Як завоювати прихильність свого вчителя

Коли-небудь відчували, що ваш учитель вас ненавидить? Може бути, це не ваша вина, а може бути, і ваша. Змініть його думку, використовуючи ці поради в повсякденному житті. Вчителі ж теж люди!

Кроки

 1. 1

  Чи не відставайте у навчанні. Вчителі найбільше не люблять примушувати дітей виконувати домашні завдання і бачити, як діти закочують очі (це іноді може виглядати образливо). Якщо ви хочете стати вчительським улюбленцем, виконуйте додаткові завдання або докладайте ще більше зусиль до своєї роботи. Хто знає, може, ви навіть отримаєте за це додаткові бали! Проявіть інтерес до предмета, який читає цей викладач.

 2. 2

  Завжди намагайтеся, щоб учитель відчував, ніби по ньому скучили. Наприклад, коли ваш учитель якийсь час хворів і тільки вийшов на роботу, наберіться сміливості і скажіть: «Дуже рада / радий знову вас бачити!». Так викладач відчує себе щасливішими.

 3. 3

  Подаруйте їй / йому подарунок. Ви можете купити простий і дешевий подарунок, начебто свічки, але якщо ви зробите подарунок своїми руками, ви покажете, що поважаєте свого вчителя.

 4. 4

  Завжди тримайте свої речі в порядку. Це покаже вчителю, що ви турбуєтеся про свою освіту, а до того ж ви не заплутаєтеся у власних завданнях!

 5. 5

  Будь пунктуальним. Це починається з ЛАСКА, НЕ прогулював уроки. Якщо ви завжди спізнюєтеся або не є на заняття взагалі, ви дуже швидко потрапите в чорний список. Якщо ви запізнилися, проте пояснили, чому так сталося (якщо можливо, принесіть записку від батьків або довідку) і вибачитеся.

 6. 6

  Не перестарайтеся. Будьте ввічливим, але не перестарайтеся. Вчасно сказаний комплімент і ввічливість дасть вам більше, ніж те, що ви виставите себе підлизою. Будьте доброзичливим, але, повторюся, що не надто доброзичливим. Почуття гумору може вам допомогти, але жарт, сказана не вчасно, може похитнути ваш статус. З`ясуйте, наскільки доброзичливим ви можете стати зі своїм учителем, спостерігаючи, як він чи вона спілкується з класом та іншими учнями. Послухайте, що інші учні говорять про неї. Якщо вчителька занадто сувора і не допускає ніяких вільностей, вам слід поводитися в класі приблизно. Якщо вона не така вже сувора, спробуйте пожартувати, зробіть кілька цікавих і бажано відносяться до теми уроку жартів чи коментарів, але зупиніться, якщо це її засмучує або дратує.

 7. 7

  Будьте ввічливим! Вчителі старше вас, і вони заслуговують самого великої поваги. Один з найстаріших і кращих способів завоювати чиєсь розташування - бути ввічливим! Покажіть своїм вчителям, що ви раді бути в її / його класі. Це дуже просто. Комплімент ніколи не зашкодить, але будь ласка, не перестарайтеся і не виставте себе підлизою. Подякуйте вчителя за урок і будьте дуже ввічливим. Запропонуйте свою допомогу, коли зрозумієте, що можете щось зробити, але якщо вам відмовлять, НЕ робіть з цього звичку - це тільки буде дратувати вчителя.

 8. 8

  Ніколи не брешуть про вчителів зі своїми друзями. Це обов`язково спливе назовні, так що думайте про те, що говорите. Можна скаржитися на контрольні або домашнє завдання, але особисті образи неприпустимі. Проявляйте інтерес до занять і дякуйте за пояснення, якщо задаєте питання.
 9. 9

  На особливі випадки, наприклад, Різдво, дні народження і День вчителя можна піднести вчителю якийсь знак уваги. Ви можете або зробити невеликий подарунок - це не повинен бути дорогою презент, або вчинити дуже просто - зробити подарунок своїми руками. Це не повинно бути щось надто особисте, але може бути і щось особливе. Наприклад, якщо у вашій вчительки є незвичайний домашній улюбленець, подаруйте їй тематичну рамку для фотографії. Можна подарувати щось, що стосується її предмета. Наприклад, плакат французькою, якщо вона викладає французьку мову. Книги теж можна дарувати.

 10. 10

  Задавайте питання! Вчителі люблять цікавих учнів, які хочуть знати більше. Але не ставте занадто багато запитань. Одного або двох буде достатньо, так ви покажете, що уважно стежте за уроком.

