Як залишитися на ніч у будинку у хлопця

Ви коли-небудь хотіли провести ніч у будинку свого хлопця, але ваші батьки не дозволяли вам? Ось декілька порад про те, як це успішно зробити.

Кроки

 1. 1

  Подумайте, чи дійсно це те, що ви хочете зробити? Швидше за все, ви досить молоді, якщо ви повинні маневрувати наглядом своїх батьків для того, щоб провести ніч з хлопцем. Любов скороминуща: зрозумійте це зараз, і ви будете краще захищені від того, що попадетеся і вам або йому не доведеться ховатися.

 2. 2

  Якщо ви повинні зробити це: Проведете ви разом всю ніч? Навіть досвідчені чоловіки рідко можуть протриматися більше півгодини. Цілком можливо, що ви можете отримати те, що хочете і піти, перш ніж ваші батьки (або навіть хлопець) в цьому розберуться. Можна побути там до 23.00, а потім піти.

 3. 3

  План - цей не завжди необхідний крок, але планування допоможе і зменшить стрес від можливості бути спійманим.

 4. 4

  Подивіться, наскільки суворі батьки хлопця. Якщо його батьки пускають дівчат ночувати весь час, не повинно бути ніяких проблем! Це також допоможе попросити хлопця заздалегідь, на той випадок якщо його мама / тато / батьки захочуть поговорити з вашими, що може стати величезною проблемою! Якщо його батьки вимагають дозволу ваших батьків, то у вас буде варіант зробити все потайки або збрехати своїм батькам.

 5. 5

  З`ясуйте, може хтось ще в цей час буде ночувати в будинку. Це допоможе, якщо в будинку на нічлігу будуть інші люди (якщо тільки ви, то це буде підозріло), ще краще, спробувати попросити хлопця запросити одного зі своїх друзів (хлопців) і одну з ваших подруг. Таким чином, це більше буде походити на вечірку або що-небудь ще. Ви навіть можете запросити друга на відпочинок, але повернутися спати додому, так, щоб ваші батьки знали, що вони беруть участь, просто не говоріть їм, що друзі рано поїдуть.

 6. 6

  Переконайте своїх батьків, перш ніж іти додому до хлопця, що ви йдете до подруги. Розкажіть своїм батькам, що ви плануєте потусуватися з вашою подругою до полудня (і далі) на наступний день, таким чином, у вас буде багато часу, щоб повернутися додому з вашим хлопцем в будинок друзів. Також повідомте їм, що ви будете йти додому (якщо ви живете в декількох хвилинах ходьби від будинку свого друга), тому нехай вони не йдуть в будинок вашого друга, щоб забрати вас і дізнатися, що вас там немає. Крім того, можна організувати тусовку з одним рано вранці, щоб вони могли навіть забрати вас.

 7. 7

  Переконайтеся, що ваші батьки не знають його номера телефону. Якщо ваші батьки не дозволять вам провести ніч і якщо вони не знають номер цієї людини, дайте вашим батькам номер мобільного телефону свого друга. Таким чином, якщо вони телефонують і просять поговорити з вами, ваш друг може сказати, що "ви дійсно втомилися (стрибати на батуті, плавати, дивитися кіно і т.д.) і заснули". Тільки якщо це відбувається вночі, попросіть друга сказати, що ви у ванній і як тільки вийдете, обов`язково передзвоніть. Ваш друг повинен зателефонувати вам і сказати про це (або на ваш номер, або на номер вашого хлопця), і ви повинні передзвонити батькам і сказати, що все в порядку. (Якщо у вас немає телефону, і ви повинні зателефонувати з телефону хлопця, переконайтеся, що ваш номер заблокований. Ви можете зробити це набравши «* 67» перед номером). Якщо ваші батьки телефонують одному вранці, він повинен сказати, що ви ще спите, приймаєте душ, снідаєте або сидите в туалеті або у вас повинен бути спільник в будинку вашого хлопця. Ви також можете використовувати свій телефон і за допомогою цих же виправдань вирішити ситуацію, якщо вони хочуть поговорити з вашим другом або його батьками. Можна сказати, що вони пішли в магазин.
 8. 8

  Як дістатися до його будинку. Ваш хлопець повинен зустрітися з вами в будинку ваших друзів, щоб ви не заблукали або вас не викрали, поки ви йдете до його будинку. Коли він прийде туди, переконайтеся, що це пристойний час для візиту. Якщо двоє або більше з вас йдуть, а час наближатися до комендантського часу, вам теж треба поспішити дістатися до будинку. Це буде виглядати простою помилкою, якщо вас не цікавить комендантську годину. Тільки не попадіться поліції і все буде добре.

