Як зрозуміти, що хлопцю подобається дівчина

Роздумували ви коли-небудь з приводу того, чи подобається дівчина хлопцю? А може бути, ви крутилися на ліжку всю ніч в думках, чи подобаєтеся хлопцю ви, ваша подруга або інша людина? Причини цікавості можуть бути різними, і ця стаття допоможе вам визначити, чи подобається дівчина хлопцю!

Кроки

 1. 1

  Якщо хлопцю подобається дівчина, він буде час від часу демонструвати свої почуття. Наприклад, хлопець може фліртувати з іншими дівчатами, коли його обраниця буде поруч. Він робить це тільки для того, щоб викликати у дівчини ревнощі. Але після того, як предмет його обожнювання віддалиться, хлопець буде повністю ігнорувати інших.

 2. 2

  Будьте уважні. Чи не женіться хлопця, але при цьому звертайте увагу, що він говорить і робить, коли його потенційна дівчина знаходиться поруч. Якщо він не зводить з неї очей, це вірний знак того, що хлопцеві дуже подобається дівчина. Якщо хлопець веселий, швидше за все, він буде піддражнювати дівчину. Якщо він сором`язливий, він може червоніти під час спілкування з нею. Незважаючи на характер хлопця, він спробує виділитися з натовпу і продемонструвати дівчат свої почуття.
 3. 3

  Поспостерігайте, звертає Чи хлопець увагу на дівчину. Якщо він згадує її слова, тобто повторює назву її улюбленого фільму, а після під час прогулянки він згадує про це? Це хороший знак, який допомагає зрозуміти, чи є між хлопцем і дівчиною тяжіння. Але майте на увазі, що якщо хлопець і дівчина дійсно добре дружать, швидше за все, вони просто дружать і потенційно не є парою.

 4. 4

  Поспостерігайте за спілкуванням хлопця в Інтернеті. Так, цей метод дійсно може виявитися дієвим. Наприклад, якщо хлопець і дівчина (яка йому подобається) дружать в соціальній мережі, наприклад, на Фейсбуці, і хлопцеві подобаються всі статуси дівчини, навіть якщо вони не відрізняються оригінальністю (не заслуговують на увагу). Крім того, хлопець робить компліменти з приводу всіх фотографій і відео. Такі дії не обов`язково означають, що хлопцеві подобається дівчина, але якщо хлопець тільки й робить, що «лайкати» її статуси, все очевидно. Приміром, один хлопець почав використовувати скайп тільки тому, що познайомився з дівчиною. Швидше за все, він зробив це, тому що вона йому сподобалася. Існує величезна кількість ознак того, що хлопцеві подобається дівчина (деякі з них явні, а деякі - не дуже). Постарайтеся поспостерігати за спілкуванням хлопця в Інтернеті.

 5. 5

  Якщо ви досить впевнена в собі людина, спробуйте запитати у хлопця, чи подобається йому дівчина. Це може виявитися трохи важким завданням, але якщо ви вмираєте від цікавості і не отримуєте ніяких відповідей, навіть спостерігаючи за цими відносинами, найкраще запитати прямо. Це досить незграбний питання. Сплануйте, що ви будете говорити, і аргументуйте, чому ви хочете про це дізнатися.

Поради • Якщо ви зважилися поставити питання руба, найкраще задати його після завершення спілкування хлопця і сподобалася йому дівчини. Коли дівчина піде, невимушено запитайте у хлопця "Вона тобі подобається?" При цьому намагайтеся не показувати свого подиву і не переходьте на особистості. Після цього зробіть вигляд, що ви просто хотіли завести розмову і змініть тему спілкування. Покажіть, що вам нецікаві їх відносини, і ви хочете знати про це тільки як друг. Ви не будете відчувати незручність при постановці подібного питання, і хлопцю буде більш комфортно у вашій присутності. Якщо хлопцю незручно про це говорити і він не хоче відповідати (явний знак), змініть тему розмови. Якщо хлопець упевнено відповідає «Ні», швидше за все, вони просто друзі, або він бреше.
 • Будьте уважні або задавайте питання! Це єдиний спосіб дізнатися, чи подобається хлопцеві хтось насправді.
 • Веселіться! Ви молоді. Не витрачайте весь час на переживання з приводу хлопців.

Попередження

 • Ні в якому разі не з`являйтеся зненацька з питанням: "Тобі подобається [ім`я дівчини]?". Це питання може поставити хлопця в глухий кут, і він відповість вам агресією (спростовуючи очевидне або відповідаючи фразою "Якого біса ти про це питаєш?"). Якщо хлопець агресивно реагує, швидше за все, дівчина йому подобається, але подібні з`ясування торкнуться вашу дружбу (якщо хлопець сприйме все занадто буквально, ви станете найлютішими ворогами). Спробуйте правильно вибрати час.