Як переконати батьків відпустити вас не зустріч з випускниками

Багато батьків не вирішуються відпускати свою дитину на вечір випускників. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як переконати своїх батьків відпустити вас на цю зустріч.


Кроки

 1. 1

  З`ясуйте, чому вони не хочуть вас відпускати. Можливо, вони переживають про те, що цей захід буде проходити далеко від вашого будинку? Може бути, вони не хочуть, щоб ви були присутні на цьому заході по інший не менш важливої причини.

 2. 2

  Розвійте їх страхи в першу чергу. Нехай вони знають, що ця зустріч не зашкодить вам, і що ви не будете вживати алкоголь або наркотики.

 3. 3

  Знайдіть компроміси, щоб розвіяти страхи ваших батьків. Пообіцяйте батькам, сказавши: «Я повернуся до півночі» або «я буду дзвонити вам кожні дві години». Якщо ваші батьки відпускають вас, скажіть їм: «Я не буду пити більше одного келиха пива», якщо ви досягли віку, коли ви можете пити алкогольні напої, у згоді з законами вашої країни.

 4. 4

  Познайомте свого хлопця чи дівчину з вашими батьками перед заходом.
 5. 5

  Завірте батьків, що ви будете дотримуватися їхніх рекомендацій, а потім дійсно робіть це.

 6. 6

  Якщо ваші друзі теж йдуть на зустріч, приєднаєтеся до них. Завдяки цьому ваш вечір буде більш цікавим.

 7. 7

  Поясніть батькам спокійним голосом свої причини, чому ви хочете взяти участь у цьому заході, і чому це важливо для вас. Увімкніть такий пункт, як «Це - традиція».

 8. 8

  Будьте відповідальною людиною і повернетеся тоді, коли ви пообіцяли. Наступного разу вони відпустять вас без зайвих умовлянь.

Поради • Пам`ятайте, ваші батьки були теж дітьми, ймовірно, вони не хочуть, щоб ви повторили їх помилки.
 • Якщо ви вип`єте зайве, не намагайтеся йти додому. Зателефонуйте своїм батькам, і попросіть їх забрати вас на машині. Багато батьків кажуть: "Якщо ти подзвониш, ми не будемо злитися на тебе".
 • Слідкуйте за порядком вдома, і постарайтеся поліпшити свої оцінки, якщо це можливо. Це розташує ваших батьків.
 • Якщо ви порушили свою обіцянку і повернулися додому надто пізно, будьте готові до покарання. Повірте, пробиратися опівночі навшпиньках не найкращий спосіб.
 • Не ведіть себе вороже. Відвідини вечірки не є вашим правом. Зробіть все можливе, щоб уникнути конфлікту.

Попередження

 • Намагайтеся не вживати наркотики чи алкоголь під час заходу. Звичайно це - ваш особистий вибір, але це матиме погані наслідки наступного разу, коли ви захочете відвідати цю зустріч.
 • Якщо ви не досягли встановленого законом віку (зазвичай це 21 рік), не пийте алкогольні напої.
 • Переконайтеся, що це безпечно. Подорожуйте в групі, завдяки цьому ви будете в безпеці.