Як проїхати з Сінгапуру до Бангкока на поїзді

Ви знаходитесь в Бангкоку або Сінгапурі і хочете дешево з`їздити в протилежний місто? Це обійдеться вам дешевше, ніж квиток на літак, якщо у вас є кілька вільних днів.

Кроки

 1. 1

  У Бангкоку підіть в бюро подорожей, де продаються квитки на потяг, або підіть на залізничну станцію. Головна станція в вокзалі називається Хуалампхонг. Звідти відправляються поїзди в південному напрямку.

 2. 2

  Купуйте квитки в Баттерворт, Малайзія. Як тільки приїдете до Малайзії, вийдіть з поїзда і пройдіть прикордонний контроль. Переконайтеся, що у вас транзитний квиток через Малайзію. Поїзд з Бангкока відправляється в 2:45 дня, і подорож займає 23 години. Це обійдеться вам в 1,100 бахт, якщо ви їдете другим класом. Другий клас означає широке сидіння обличчям до іншого сидінню, яке потім перетворюється в нижню і верхню полицю.

 3. 3

  Заздалегідь прорахуйте дні і візьміть квитки якомога швидше. Квитки можна придбати в день поїздки, але найчастіше тільки на верхні місця, а на них не так зручно їздити.

 4. 4

  Поїзд відправляється з Баттерворта в 9:30 вечора і прибуває в Куала-Лумпур близько 6:30 ранку наступного дня. Квиткову касу в Куала-Лумпур знайти легко, так як все написано на малайзійському або англійською мовою. Станція схожа на аеропорт.

 5. 5

  По прибуттю в Куала-Лумпур у вас є три варіанти. Поїзд на 8:30 ранку-поїзд на 2:30 дня і поїзд на 10:30 вечора. Якщо поїзд не запізнюється (що малоймовірно), найкраще взяти квиток на 8:30 ранку. Якщо у вас є час, хоча б 4 години, ви можете проїхатися на потязі від центральної станції Куала-Лумпур до станції КЛСС, де знаходяться вежі Петронас. Це найвищі будівлі в усьому світі.

 6. 6

  Від Куала-Лумпура до Сінгапуру 7-8 годин шляху. У денний час можна поїхати на регулярному поїзді на два сидіння. Там можна буде подивитися фільм (по обидва боки вагона буде старий телевізор і VCR) англійською. Потім ви пройдете паспортний контроль в Джохор-Бару.
 7. 7

  Знову ж таки, рекомендується придбати квиток назад В Куала-Лумпурі. Так ви заощадите гроші, вигравши на курсі валют.

 8. 8

  Кілька приватних автобусних компаній пропонують більш дешеві квитки на поїздки без зупинок у Баттерворта, Куала-Лумпурі або Хат Яй. Ці автобуси їдуть без зупинок. Краще поїхати на поїзді, так як автобуси часто ламаються, і паспортний контроль займає більше часу. До того ж в автобусах зазвичай є туалет, але ніхто не може ним скористатися. Якщо пасажир скористався туалетом, він повинен буде почистити його за собою після поїздки.

 9. 9

  Заплануйте поїздку за 2 або 2.5 дня залежно від поїзда, на якому ви будете їхати.


Поради

 • Купуйте квиток з Сінгапуру в Куала-Лумпурі або десь в Малайзії. З Сінгапуру квиток обійдеться вам в 34 долара, але з Малайзії він коштуватиме 34 рінггіт, що набагато дешевше.
 • Якщо ви не розмовляєте на тайському мовою і не знаєте англомовних тайців, ви можете сказати кондуктору поїзда місце вашого перебування. Як правило, вони підійдуть і скажуть вам, що пора виходити. Якщо ви хочете вийти в Сураттани, яка пов`язана з декількома тайськими островами, ви можете попросити когось написати записку і прикріпити її до зовнішньої сторони вашої полки. На ній має бути сказано: «Я виходжу на станції Сураттани. Будь ласка, повідомте мені про прибуття ». Потяг прибуває в 2:00 ранку.
 • Щоб забратися на вежу Куала-Лумпур, вам потрібно заплатити 20 рінггіт, що включає аудіо екскурсію того, що ви побачите.


 • Пам`ятайте, що на імміграційних аркушах Сінгапуру і Малайзії сказано, що наркоторговцям в`їзд заборонений. Для подальшої інформації з цього питання почитайте «Нанесений шкоду».
 • Заповніть імміграційну форму, як тільки ви отримаєте її.
 • Тримайте квитки при собі, так як квитки будуть перевіряти часто.
 • Якщо у вас нічна поїздка, яка починається в середині дня, кондуктор поміняє місця на ліжко після обіду. Всі білизну і подушки буде надано. Також є фіранка, що захищає від світла і сторонніх очей. Світло буде горіти всю ніч.
 • У Сінгапурі є прекрасна станція метро МРТ, від якої можна доїхати куди завгодно. Є депозит в 1 долар на кожну поїздку, тому ви повинні поповнювати рахунок перед кожною поїздкою. Пам`ятайте, що автомат приймає банкноти в 5 доларів максимум.
 • Поспостерігайте за іншими людьми на виході з паспортного контролю. Часом необхідно взяти з собою валізу, хоча є випадки, коли це робити необов`язково.
 • Якщо ви їдете до башт Петронас, ви повинні прибути туди якомога раніше, оскільки «кількість квитків обмежена», тому вони можуть скінчитися до 2 години дня, хоча вежі закриваються в 5. Якщо ви не змогли потрапити на вежі, ви можете взяти таксі до основи вежі Куала-Лумпур, яку видно з Петронас. Місцевість перед вежами також відрізняється гарним пейзажем.

Попередження

 • Поїзд їде через Хат Яй в Таїланді, що є іноземною станцією, яка забороняє перетину кордону британським громадянам та іншим національностям. Це пов`язано з заворушеннями в цій частині Таїланду. Якщо ви знаходитесь в цій зоні, ваша страховка не дійсна. Тому добре подумайте, перш ніж поїхати туди.
 • Якщо ви берете таксі до вежі Куала-Лумпур, візьміть його на виходом на вулицю у вежі, а не на вході. Водій таксі скаже вам, що у нього є квиток за 10 рінггіт, і вам необхідно заплатити, але це шахрайство. Таксистам не потрібно платити. Існує безкоштовний автобус від вулиці до основи вежі.
 • Ви також можете зупинитися в Хат Яй в Таїланді на зворотному шляху і потім взяти квиток на поїзд до Куала-Лумпура. Але будьте обережні при виході з вагону (і часом перед цим), так як до вас можуть підійти поліцейські і запитати, куди ви йдете. Коли ви відповісте їм, вони швидко змусять вас зайти у приватну автобусну компанію через вулицю, де вони отримають комісію. Знайдіть когось, хто носить офіційну уніформу залізничної станції Таїланду, і запитайте цієї людини з приводу поїзда.
 • Державний відділ США в лютому випустив попередження для мандрівників проти поїздок до Таїланду, оскільки ситуація там досить непередбачувана, і все це може незабаром призвести до цивільних хвилювань.