щоб видалити небажане волосся.


 • Якщо у вас є гроші, краще робити епіляцію в салоні у професіонала, так як епіляція воском може бути небезпечна, якщо робити її неправильно.
 • Ваше волосся повинні бути довжиною хоча б 0, 5 мм, щоб зробити епіляцію в перший раз. Спробуйте холодний віск, якщо ви новачок.
 • Епіляція воском - один з найефективніших способів видалення волосся, бо волосся віддаляються разом зі стрижнем у великих кількостях. Після епіляції волоссю знадобиться 2-3 тижні, щоб вирости знову.
 • Майже всі, хто хоче видалити небажане волосся, можуть робити епіляцію. Її можна використовувати для видалення волосся на великих або маленьких ділянках, включаючи вуса, підборіддя, брови, ноги і лінію бікіні.

Попередження

 • Дуже важливо не перегріти віск, щоб уникнути опіків. Спробуйте віск на зап`ясті, щоб переконатися.
 • Перегрівання воску варто уникати, оскільки це викликає його розпад, що впливає на його якість, а також його складніше видалити зі шкіри. Це може зламати волосся, а не видалити їх з волосяних сосочків. Також перегрівання воску вогненебезпечно і збільшує ризик виникнення пожежі.
 • Людям, які використовують оральні ретиноїди, потрібно бути обережними. Не можна проводити епіляцію воском до тих пір, поки не пройшли півроку чи рік після курсу лікування. Епіляція під час лікування цими препаратами може викликати розриви шкіри і утворення шрамів. Ті, хто використовує ретиноїди у вигляді мазі, повинен припинити лікування за 3-4 тижні до епіляції, щоб уникнути травм і хворобливих відчуттів. Це відбувається через те, що ретиноїди роблять шкіру більш тонкої, щоб позбутися зайвих пустул і папул.
 • Епіляцію воском не варто робити, якщо на шкірі є роздратування, сонячний опік або пошкодження. Чи не обробляйте воском одні й ті ж ділянки кілька разів.
 • До побічних ефектів неправильного використання воску відносяться: біль, фолікуліт, шрами, гіперпігментація, гіпопігментація і врослі волосся.