Як дістатися з аеропорту Сан Франциско до центру міста

Міжнародний аеропорт Сан-Франциско (SFO) є одним з найбільших аеропортом на всьому західному узбережжі США. Як у більшості інших великих міст, цей аеропорт знаходиться за межами самого міста, в приміському районі під назвою Сан-Бруно. Є кілька способів дістатися з аеропорту Сан-Франциско до центру міста (відстань між ними складає приблизно 21 км). Ви можете доїхати до центру на метро, на таксі або на рейсовому автобусі. Ця стаття розповість вам, як доїхати з аеропорту Сан-Франциско до центру Сан-Франциско.
Метод 1 з 4: На метро

 1. 1

  Вийдіть з літака і візьміть ваш багаж з стрічки видачі багажу.

 2. 2

  Виберіть спосіб, за допомогою якого ви хочете дістатися до центру: метро, таксі, рейсовий автобус або машина. Таксі або метро зазвичай є найшвидшими варіантами.

 3. 3

  Перевірте в якому терміналі ви знаходитесь. Станція метро BART знаходиться в міжнародному терміналі (International Terminal). Якщо ви прибули з міжнародного пункту призначення, то вам буде необхідно пройти через паспортний контроль, а потім доїхати на ескалаторі до рівня вильотів. Пройдіть вперед у напрямку до різних експонатів, представленим на цьому рівні будівлі аеропорту. Коли ви побачите цю виставку, поверніть наліво і продовжуйте йти, поки ви не дійдете до станції метро BART.
  • Якщо ви прилетіли в термінал 1, 2 або 3 (внутрішні термінали), ви можете дійти пішки до міжнародного терміналу і станції метро BART. Термінал 3 знаходиться найближче до міжнародного терміналу.
  • Якщо ви прилетіли на внутрішньому рейсі, ви також можете взяти швидкісний потяг (AirTrain), щоб дістатися до міжнародного терміналу. Після того, як ви отримаєте ваш багаж, вам буде необхідно піднятися вгору по ескалатору і попрямувати у бік покажчика з написом "AirTrain". Цей шлях приведе вас до ще одного ескалатору- сам же швидкісний потяг знаходиться над усіма поверхами аеропорту і пов`язаний з усіма терміналами. Поїздка на AirTrain нічого не коштує, на відміну від метро BART. Сядьте на червону гілку AirTain, а не на синю. Коли ви прибудете на зупинку "Garage G / Bart Station" в міжнародному терміналі, зійдіть вниз по ескалатору, щоб сісти в метро. Поїздка від будь-якого терміналу до станції метро займе не більше 1 - 3 хвилин на AirTrain.

 4. 4

  Купуйте квиток. Квиток на метро BART в один кінець до центру Сан-Франциско коштує $ 8,10 (288 руб.). Якщо ви будете повертатися в аеропорт на метро, ви можете купити квиток в обидва кінці за $ 16,20 (576 руб.), І зберегти його до кінця вашого перебування в Сан-Франциско. Автомат з продажу квитків на метро приймає американські долари, а також кредитні та дебетові карти. Ви можете купити квиток на метро в двох місцях.
  • Якщо ви прийшли з боку міжнародного терміналу, вам буде потрібно купити квиток, перш ніж ви зможете потрапити в саму станцію метро BART. Ви побачите автомати з продажу квитків ліворуч і праворуч від вас-в них ви зможете придбати невелику картку, яку вам потім буде необхідно вставити в турнікет, щоб пройти на станцію.
  • Якщо ви прибули на AirTrain, купіть квиток на метро відразу при виході з поїзда на верхньому рівні. Автоматів з продажу квитків на середньому рівні з цього боку немає. Ви повинні мати дійсний квиток, щоб спуститися по ескалатору і увійти в метро.
  • Діти молодше 4 років можуть їздити на метро в Сан-Франциско безкоштовно.

 5. 5

  Вставте квиток в турнікет. Він вийде з іншого боку турнікета. Візьміть квиток і зберігайте його до кінця поїздки, так як вам буде потрібно вставити його в турнікет ще раз при виході з метро в центрі Сан-Франциско.

 6. 6

  Сядьте на поїзд метро BART або дочекайтеся його прибуття. Потяги BART прибувають на цю станцію приблизно кожні 15 хвилин. Поставте ваш багаж поруч з собою, щоб не випускати його з свого поля зору і не заважати іншим пасажирам.

 7. 7

  Ваша поїздка складе приблизно 30 хвилин.

