Як переконати ваших надмірно дбайливих батьків дозволити вам зустрічатися з дорослим хлопцем

Якщо ваші батьки надмірно турботливі і не хочуть, щоб ви зустрічалися з хлопцем, який старший за вас, ось кілька способів домовитися з ними.

Кроки

 1. 1

  Робіть корисні справи, отримуйте хороші оцінки і намагайтеся завжди діяти відповідально.

 2. 2

  Коли батьки починають балувати вас і говорять, що ви заслуговуєте винагороди, відмовтеся від похвали. Просто скажіть, що ви робите все це, тому що ви відчуваєте, що повинні, а не заради якої-небудь нагороди. Ваші батьки почнуть довіряти вам і дивитися на вас, як на дорослу людину.

 3. 3

  Через деякий час, коли ви вже побудуєте репутацію і створите трохи довіри, просто скажіть самим приємним голосом, яким ви тільки можете: «Я тільки що згадала: кілька моїх подружок збираються прогулятися, і запросили мене. Але всі вони прийдуть зі своїми хлопцями, так що я хочу запитати, чи можна мені взяти з собою хлопця? »

 4. 4

  Коли вони почнуть задавати питання, скажіть: «Я вже довго знаю цього хлопця і він для мене як друг. Він дуже добрий і знає, як поводитися з дівчиною, тому мені ні про що не доводиться турбуватися. Він дуже хороший, але йому (вкажіть вік, скільки йому років). Я знаю, що він старший, але з нами будуть мої друзі, так що я буду в безпеці. Він дуже відповідальний і чесний, тому я йому довіряю і запросила його погуляти в компанії моїх друзів. »

 5. 5

  Якщо вам кажуть «так», не кажіть «ТАК!!»І не робіть вигляд, що ви дійсно щасливі. Ведіть себе як доросла людина. Просто скажіть спасибі і запитайте, чи не можете ви в чомусь бути корисні.

 6. 6

  Якщо вам кажуть «ні», не кажіть «НІ!!»І не скигліть жалібно. Просто спробуйте все-таки домовитися з ними в найближчі дні.
 7. 7

  Якщо все це не спрацює, просто скажіть: «Мама / тато, будь ласка, я ж добре себе вела. Мені просто хочеться зробити одну річ, і я буду дуже рада, якщо у мене вийде. Мама / тато, будь ласка ».

 8. 8

  Переконайтеся, що ви дотримуєтеся всі правила - знаєте, коли приходити додому і як себе правильно вести. Коли батьки побачать, що ви відповідально себе ведете з цим хлопцем, вони дозволять вам з ним зустрічатися далі.

 9. 9

  Коли будете розмовляти з хлопцем по телефону, переконайтеся, що ваші батьки чують тільки хороші речі - у них складеться гарне враження про хлопця.

 10. 10

  Нехай хлопець зустрінеться з вашими батьками. Він повинен спілкуватися в прийнятному тоні і проявляти ввічливість. Удачі!

Поради

 • Після події добре почекайте кілька тижнів, щоб зберегти їхню довіру.
 • Завжди запитуйте дозвіл за 1 або 2 тижні (залежно від того, яким ви припускаєте відповідь батьків) до побачення, про всяк випадок, якщо ваші батьки скажуть «ні».
 • Якщо вони скажуть «так» раніше, ніж ви очікували, завжди продовжуйте себе добре поводити. Якщо ви змінитесь в погану сторону, батьки можуть скасувати побачення. Ви не зможете піти на зустріч, і хлопець вирішить, що ви його обдурили.


 • Якщо ви побоюєтеся, що ваші батьки скажуть «ні», не брешіть і не кажіть, що ви просто збираєтеся зустрітися з подружками. Вони будуть більше цінувати те, що ви скажіть правду. До того ж якщо вони з числа тих батьків, які люблять задавати безліч питань, то вони досить легко здогадаються, що ваш розповідь не правдивий.
 • Ніколи не питайте дозволу на наступний день або через годину після того, як вам відмовлять, бо тоді ви будете виглядати в розпачі.
 • Всякий раз, коли ви говорите своїм батькам щось хороше, щоб підняти їм настрій, говоріть їм якомога більше приємних речей і намагайтеся говорити те, що вони, як правило, чекають від вас, але знають, що ви рідко це робите. Це зробить їх більш схвильованими і щасливими.
 • Завжди поводьтеся спокійно.
 • Завжди легше зосередитися на одному батьку і попросити про те, що ви хочете зробити.
 • Вийшовши за двері, йдіть спокійно і ніколи не біжіть. Таким чином, ваші батьки не подумають, що ви збираєтеся зробити щось погане.
 • Завжди запитуйте у батьків дозволу, навіть якщо вони не заперечують, що ви гуляєте з іншими хлопцями і друзями, зазвичай не задають вам багато питань, які не лаю вас, і не кажуть: «Іди спитай у маму (у тата)».

Попередження

 • Зателефонуйте батькам, щоб повідомити, що ви в безпеці і з вами не відбувається нічого поганого.
 • Всякий раз, коли ви про щось просите, не кажіть «отже ...» або «чи можу я ...» відразу після похвали, тому що у них створиться враження, що ви спланували це все заздалегідь і виникнуть підозри. Це вам не на користь!
 • Ви повинні дуже добре знати хлопця, який старший за вас, перш ніж ви навіть подумаєте про побачення з ним. Педофіли - це НЕ міф.
 • Переконайтеся, що коли ви говорите своїм батькам щось хороше, у вас є докази, щоб підтвердити це на всякий випадок.
 • Якщо ваші батьки кажуть «ні», майте на увазі, що це тому, що вони намагаються стежити за вашими інтересами, а не тому що вони не хочуть, щоб вам було добре.