Як змусити батьків полюбити твого хлопця

У вас з`явився новий хлопець, а ваші батьки вже ставляться до цього більш, ніж скептично? Примусьте своїх батьків полюбити вашу другу половинку, адже те, наскільки довговічними і красивими будуть ваші відносини, багато в чому залежить від підтримки батьків!

Кроки

 1. 1

  Поговоріть зі своїм хлопцем. Розкажіть йому про свої плани. Після того, як хлопець буде готовий, уявіть його батькам. Ключем будь-яких відносин є спілкування, а у вашому випадку - спілкування з хлопцем і спілкування з батьками.

 2. 2

  Спочатку познайомте хлопця зі своїми братами і сестрами. Якщо вони з ним порозуміються, то вони зможуть замовити за нього слівце. Якщо у вас є старший брат - обов`язково поговоріть з ним, так як він вже пройшов через це (знайомство з батьками його дівчини), тому він зможе дати кілька слушних порад.

 3. 3

  Поговоріть з батьками. Бажано для початку підійти до мами - вона поставиться до вас більш прихильно, ніж тато, оскільки певна кількість років тому вона сама була на вашому місці.

 4. 4

  Запропонуйте мамі першої познайомитися з вашим хлопцем. Якщо він їй сподобається, то у вас буде вже один захисник.
 5. 5

  Підберіть для знайомства місце, де ваш хлопець буде відчувати себе найкомфортніше. Наприклад, ваше улюблене кафе. Якщо ваш молодий чоловік вже знайшов спільну мову з вашими братами і сестрами, бажано, щоб під час знайомства вони також там були присутні.

 6. 6

  Підготуйте хлопця, щоб він повністю відповідав ідеалам вашим батьків. Розкажіть хлопцю, що ваші батьки люблять, а що не люблять. Допоможіть йому правильно одягнутися. Звичайно, якщо він віддає перевагу спортивному стилю, то не потрібно надягати на нього смокінг, оскільки ваш молодий чоловік буде приходити до вас додому, і батьки все одно все побачать.

 7. 7

  Підготуйте хлопця до відповідей на запитання, які йому будуть задавати ваші батьки. Вони можуть запитати у нього, де ви познайомилися, чим він займається, які у нього плани на майбутнє, хто його батьки, які в нього наміри по відношенню до вас.

 8. 8

  Якщо під час знайомства виникне який-небудь спірний момент, відразу ж беріть всю провину на себе. 9. 9

  Постарайтеся налагодити хороші відносини з його батьками. В ідеалі ж познайомте ваших батьків і дозвольте їм спілкуватися між собою.

 10. 10

  Попросіть батьків, щоб вони поважали ваші почуття і з розумінням і довірою поставилися до вашого вибору. Дайте їм час, доведіть, що ви подорослішали і самі несете відповідальність за свої вчинки.

Поради

 • Будьте самі собою і покажіть, що ви його любите.
 • Не нервуйте, коли будете знайомитися з його родиною.
 • Будьте відкритою і чесною. Чим більше ви будете приховувати, тим важче це буде тримати в секреті.

Попередження

 • Не брешіть, брехня обернеться проти вас.
 • Для першої зустрічі з батьками свого хлопця не надягайте занадто зухвалий одяг - це може зробити на них невірне враження, і ви їм можете не сподобатися.
 • Не використовуйте ненормативну лексику - люди старшого покоління занадто консервативні.