Як зустрічатися з хлопцем / дівчиною потайки від батьків

Ви зустрічаєтеся з хлопцем чи дівчиною і хочете приховати це від батьків? Це може бути досить непросто, є ризик того, що ви втратите довіру батьків, якщо вони це виявлять. Тим не менше, якщо ви дуже цього хочете, ось кілька розумних (якщо не сказати підступних) речей, які ви можете сказати або зробити, щоб обплутати ваші відносини таємницею.

Кроки

 1. 1

  Пам`ятайте про те, що відносини припускають багато відповідальності. Якщо у вас є любовні стосунки, ви повинні приділяти час і друзям, і родині, і своєму партнерові. Також, вам потрібно додатково заробляти на побачення і подарунки. Все це передбачає багато зусиль, особливо якщо робити все таємно від батьків.

 2. 2

  Приділяйте небагато часу особисто на себе. Подумайте, наскільки потрібно приховувати стосунки від батьків. Помізкуєте, чи варті ці відносини ризику втратити довіру батьків. Подумайте, чому ваші батьки не схвалили б такі стосунки. Можливо, це старомодність, строгість, захист або переживання, але крім цього може бути і життєвий досвід і знання вас краще, ніж ви думаєте. Візьміть до уваги їх можливі заперечення і подумайте, чи варто через них припиняти відносини, і якщо ні, то що ви збираєтеся з цим робити.
  • Для своєї приватності ви повинні встановити тимчасові рамки. Пам`ятайте, що чим довше ви тримаєте все все секреті, тим більше будуть можливі проблеми, коли ви у всьому признаєтеся або вас зловлять.

 3. 3

  Прийміть той факт, що ви ще дуже молоді. Ваші батьки не стали б вам ставити перепони, якби знали, що ви вже доросли до подібних серйозних речей.

 4. 4

  Будьте зрілим. Встановіть рамки собі і своєму партнерові. Визначте для себе, до чого ви прагнете у відносинах. Уникайте дошлюбного сексу, або вирішите, коли це відбудеться (і це має статися як мінімум коли ви познайомите партнера з батьками). Пам`ятайте про те, що партнер повинен вас поважати і прислухатися до вашого вибору. Уміння йти на компроміс життєво важливо, але це та частина у відносинах, в якій жодна зі сторін не повинна відмовлятися від своєї думки і йти на компроміс. З іншого боку, якщо ви жадаєте перевести відносини на інший рівень, а ваш партнер ще не готовий, ви зобов`язані чекати стільки, скільки знадобиться.

 5. 5

  Встановіть пароль на свій мобільний телефон і комп`ютер. Таким чином, вам не потрібно буде міняти ім`я хлопця / дівчини або приносити в жертву їх любовні послання. Тим не менше, якщо ви користуєтеся загальним домашнім комп`ютером без пароля і раптом вирішите запаролити його, це буде виглядати підозріло. Постарайтеся назбирати грошей і купити собі особистий комп`ютер або створіть собі окремий акаунт у соціальних мережах.
  • Видаліть всі повідомлення з телефону, якщо лягаєте спати або залишаєте телефон в доступному місці.
  • У випадку, якщо ваші батьки перевіряють ваш телефон, не записуйте її / його номер в телефон, або запишіть його під кличкою або прізвищем замість справжнього імені. Також можна використовувати жіночі або чоловічі форми імені, приміром, Брайан може стати Бріан, Стефані? Стефаном і т.д. Можете також просто використовувати ініціали (наприклад, Брайан стане "Б") але це швидко викличе підозри.

 6. 6

 7. 7

  Приховуйте свої почуття. Якщо ви посварилися з хлопцем / дівчиною, постарайтеся не показувати батькам, що ви засмучені або роздратовані. Якщо ви дуже злі, постарайтеся не проявляти свою злість при батьках, оскільки це викличе у них підозри. Те ж саме стосується і позитивних емоцій. Вам також потрібно приховувати їх або брехати про причини, що їх викликали. Виберіть, що для вас буде простіше.

 8. 8

  У вас повинен бути хороший друг, якому ви довіряєте. Це повинен бути хтось, кому ви можете відкрити свій секрет і хто зможе прикривати вас перед вашими батьками, якщо ви будете на побаченні, а батьки поцікавляться, де ви. Такий друг може бути також відмінним прикриттям для телефонних розмов і листувань.  • Якщо у вашого друга є сумніви з приводу вашого партнера або він відмовляється і далі забезпечувати ваше алібі, прислухайтеся до нього. Батьки часто можуть бути алогічними, якщо мова заходить про побаченнях і серйозних відносинах, але якщо у вашого друга погану думку про вашого обранця / обраниці, можливо прийшов час і вам задуматися.

 9. 9

  Ховайте подарунки. Це зрозуміло. Ховайте всі подарунки, які отримуєте від хлопця / дівчини. Прибирайте їх не під замок, цим ви привернете зайву увагу батьків. Ще один спосіб? скласти історію про те, що ви це купили самі або вам подарував друг.

 10. 10

  Пам`ятайте про те, що ви все одно рано чи пізно повинні будете представити свого хлопця / дівчину. Хочете ви цього чи ні, але ви повинні будете представити цього значимого для вас людини вашим батькам. Інакше, він / вона будуть почувати себе не важливими. Чим довше ви приховуєте свої відносини, тим важче потім про них розповісти.