 8. 8

  Зійдіть з поїзда на потрібній вам центральної станції. У вас є кілька варіантів. Ви можете вийти на станції Civic Center, яка знаходиться поряд з будівлею муніципалітету і площею ООН (United Nations Plaza). Ви можете вийти на станції Powell Street. Ця зупинка знаходиться поруч з Union Square і багатьма популярними готелями і ресторанами в Сан-Франциско. Ви можете вийти на зупинці Montgomery Street поряд з фінансовим центром Сан-Франциско. Ви також можете вийти на станції Embarcadero поруч із затокою.

 9. 9

  Продовжуйте слідувати до місця вашого призначення.

Метод 2 з 4: На таксі

 1. 1

  Вийдіть з Терміналу 1, 2, 3 або міжнародного терміналу на рівні прильотів (Arrivals). Швидше за все, це той рівень, на якому ви будете перебувати, коли ви будете отримувати ваш багаж. У кожного з терміналів ви зможете знайти таксі.

 2. 2

  Знайдіть диспетчера таксі і встаньте в чергу, щоб отримати наступне доступне таксі. 3. 3

  Покладіть ваш багаж в таксі. Водій швидше за все допоможе вам з вашим багажем.

 4. 4

  Скажіть водієві, куди вам треба доїхати в центрі Сан-Франциско.

 5. 5

  Дорога займе приблизно 25 - 35 хвилин.

 6. 6

  Заплатіть водієві. Вартість проїзду складе приблизно $ 40 (1400 руб.). У вартість входять оплата за наймання таксі, пройдену відстань, податок за наймання таксі в аеропорту і чайові. У Сан-Франциско водії таксі очікують чайові в розмірі 10% від вартості поїздки.

 7. 7

  Вивантажите багаж з таксі і слідуйте до вашого кінцевого пункту призначення.

Метод 3 з 4: На рейсовому автобусі

 1. 1

  Знайдіть рівень Вильотів (Departures) у вашому терміналі. Якщо ви тільки що прибули до аеропорту, вам може знадобитися піднятися або спуститися на інший рівень на ескалаторі.

 2. 2

  Вийдіть з аеропорту на рівні Вильотів.

 3. 3

  Знайдіть знак "Shared Vans / Shuttles". Перейдіть першу лінію проїжджої частини по переходу. Знайдіть диспетчера рейсових автобусів. Якщо ви заздалегідь замовили собі автобус, повідомте диспетчеру інформацію про вашому замовленні і він зможе направити вас до правильного автобусу. Якщо ви не замовили автобус заздалегідь, диспетчер направить вас до найближчого вільного автобусу.

 4. 4

  Скажіть водієві, куди ви їсте. Він додасть ваше місце призначення до свого маршруту. Дозвольте водієві завантажити ваш багаж в автобус і займіть ваше місце. Багато автобусні компанії не стануть відправляти автобус, поки в ньому не набереться як мінімум 8 людей.

 5. 5

  Залишайтеся в автобусі, поки ви не доїдете до вашого пункту призначення. Поїздка на автобусі може бути довше, ніж на таксі, бо автобус буде зупинятися кілька разів на своєму шляху, щоб інші пасажири могли зійти з нього.

 6. 6

  Заплатіть водієві, коли він вивантажить ваш багаж. Рейсові автобуси зазвичай коштують від $ 13 до $ 25 (від 462 руб. До 888 руб.) І часто надають знижки групам, в яких більше однієї людини. Якщо водій заслужив чайові, ви можете дати йому чайові в сумі 10% від вартості поїздки.

Метод 4 з 4: На машині

 1. 1

  Сядьте на синю лінію швидкісного поїзда AirTrain і вийдіть на зупинці Rental Car Center.

 2. 2

  Візьміть напрокат машину. Вартість прокату буде залежати від того, як довго ви хочете тримати машину в своєму користуванні.

 3. 3

  Виїжджайте з аеропорту, рухаючись на захід. На розвилці поверніть праворуч, а потім заїжджайте на трасу US-101 N (де N позначає напрямок - на північ).

 4. 4

  Дотримуйтесь по трасі US-101 North, поки ви не помітите з`їзд, позначений написом "Octavia / Fell". Візьміть цей з`їзд і відразу після нього поверніть праворуч на Market Street. Слідуйте за Market Street на схід, поки ви не доїдете до пункту вашого призначення.

Поради

 • Квиток на метро або Clipper Card можна купити заздалегідь перед вашою поїздкою в інтернеті.