Як сидіти тихо під час занять

У цій статті ми розповімо вам, як сидіти тихо і слухати вчителя під час занять. Зазвичай це дається важко, особливо якщо у вас веселі друзі і дуже нудні вчителя. Але ми постараємося дати вам кілька порад, які можуть допомогти вам.
Метод 1 з 2: Визначте, що вас відволікає

 1. 1

  Попросіть друзів сидіти тихо на уроці. Якщо ваші друзі постійно розмовляють з вами, а ви відчуваєте себе зобов`язаним відповідати їм, після уроку поясніть їм, що хочете отримувати гарні оцінки, а тому вам потрібно сидіти тихо і слухати вчителя. Скажіть, що для вас важливо добре вчитися.
  • Друзі можуть подумати, що ви говорите несерйозно. Вони можуть сприйняти цю заяву, як жарт. У такому випадку, поясніть їм, що ви говорите абсолютно серйозно і що навчання - це для вас дуже важливо. Якщо друзі турбуватимуться, поясніть, що вашій дружбі ніяк не завадять кілька хвилин мовчання на уроці. Поговорити ви можете і на перерві.
  • Якщо друзі не слухають вас, спробуйте пересісти в інше місце. Скажіть, що хочете краще чути, що говорить вчитель, і пересядьте ближче.
  • Якщо вам все-таки треба щось сказати одному в класі, напишіть йому записку. Передайте записку непомітно для вчителя.

 2. 2

  Навчіться спокійно ставитися до подій навколо вас подій. Якщо ви багато говорите, тому що часто вас переповнюють емоції - агресія, розлад і так далі, навчитеся контролювати себе. Якщо хтось провокує вас, грубить вам або жартує над вами, навчитеся ігнорувати його і не опускайтеся до його рівня. Просто сидіть тихо і займайтеся своєю справою. Якщо ви хочете, щоб ця людина припинив набридати вам, підніміть руку і скажіть вчителю, що хочете пересісти від нього подалі.
  • Краще поговорити з вчителем після уроку, щоб не ганьбити цієї людини при всьому класі. Пам`ятайте, що всі люди різні, що у всіх різне виховання. Можливо, деякі речі очевидні для вас, але не для ваших друзів. Спробуйте пояснити їм спокійно, чого ви від них хочете. Якщо вони дійсно ваші друзі, вони зрозуміють вас.
  • Сконцентруйтеся на чому-небудь іншому. Спробуйте не слухати розмови ваших друзів або інші звуки, які відволікають вас. Для цього потренируйтесь вважати або множити числа в розумі. Це відволіче вас і заспокоїть. Згадайте про останній книзі, яку читали. Подумайте над тим, що ви сьогодні обговорювали в школі, згадайте своє домашнє завдання.
  • Якщо вас хтось ображає або ображає, вам необхідно звернутися за допомогою до старших. Така поведінка є неприйнятною в школі. Щоб ви могли нормально вчитися, в школі повинна бути дружня і комфортна для вас обстановка. Поговоріть після уроку з учителем і розкажіть, яка у вас проблема. Можливо, вам всього лише доведеться пересісти від людини, яка постійно ображає вас. Якщо це не допоможе, вчитель може викликати в школу батьків цього учня, щоб вони його дисциплінували.
  • Завжди будьте уважні на уроці. Якщо ви розмовляєте з друзями тому, що вам нудно, пам`ятайте, що ви можете пропустити щось важливе. Якщо ви не будете слухати вчителя, вам буде складно виконувати домашнє завдання, а також добре писати контрольні та складати іспити.

  • Якщо у вас немає можливості поставити запитання вчителю під час уроку, пишіть конспект. Запишіть питання, щоб в кінці уроку підійти до вчителя і задати їх. Навіть якщо ви будете просто малювати на листку паперу, вам легше вдасться сконцентруватися на словах вчителя, ніж, якщо ви будете постійно базікати під час уроку зі своїми друзями.
  • Якщо вам складно концентрувати увагу на чомусь одному, особливо якщо поруч з вами сидять друзі, які вас часто відволікають, спробуйте сісти в іншому місці і виконувати завдання з людьми, яких погано знаєте. Таким чином, ви будете менше відволікатися.
  • Обов`язково візьміть з собою з дому достатня кількість чистих аркушів, зошитів, ручки і олівці, щоб не просити у друзів олівець під час уроку, якщо ваш зламається.

Метод 2 з 2: Прийміть рішення і дотримуйтеся його

 1. 1

  Якщо ви хочете вчитися і слухати вчителя, зробіть все можливе для того, щоб здійснити це. Усуньте джерела шуму, щоб вам було легше сконцентруватися на словах вчителя. Якщо ви пообіцяли собі менше розмовляти і відволікатися під час уроку, дотримуйтеся своєї обіцянки.
  • Заведіть блокнот і записуйте свої успіхи.
  • Щоранку перед школою нагадуйте собі, що сьогодні ви будете добре вчитися і не говорити на уроках. Говоріть собі це вголос кожен раз, коли йдете спати або встаєте вранці. Говоріть це собі, стоячи перед дзеркалом.


  • Поставте перед собою мету і йдіть до неї. Вам не вдасться за один день змінити свою поведінку. Постарайтеся докласти якомога більше зусиль для зміни своєї поведінки на краще.

 2. 2

  Знайте, коли потрібно говорити, а коли - мовчати. Якщо вчитель звертається до вас - говорите, якщо вчитель говорить обговорити щось з однокласниками, ви можете говорити, в іншому випадку, на уроці потрібно мовчати.
  • На перерві можна говорити скільки завгодно. Під час уроку потрібно мовчати і слухати вчителя.
  • Якщо вчитель говорить вам обговорити щось в групі, якщо вчитель задає якесь завдання, яке потрібно виконувати в групі, ви можете говорити під час уроку, але тільки з його дозволу.
  • Запитайте у своїх батьків і вчителів, як вони вели себе в школі. Постарайтеся слідувати їх прикладу. Запитайте у них ради.

 3. 3

  Ви повинні знати - якщо ви будете менше розмовляти на уроці і більше слухати вчителя, вам буде легше вчитися. Ви будете завжди розуміти, про що йде мова, і знати, як виконувати домашнє завдання.
  • Якщо ви будете мовчати, ви зможете більше навчитися в школі і краще здавати контрольні та іспити.
  • Якщо ви не зміните своєї поведінки, ви не зможете добре вчитися.
  • Якщо ви почнете добре вчитися, вас почнуть більше поважати. До вас почнуть звертатися з радою або підказкою.
  • Ваш вчитель почне вас поважати і краще до вас ставитися. Ваші оцінки покращаться.

Поради

 • Говоріть зі своїми друзями перед уроком, щоб не говорити з ними під час уроку. Обговоріть все що потрібно, щоб у вас не виникало спокуси заговорити з ними під час уроку.
 • Якщо у вас не виходить змінити свою поведінку, зверніться за допомогою до вчителя або шкільного психолога.

Попередження

 • Ваші однокласники та вчителі будуть приємно здивовані зміною вашої поведінки на краще. Це буде приємним сюрпризом.
 • Друзі можуть образитися на вас спочатку, але потім вони звикнуть до вашого нового поведінки.