 9. 9

  Як тільки ви потрапили в його будинок, відпочиньте. Ви це зробили. Так що просто розслабтеся і отримаєте задоволення. Якщо ваш другий друг (у будинку якого ви нібито ночуєте) не подзвонить до 23.00, то ви, мабуть, будете в безпеці до ранку. Якщо ваші батьки не подзвонили вам о першій ночі, можете бути спокійні. Також переконайтеся, що ваш друг піде з вами додому досить рано (якщо ви живете далеко), щоб ви повернулися додому вчасно.
  • Вранці зберігайте спокій. Ви робили це протягом ночі, і ви весело провели час, от і все, що має значення. Принаймні, якщо ви потрапите зараз, ви вже отримали задоволення. Ви і ваші друзі повинні швидко поснідати (або зайти у фаст-фуд по дорозі додому) і йти додому. По дорозі подумайте, як краще пройти, щоб ваші сусіди чи інші люди, які знають ваших батьків, вас не побачили. Не підводьте свою охорону ні на секунду! Добре б було надіти чоловічий балахон на той випадок, щоб вас не дізналися друзі та близькі.
  • Якщо ваших батьків немає вдома, і вони планували піти по магазинах, тому що ви сказали їм, що будете у друзів, ви повинні бути дуже пильними! Ваша мама або тато могли бачити вас по дорозі додому.
  • Якщо вони зупинили вас, говоріть яку-небудь нісенітницю (тобто у вашого друга закінчилося молоко, і ви пішли в магазин, а по дорозі зустріли свого хлопця). Ви також можете просто сказати їм, що ви були по дорозі додому, зіткнулися з друзями і подумали, що не буде нічого страшного, якщо ви трохи прогуляєтеся. Якщо батьки з`їжджають на узбіччя, не закривайте обличчя і не намагайтеся втекти. Вони вас бачили, як і ви їх, тому не треба ховатися на іншій вулиці. Не робіть очевидним те, що ви хочете від них втекти, якщо ви чітко їх бачили, адже ви не робили нічого поганого і можете навіть піти з ними додому!
  • Як тільки ви повернетеся, ведіть себе нормально. Чи не посміхайтеся, якщо ви зазвичай цього не робите, бо це буде виглядати підозріло. Чи не хмурьтесь, а то ваш батько може подумати, що щось сталося і буде про це питати. Якщо ви ведете себе незвично і вони помічають, як ви намагаєтеся від них відмахнутися, як ніби відчуваєте себе погано, вони можуть зателефонувати вашому другу і поцікавитися, що сталося! Якщо вони запитують вас, що ви робили в будинку вашого друга, просто щось придумайте.

Поради

* Якщо у вашого хлопця є сестра, познайомтеся з нею і попросіться прийти до неї з ночівлею. Ви так зможете провести час зі свої хлопцем!

 • Переконайтеся, що ваш друг знає, що ваші батьки думають, що ви будете перебувати з ним. Ніщо не зруйнує ваш план більше, ніж друг, який говорить своїм батькам, де ви знаходитесь, коли вони телефонують.


 • Кожен раз, коли ви спробуєте це зробити, це може виявитися трохи ризикованим. Не робіть це щоночі!
 • Хлопець може спробувати зробити якийсь крок або змусити вас зробити щось, чого ви не хочете, тому переконайтеся, що ви не єдина людина (або дівчина), який ночує в будинку.
 • Може бути, корисно не повідомляти батькам про свої плани, якщо ви знаєте, що вони скажуть ні. Вони будуть набагато більш підозрілими, коли ви зберетеся піти до друзів незабаром після їх відмови.
 • Якщо батьки хлопця хочуть поговорити з вашими батьками, скажіть їм, що вони сплять і / або скажіть, що ваші маленькі брати і сестри сплять і ваші батьки дуже розгніваються, якщо ви розбудіть їх своїм дзвінком.
 • Якщо настав комендантську годину і вас ведуть в поліцейську ділянку по шляху до дому вашого хлопця, ведіть себе нормально, або спробуйте знайти альтернативний маршрут. Краще буде, якщо ви просто спокійно поговоріть і не наробите багато шуму, коли будете проходити мимо.

Попередження

 • Чи не гуляйте під час комендантської години. Вам не слід потрапляти в поліцію, яка викличе ваших батьків.

* Переконайтеся, що в будинку свого хлопця ви не зробили нічого, за що потім може бути соромно. Насолоджуйтесь, але не нариватися на неприємності або отримайте погану репутацію.

 • Переконайтеся, що ви відчували себе комфортно поряд зі своїм хлопцем або іншими хлопцями в його будинку. Ви повинні знати, хто перебуватиме будинку і що там не буде ніяких несподіваних людей.
 • Переконайтеся в тому, що цей хлопець не завдасть серйозної шкоди вашим відносинам з батьками. Чи розумієте ви це чи ні, але протягом ваших 16 років вони робили все тільки заради вашого блага. Брехня тільки зашкодить їх довірі до вас і зробить вплив на вашу майбутню свободу дій. Це буде чесно, але їм буде боляче. Батьки мають глибокі почуття, і також чутливі до болю, як і ви, тому подумайте і запитайте себе, чи варто того вашу поведінку. Швидше за все, це не так, і у вас є попереду ціле життя, щоб робити такого роду речі.
 • Переконайтеся в тому, що якщо ви з хлопцем наодинці, то ви знаєте, що ви робите.

Що вам знадобиться

 • Друг тієї ж статі, що і ви, який буде готовий брехати вашим батькам у разі їх дзвінка.
 • Хлопець друг чи хлопець, чиїх батьків не хвилює, що ви проводите у них ніч.
 • Мобільний телефон, щоб зв`язатися з подругою і своїми батьками.
 • Додаткова одяг