 11. 11

  Якщо ви розумієте, що ваш учитель погано себе почуває, скажіть йому, що ви сподіваєтеся, що наступного разу йому буде краще.

 12. 12

  Розмовляйте з ними! Якщо у вас останній на сьогодні урок, пожартуйте з учителем або скажіть що-небудь, що змусить його розсміятися. Або, коли йдете, скажіть «До побачення! До зустрічі! ». Можете, коли побачите вчителя в коридорі, помахати і привітатися. Вчителям подобається, коли учні поводяться в їх присутності невимушено. Ведіть себе ввічливо і впевнено.

 13. 13

  Чи не пробуйте підкуповувати викладача. Ви можете потрапити в неприємності, якщо він або вона не прийме ваш подарунок. Однак з деякими вчителями це може вийти. Береженого Бог береже.

 14. 14

  Деяким вчителям не подобається їхня робота, і нічого не можна змінити в їх відношенні. Не відчувайте себе через це погано.

Поради

 • Лайки і сленг - значний мінус, так що не використовуйте ці слова в школі. Принаймні, не в присутності вчителів та адміністрації.
 • Хороші відносини між вами і вашим учителем можуть бути корисними. Вони можуть дати вам можливість переписати контрольну або запропонувати вам допомогу, якщо ви про неї попросите. Але будьте обережним і не перестарайтеся, тому що багато хто може вас за це зненавидіти. Якщо ви забули домашнє завдання, то постарайтеся гортати свої зошити, коли він або вона проходить мимо - часто такий трюк спрацьовує. Але переконайтеся, що на наступний день робота буде зроблена.
 • Вчителі спостерігають, як учні ставляться до своїх однокласників. Якщо ви ображаєте інших, вчитель не буде вас за це поважати.


 • Завжди будьте охайним і акуратним!
 • Ніколи не виставляйте напоказ свої погані звички.
 • Посміхайтеся, коли ваш учитель заходить в клас, і приймайте участь в ході уроку.
 • Не намагайтеся «підробляти свої почуття та емоції». Ваш учитель досить розумний, щоб зрозуміти, якщо вам плювати на предмет. «Я НАСПРАВДІ думаю, що місце народження генерала Макартура - чудове. Не могли б ви більше про нього розповісти? Будь ласка? »Вчителям більше подобається, коли ви намагаєтеся робити те, що вам не дуже подобається, а не глузуєте над темою.
 • Не вдавайте перед учителем. Якщо в один день ви плюєте в учителя жеваной папером, а на наступний лізете з обіймами, він (а) буде знати, що це неспроста.
 • Постарайтеся зрозуміти свого вчителя, і вам так стане набагато легше. Якщо ви чогось не розумієте, попросіть ще раз пояснити.
 • Намагайтеся якомога акуратніше говорити компліменти, немає нічого гіршого, якщо вчитель запише вас в підлабузники!

Попередження

 • Не перестарайтеся! Учитель від вас втомиться, і тоді ви досягнете абсолютно протилежного ефекту!
 • Не звертайте уваги, якщо хтось почне вас дратувати вчительським улюбленцем. Вони отримають погані оцінки, так хто ж буде сміятися останнім?
 • Щоб ви не робили, ніколи не влаштовуйте розіграші над вчителями і не розповідайте жорстокі жарти, інакше те, як він чи вона скривиться, буде останнім, що ви взагалі побачите.
 • Відповідайте на питання, відповідь на які ви знаєте, тому що в іншому випадку вчитель може поставити вам питання, на яке ви не знаєте відповідь.
 • Чи не шахраюйте і не робіть нічого такого, що викличе підозру під час уроку цього вчителя. Так вчитель може втратити до вас довіру і перестане вас помічати.
 • Якщо він чи вона більше не викликає вас під час уроку, чи не відчувайте себе так, ніби вас замінили. Вона хоче знати більше і про ваші однокласниках. Тому й далі піднімайте руку, врешті-решт, він або вона знову почне запитувати вас на занятті.
 • Не їжте і не жуйте на занятті.
 • Подарунки вчителю можна розцінити як хабар, і не всім учителям це може сподобатися, так що будьте уважним!
 • Будьте обережні і не перестарайтеся, тому що через це багато хто може зненавидіти вас. Крім того, якщо ви забули домашнє завдання, спробуйте гортати зошит, коли він / вона проходить мимо - часто такий трюк спрацьовує. Але переконайтеся, що на наступний день робота буде зроблена.