 11. 11

  Будьте завбачливі у своїй брехні, намагайтеся придумувати правдоподібні історії, інакше батьки запідозрять недобре. Пам`ятайте, батьки теж були такими ж юними, як і ви, і у них теж могли бути таємні стосунки!

 12. 12

  Якщо ви зареєстровані на Facebook або іншому подібному ресурсі, скажіть вашому хлопцю / дівчині нічого не розміщувати на вашій стіні, а писати приватні повідомлення. Ваші батьки можуть переглянути ваш профіль і знайти любовні повідомлення. Встановіть статус "Вільний" замість "Зустрічається" або "У відносинах". Це занадто очевидно і є великий ризик, що батьки або друзі побачать це.
  • Як альтернатива? створіть додатковий профіль, який будете використовувати для романтичної переписки. Це дуже зручно для відносин на відстані.

 13. 13

  Переконайтеся, що ваш хлопець / дівчина в хороших відносинах з вашими друзями і вони можуть нормально спілкуватися. У такому випадку, якщо ви зав`яжете з цією людиною відносини і захочете приховати це від батьків, ви просто зможете сказати, що йдете гуляти з друзями.

 14. 14

  У сім`ї ведіть себе так, ніби у вас немає ніяких любовних відносин.

 15. 15

  Постарайтеся не бути підозрілим.

 16. 16

  Не розмовляйте будинку про партнера.

 17. 17

  Не робіть ніяких ознак того, що ця людина вам подобається.

 18. 18

  Якщо партнер кличе вас на побачення, скажіть, що це ваш друг, який допомагає вам з математикою, англійською і т.д. 19. 19

  Приберіть всю секретність з відносин. Якщо вам дозволено мати друзів протилежної статі або ви ходите в загальну школу для хлопчиків і дівчаток, поступово підведіть своїх батьків до теми любовних відносин. Уявіть свого партнера поки як одного, говорите про нього, так само, як про будь-якому іншому одному.

Поради

 • Відразу скажіть своєму хлопцеві / дівчині, що ви приховуєте ваші стосунки від батьків, це вбереже вас він деяких дуже неприємних сюрпризів.
 • Переконайтеся, що ваші брати і сестри, якщо вони у вас є, не підозрюють про ваші стосунки. Інакше вони можуть настукати на вас.
 • Якщо ви вдвох збираєтеся кудись, візьміть з собою кількох друзів, так що якщо хтось вас побачить, вони подумають, що ви просто всі разом гуляєте.
 • Якщо ви розірвали відносини, ваші батьки або брати з сестрами не повинні бачити, як ви плачете. Просто послухайте сумні пісні Тейлор Свіфт (вони допомагають, навіть якщо вона вам не подобається).
 • Вам можливо доведеться завжди приховувати свої емоції.
 • Не кажіть нікому, тільки вашим друзям, і попросіть їх нікому нічого не розповідати. Зберігайте конфіденційність.
 • Якщо раптом друзі комусь розповіли, попросіть тих, хто дізнався секрет, тримати все таємниці.
 • Якщо ваш партнер був ініціатором розриву відносин, ви будете дуже сильно сумувати, ви не зможете приховувати це, і ваші батьки захочуть поговорити з вами. Просто скажіть їм, що ви запросили когось на побачення, а вам відмовили і назвали вас дивним, або щось на зразок цього.
 • Найважливіше, якщо ви дійсно любите цю людину {і хочете прожити з ним до кінця днів своїх} краще сказати про це батькам, ніж мовчати, як могила. Немає нічого краще, ніж бути чесним з собою і своєю сім`єю.
 • Спробуйте поговорити з батьками про те, з якого віку ви можете починати любовні відносини.
 • Подумайте, чому ви так боїтеся розповісти про це своїм батькам. Що може статися? Якщо ви відчуваєте себе готовим, краще розповісти про все батькам.
 • НІКОЛИ не показуйтесь разом у громадських місцях.

Попередження

 • Будьте готові до того, що ваші батьки про все дізнаються. Навіть якщо ви дуже скритний і хороший актор, велика ймовірність того, що батьки все виявлять. Так що не відкидайте це.
 • Якщо ви розірвали відносини з хлопцем, не плачте і не показуйте поганий настрій батькам. Вони знайдуть це дуже підозрілим, і через те, що ви дуже засмучені, ви можете бовкнути зайвого!
 • Будуть моменти, коли вам доведеться брехати батькам. Це дуже важко, і якщо вони виявлять, що ви обманюєте їх досить довго, ви втратите їх довіру і не зможете повернути можливо більше ніколи.
 • Ви повинні бути ще більш відповідальним, оскільки підтримуєте таємні відносини.
 • Ви можете відчувати себе нещасним, так вам вам не з ким буде поговорити про це.
 • Ви не зможете просити у батьків ради або підтримки.
 • У більшості випадків, якщо є, що приховувати, значить щось неправильно. Пам`ятайте про те, що тримати своє життя в таємниці небезпечно. Поки батьки не знають, вони не зможуть захистити вас, якщо партнер робити щось погане. Коли ніхто не знає, де ви і з ким, дуже важко відновити справедливість, якщо відбудеться кримінальний злочин, наприклад.
 • Переконайтеся, що поруч немає вчителя, коли ви разом з партнером.
 • Можливо, краще просто розповісти все батькам, бо якщо ви цього не зробите, є шанс втратити їхню довіру, якщо все випливе назовні. Вони перестануть вам довіряти, а це ускладнить і ваші майбутні любовні відносини.